Волинська обласна Мала академія наук
: : Всі новини за 2016 рік

Загальна кількість новин - 114
31 жовтня 2016 р.
Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти

28 жовтня 2016 року в м. Києві Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та громадською організацією «Міжнародна асоціація позашкільної освіти» проведено Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».  

Детальніше

31 жовтня 2016 р.
Обласний науково-методичний семінар для директорів навчальних закладів нового типу «Управління інноваційною діяльністю». Обласний науково-методичний семінар для директорів навчальних закладів нового типу «Управління інноваційною діяльністю».

20-21 жовтня на базі навчальних закладів нового типу м. Луцька відбувся обласний науково-методичний семінар для директорів навчальних закладів нового типу (ЗНТ) «Управління інноваційною діяльністю».  

Детальніше

25 жовтня 2016 р.
XІХ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів


23 жовтня 2016 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” проведено XІХ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів.  

Детальніше

25 жовтня 2016 р.
Вітаємо стипендіатів Президента України у 2016 році! Вітаємо стипендіатів Президента України у 2016 році!

У жовтні наказом Міністерства освіти і науки України визначено стипендіатів Президента України - переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2015/2016 навчальному році.  

Детальніше

21 жовтня 2016 р.
Всеукраїнський семінар-практикум  методистів-керівників наукових відділень історії,  філософії та суспільствознавства МАН України

Всеукраїнський семінар-практикум методистів-керівників наукових відділень історії, філософії та суспільствознавства МАН України

18-20 жовтня 2016 року у м. Чернігові відбувся Всеукраїнський семінар-практикум на тему: “Формування наукового світогляду та розвиток мислення учнів у наукових відділеннях суспільно-гуманітарного профілю МАН України”, в якому взяла участь Юлія Левчук, методист відділень історії, філософії та суспільствознавства комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.  

Детальніше

20 жовтня 2016 р.
Біологія – моє життя<br> Слухачі Волинської обласної МАН стали учасниками ІV наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «ХLAB» Біологія – моє життя
Слухачі Волинської обласної МАН стали учасниками ІV наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «ХLAB»

До всесвітньо відомої Експериментальної лабораторії для молоді «ХLAB», що знаходиться у німецькому місті Геттінген, мріє потрапити чи не кожен юний біолог. А якщо захоплення справою в недалекому майбутньому має перерости у професійну діяльність, перебування в лабораторії стає унікальною можливістю почати втілювати наукові задуми в життя.
Двом волинським старшокласникам пощастило побувати у цьому наукову центрі. З 09 по 16 жовтня 2016 року Моренко Олена, учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи № 1, слухачка секції медицини Волинської обласної МАН, та Савка Роман, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, слухач секції валеології Волинської обласної МАН, успішно пройшли стажування в лабораторії «ХLAB», ставши учасниками ІV наукової школи з біохімії та нейрофізіології.  

Детальніше

18 жовтня 2016 р.
Слухач Волинської обласної МАН виборов бронзову нагороду у  національному етапі Міжнародного конкурсу  Intel ISEEF “Intel-Техно Україна” Слухач Волинської обласної МАН виборов бронзову нагороду у національному етапі Міжнародного конкурсу Intel ISEEF “Intel-Техно Україна”

З 11 по 14 жовтня 2016 року в м. Києві в рамках Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» відбувався 8-й конкурс для учнів навчальних закладів України «Intel-Технo Україна 2016-2017» – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair). Учасниками конкурсу стали школярі з 20 регіонів України.  

Детальніше

18 жовтня 2016 р.
Відбулися обласні турніри юних хіміків та інформатиків Відбулися обласні турніри юних хіміків та інформатиків

16 жовтня 2016 року в м. Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося два турніри - XIІІ обласний турнір юних інформатиків та ХХІІІ обласний турнір юних хіміків.  

Детальніше

17 жовтня 2016 р.
Україна починається з тебе! Україна починається з тебе!

З 9 по 14 жовтня 2016 року у м. Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB відбувся 3 етап Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін”. Організаторами школи є Національний центр “Мала академія наук України” спільно з молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Діти надії та любові” та Центром Політичних Студій та Аналітики.  

Детальніше

10 жовтня 2016 р.
Et gaudium et solatium in litteris - I радiсть, і втiха в науках <br>В обласних турнірах юних науковців названо переможців Et gaudium et solatium in litteris - I радiсть, і втiха в науках
В обласних турнірах юних науковців названо переможців

9 жовтня 2016 року кілька сотень старшокласників області взяли участь в захопливих інтелектуальних змаганнях. Управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено відразу три турніри юних науковців: біологів, правознавців, математиків.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини
: : Останні новини
27 листопада 2020
Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
Фотогалерея
Заочно-дистанційна школа
: : Архів новин
<<< грудень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
: : Статистика
: : Наші партнери

(c) 2006-2020     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Контакти    Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ