Про підсумки ІV обласного турніру юних економістів
Управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук 27 вересня 2008 року у м.Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки був проведений ІV обласний турнір юних економістів. У турнірі взяло участь 18 команд філій та наукових товариств учнів області.
Високий рівень підготовки показали учасники команд Луцького НВК № 9, Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука, Ківерцівського району.
Журі відзначило хороші знання з економіки, творчий, нестандартний підхід до висвітлення питань турніру Осійчука Дмитра та Музиченка Валентина, учнів 11 класу Луцького НВК № 9; Жемелі Дениса, учня 10 класу, Мельник Анастасії, учениці 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука; Зая Бориса, учня 11 класу ЗОШ № 1 м. Володимира-Волинського; Підцерковного Богдана, учня 11 класу Луцького НВК „Гімназія № 14”; Савчука Ігора, учня 11 класу НВК „ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія”.
Команда Володимир-Волинського району показала низький рівень підготовки розв’язків окремих турнірних задач.
Не взяли участі в ІV обласному турнірі юних економістів команди Камінь-Каширського, Ковельського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Рожищенського, Турійського та Шацького районів.
Склад команд призерів
IV обласного турніру юних економістів
І місце – команда Луцького НВК № 9
1. Осійчук Дмитро, 11 клас
2. Музиченко Валентин, 11 клас
3. Шамутило Дмитро, 11 клас
4. Гнускова Юлія, 10 клас
5. Киричук Вікторія, 10 клас
ІІ місце – команда Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука
1. Мельник Анастасія, 11 клас
2. Жемеля Денис, 10 клас
3. Васильчик Тетяна, 10 клас
4. Мельничук Ольга, 10 клас
5. Лебедюк Микола, 10 клас
ІІ місце – команда Ківерцівської філії МАН
1. Силка Тетяна, 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці
2. Стельмащук Ірина, 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці
3. Петрочук Ірина, 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці
4. Савчук Ігор, 11 клас , НВК „ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія”
5. Дідівський Денис, 11 клас , НВК „ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія”
ІIІ місце – команда Старовижівського району
1. Оніщук Богдан, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” смт.Стара Вижівка
2. Грибінчик Тетяна, 11 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” смт.Стара Вижівка
3. Бранюк Сергій, 11 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” смт.Стара Вижівка
4. Савлук Юлія, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” смт.Стара Вижівка
5. Кримнюк Артем, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” смт.Стара Вижівка
|