Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Поезією барвиться світ… : Волинська обласна Мала академія наук
Поезією барвиться світ…

Поетичне слово для слухачів секції літературної творчості Волинської обласної МАН – не просто інструмент для висловлення думок. То спосіб звернутися до світу, сколихнути виром почуттів, промовити до читача важливими суспільними темами.

Впродовж року творчі роботи манівців були представлені на різноманітних мистецьких конкурсах.

Нещодавно оголошено підсумки Х обласного літературного конкурсу  «Неповторність». І місце і грант на друк своєї першої збірки отримала випускниця МАН, нині студентка Волинського національного університету імені Лесі Українки,  Катерина Цигульова. ІІ місце присуджено Олегу Кроту, учню 10 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, ІІІ місце – Ангеліні Хазанюк, учениці 9 класу Луцького НВК № 9, та Катерині Лагановській, учениці 9 класу Луцького НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського».

Всеукраїнський конкурс «Білий голуб», що завершився теж у травні,  - ще одна сходинка в оволодінні учнями поетичної майстерності. У конкурсі переможницею стала Катерина Лагановська, ІІ місце – за Ангеліною Хазанюк. Приємно, що творчість юних волинян виходить за межі області і нею може насолодитись більше читачів.

Вітаємо переможців та керівника секції літературної творчості Волинської МАН Олену Кицан (Пашук), бажаємо невичерпного натхнення, оригінальних образів та містких поетичних рядків! З нетерпінням чекаємо на  вихід у світ першої збірочки Катерини Цигульової та нових творів юних поетів!