Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Волинські школярі – лауреати інтернет-турніру з природничих дисциплін! : Волинська обласна Мала академія наук
Волинські школярі – лауреати інтернет-турніру з природничих дисциплін!

У жовтні-листопаді відбувся ХІV Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

У кваліфікаційному етапі турніру взяло участь понад 300 команд з усієї України. Волинь була представлена 9 командами. Школярі виконували непрості, цікаві завдання, представлені у вигляді фото- і відеоконференцій, на практиці застосовували знання з улюблених предметів: фізики, астрономії, географії, біології та хімії.

До основного етапу змагань потрапило 57 команд. Учасники визначали, чому антарктичні айсберги можуть дрейфувати в океані до кількох десятиліть і не тонути у морській воді; аналізували, як залежить швидкість танення льоду у воді від концентрації в ній хлориду натрію; досліджували розчинність у воді популярних харчових добавок – солі і цукру тощо.

У нелегкій, але надзвичайно цікавій інтелектуальній боротьбі 29 команд визнані лауреатами турніру. Серед них 4 команди Волинської області, а саме: команда Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради “Імпульс”, команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” “Креатив”,  команда опорного закладу загальної середньої освіти “Локачинський ліцей” Локачинської селищної ради Володимирського району та команда комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради” “Лучеськ”.

Вітаємо волинських школярів та їх наставників з новими досягненнями!