Архів новин

: : Всі новини за 2017 рік

Загальна кількість новин - 141
24 жовтня 2017 р.
До уваги педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів секцій, гуртків, навчальних груп наукових товариств! До уваги педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів секцій, гуртків, навчальних груп наукових товариств!

У жовтні - листопаді 2017 року Національний центр «Мала академія наук» пропонує проведення вебінару "Імунітет рослин".  

Детальніше

23 жовтня 2017 р.
Визначено переможців обласного турніру юних правознавців Визначено переможців обласного турніру юних правознавців

22 жовтня 2017 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХV обласний турнір юних правознавців.  

Детальніше

23 жовтня 2017 р.
XХ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів XХ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів

22 жовтня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” проведено XХ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів.  

Детальніше

23 жовтня 2017 р.
Змагалися юні інформатики Змагалися юні інформатики

22 жовтня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук проведено ХIV обласний турнір юних інформатиків.  

Детальніше

23 жовтня 2017 р.
Відбувся обласний семінар керівників навчальних закладів нового типу Відбувся обласний семінар керівників навчальних закладів нового типу

20 жовтня 2017 року на базі шкіл Ківерцівського району відбувся обласний семінар керівників навчальних закладів нового типу на тему: «Інноваційна педагогічна та управлінська діяльність як потенційний ресурс формування компетентної особистості».  

Детальніше

17 жовтня 2017 р.
Слухач відділення комп’ютерних наук ВО МАН – суперфіналіст Національного етапу Міжнародного конкурсу “Intel-Техно Україна” Слухач відділення комп’ютерних наук ВО МАН – суперфіналіст Національного етапу Міжнародного конкурсу “Intel-Техно Україна”

З 10 по 13 жовтня 2017 року у м. Києві відбувся очний етап конкурсу “Intel-Техно Україна 2017”. На розгляд журі було представлено понад 200 інноваційних науково-технічних проектів від школярів з різних регіонів України. Лише вісім з них журі обрало до суперфіналу, за підсумками якого у лютому 2018 року школярі виборюватимуть право представляти Україну на Міжнародному конкурсі науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineerieng Fair) у США.  

Детальніше

17 жовтня 2017 р.
Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для керівників відділення комп’ютерних наук Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для керівників відділення комп’ютерних наук

З 10 по 12 жовтня у м. Одесі відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів відділення комп’ютерних наук МАН України на тему: «Сучасні ІТ-технології в контексті розвитку науково-освітньої діяльності закладів Малої академії наук України».  

Детальніше

17 жовтня 2017 р.
До уваги учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів! До уваги учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів!

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує набір у Всеукраїнську хімічну наукову школу, яка відбудеться з 31 жовтня по 4 листопада 2017 року на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості «MANLabCamp» у м. Києві.  

Детальніше

17 жовтня 2017 р.
«МАН-Юніор»: Всеукраїнський семінар-практикум координаторів «МАН-Юніор»: Всеукраїнський семінар-практикум координаторів

10-12 жовтня 2017 року на базі Міжнародного Центру дитячої творчості MANLAB.CAMP, що у м. Києві, відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор» «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН».  

Детальніше

11 жовтня 2017 р.
Х з`їзд Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова Х з`їзд Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова

2 жовтня 2017 року в місті Умань Черкаської області відбувся Х з`їзд Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова. Захід асоціюється із з`їздом ХІІ Міжнародної наукової конференції "Фактори експериментальної еволюції організмів", присвяченої 50-річчю від часу заснування УТГіС ім. М.І Вавилова та 130-річчю від дня народження М.І. Вавилова.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини