Волинська обласна Мала академія наук України

 Волинська обласна Мала академія наук | Новини | Всі новини |

Інтелектуальне літо : Волинська обласна Мала академія наук
Інтелектуальне літо

З 11 по 17 червня 2018 року у м.Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук були проведені обласні літні школи “Юний математик”, “Основи мікроелектроніки та робототехніки”, “Юний програміст”, біологічна, історична та філологічна школи.

Учасниками шкіл було понад 50 школярів Волинської області, переможців конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, турнірів, олімпіад.

Під час шкіл юні біологи, історики, філологи, математики, програмісти та робототехніки мали можливість здобути нові знання та досвід науково-дослідницької діяльності. Програмами шкіл були передбачені лекції та практичні заняття у лабораторіях Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки під керівництвом науковців, тренінги визначення ідентичності особистості, лідерства, комунікативних вмінь, публічного виступу. Значне зацікавлення у школярів викликали диспут “Багатство народів: чому одні нації багаті, а інші - бідні?”, лекція “Цифрова економіка та інноваційний прорив: можливості та ризики для молоді”, фізичні експерименти “Фізика в житті людини”, майстер-клас із написання вітальної промови ““Happy Birthday” - по українськи”.

Формат літніх шкіл дав змогу школярам гармонійно поєднати навчання з відпочинком, знайти однодумців. Учасники шкіл відвідали замок Любарта, спостерігали за драматичною виставою “Аншлаг любові” у Волинському обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка, розважались у боулінг-клубі “STRIKE CITY”. Школярі з цікавістю брали участь у турнірі юних науковців та наукових дебатах. Молоді таланти мірялися силами у кмітливості й ерудиції, випробовуючи себе в інтелектуальних змаганнях, конкурсах під час яких демонстрували глибокі знання, неабияку ерудицію і високий командгний дух.