Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти (наукові відділення історії та наук про Землю) : Волинська обласна Мала академія наук
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти (наукові відділення історії та наук про Землю)

Відповідно до пункту 4 Завдань і заходів з виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 785, листа МОН України від 03.02.2012 № 3.4/9-152  Національним центром «Мала академія наук України» проведено Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти (відділення історії та наук про Землю).

          Від Волинської області на конкурс було представлено п’ять  методичних розробок з них чотири визнано переможцями конкурсу та нагороджено:

Дипломом І ступеня автори методичних розробок:

  • Надольська В.В., кандидат історичних наук, доцент СНУ імені Лесі Українки;
  • Левчук Ю.О., методист Волинської обласної МАН;
  • Пашук О.І., керівник секцій відділення історії Ковельської філії МАН, учитель історії загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 5 м. Ковеля Волинської області.

Дипломом ІІ ступеня відзначені методичні рекомендації керівника секції історичного краєзнавства, Старовижівської районної філії МАНСтрільчука Степана Івановича, вчителя історії, етики та суспільних дисциплін загальноосвітньої школи І–ІІІ ст., с. Любохини, Старовижівського району Волинської області.

Диплом ІІІ ступеня отримала:

  • Ставецька Людмила Анатоліївна, учитель географії Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

З 2010 року у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти волиняни вибороли 12 перемог з них 5 перших місць, одне ІІ місце та шість ІІІ призових місць, а науково-методичному посібнику Богдан С.К. «Десять порад юному мовознавцю» надано гриф рекомендовано МОН України.