Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Батьківські збори у Волинській обласній МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Батьківські збори у Волинській обласній МАН

11 лютого 2015 року у Волинській обласній МАН відбулися батьківські збори. Головною темою зустрічі стало питання підготовки команди Волинської області до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Перед батьками виступила директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна, яка наголосила на важливості інтелектуального розвитку учнівської молоді та формуванні наукової еліти нації. Окремо Галина Андріївна зупинилась на Правилах проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, звернула увагу батьків на обов’язковість дотримання дітьми техніки безпеки під час поїздки й проведення заходу та проаналізувала умови вступу до ВНЗ у 2015 році.

Під час батьківських зборів було узгоджено план спільних дій щодо системної підготовки слухачів до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який відбудеться у березні-травні 2015 року у м. Києві. Батьки отримали консультації методистів наукових відділень Волинської обласної МАН.