Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Запрошуємо на навчання у секціях відділення історії, наук про Землю Волинської обласної МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Запрошуємо на навчання у секціях відділення історії, наук про Землю Волинської обласної МАН

Юні друзі, якщо Ви цікавитеся минувшиною нашої України та рідного краю, якщо Вас не залишають байдужими події всесвітньої історії, запрошуємо на навчання у секціях відділення історії Волинської обласної МАН. Тут під керівництвом кваліфікованих науковців Ви матимете змогу поглибити свої знання з історії, ознайомитися з азами дослідницько-пошукової роботи, освоїти навички роботи з історичними джерелами.

Відділення наук про Землю чекає своїх слухачів! На заняттях секцій географії та ландшафтознавства, геології та мінералогії, кліматології та метеорології Ви будете здійснювати географічні дослідження, використовуючи сучасних геоінформаційні методи, навчитеся створювати власні карти та застосовувати онлайн-інструменти в дослідницькій роботі та повсякденному житті.

У гуртках відділення здобувачі освіти (учні) мають змогу поглибити свої знання із базових предметів, отримати навички науково-дослідницької роботи, підготуватися до участі у різних інтелектуальних заходах (конкурсах), літніх профільних школах, пошуково-дослідницьких експедиціях, що сприятиме їх реалізації у царині науки та набутті важливих компетентностей.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc2GX4racD87wlmcC…/viewform

З презентацією роботи історико-географічного відділення Ви маєте можливість ознайомитись.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0664480858; 0685616994 Миронюк Наталія Віталіївна.