Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців» : Волинська обласна Мала академія наук
Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2021 року буде проведено обласну науково-практичну  конференцію «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців».

Передбачається робота за такими напрямами:

  • Волинь і волиняни в історії та культурі України;
  • Сучасні природничі дослідження Волині;
  • Інноваційні вектори розвитку Волинського краю.

Секції відповідно до напрямів конференції подані в додатку 1.

До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів  фахової передвищої  освіти, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.

Форми та умови участі:

  • очна − виступ з доповіддю та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції; 
  • заочна –  розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції.

Збірник матеріалів конференції буде опубліковано на сайті Волинської обласної Малої академії наук vvman.lutsk.ua, сертифікат учасника надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Для участі у конференції необхідно до 20 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму учасника (додаток 2) та доєднати тези, оформлені згідно з вимогами (додаток 3), за посиланням https://forms.gle/NdtRanmtGfTKptiU7

 або надіслати на електронну адресу Волинської обласної МАН vvman92@gmail.com.

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несуть наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право на відмову у друкуванні матеріалів, що не відповідають вказаним вимогам.

Інформацію про подальшу участь у конференції буде надіслано учасникам, яких організаційний комітет визначить для участі у заході, на їх електронні адреси, зазначені у заявках.