Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ» : Волинська обласна Мала академія наук
Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ»

Щоліта Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" збирає своїх вірних друзів на гостинній карпатській землі. У липні цього року майже 100 представників різних куточків України зібралися у місті Яремче, щоб обмінятися досвідом, сповнитися нових вражень, поділитися своїми успіхами. Волинську область представляли три найактивніші координатори конкурсу: з Ратнівського району, міст Луцька та Ковеля.

Традиційно відкрив семінар  Мар’ян Добосевич – директор Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Національному університеті імені Івана Франка, робота семінару розпочалася з виконання всіма учасниками Гімну України. Із «Звітом керівника проекту “Міжнародний конкурс “Кенгуру” в Україні» перед присутніми виступив Андрій Добосевич – координатор Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” в Україні, учитель математики Львівського фізико-математичного ліцею. Далі - звіти обласних координаторів про роботу, проведену в 2014-2015 н.р. Здавалося б, що ще можна зробити для популяризації математичних знань? Справжні педагоги ніколи не опустять руки і не піддаватимуться впливу проблем сьогодення. Конкурс "Кенгуру" люблять діти в усіх українських школах, навіть у тих містах, де їх навчальні заклади було зруйновано. Зі слів координаторів східних областей, у них теж є достатня кількість учасників, які не зважаючи ні на що чекають на ці інтелектуальні змагання. Хіба це не показник успіху?

Наступного дня учасники семінару взяли участь у пленарному засіданні, на якому доповідали  Роман Кокорузь – викладач Львівського фізико-математичного ліцею та В’ячеслав  Ясінський – доцент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, заслужений учитель України, а також обговорили питанння по організації та проведенню конкурсу в регіонах у 2014 – 2015 н.р.

Під час роботи в групах обласні координатори опрацювали задачі, подані до оргкомітету, які будуть запропоновані школярам у наступних конкурсах.

У вільний від роботи час учасники семінару мали можливість ознайомитись з містом Яремче та його околицями, з народними промислами, здійснили традиційний похід до скали Довбуша, піднялися на Говерлу, помилувалися бурхливими гірськими водоспадами, побували в Географічному Центрі Європи, що знаходиться у с. Ділове Рахівського району, відвідали Манявський скит.

 Повертаючись додому, всі учасники семінару захопили із собою безліч цікавих вражень від почутого і побаченого та цілу скарбницю безцінного досвіду.