Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Стартували постерні захисти у Волинській обласній МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Стартували постерні захисти у Волинській обласній МАН

​1 лютого 2023 року відбувся постерний захист у відділенні комп’ютерних наук Волинської обласної МАН.

Юні програмісти з Луцької, Ковельської, Горохівської, Камінь-Каширської, Любомльської, Прилісненської територіальних громад, Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради, Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» захистили 26 дослідницьких проєктів у шести секціях відділення.

Серед презентованих IT-розробок – мобільні додатки, що вирішують різні соціальні та екологічні проблеми, навчальні та тестуючі програми, програми-тренажери, веб-сервіси та ресурси для забезпечення потреб першої необхідності тимчасово переміщених осіб, автоматизована система виявлення небезпеки та оповіщення про неї, системи та технології штучного інтелекту. Під час захисту учасники демонстрували власні знання з програмування, наукового апарату дослідження, аргументували актуальність та практичність розробок.

Дослідницькі проєкти та постерні захисти оцінювали науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету – Віталій Булатецький, Оксана Собчук, Анатолій Падалко та Віталій Кабак.

Щиро дякуємо за свято науки та інтелекту – юним програмістам, їх науковим керівникам, команді журі та, звісно, ЗСУ!

Далі буде…