Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців» : Волинська обласна Мала академія наук
Науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців»

21 грудня 2023 року м.Луцьку відбулася обласна учнівська науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців».

Конференція Волинською обласною МАН проводиться вшосте, спільно з Волинською обласною радою, управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, у партнерстві з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Луцьким національним технічним університетом.

Цього року тези на конференцію надійшли від близько сотні здобувачів освіти із 18 громад Волинської області. Офлайн-засідання конференції відбулося на базі Луцького національного технічного університету, де юних науковців вітали:

• Поліщук Юрій Петрович, перший заступник голови Волинської обласної ради;

• Матвіюк Наталія Василівна, начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації;

• Вахович Ірина Михайлівна, ректор Луцького національного технічного університету.

Пленарне засідання розпочалось з молитви за Україну, українських воїнів та нашу ПЕРЕМОГУ та виступу Михайла Бучака, протоієрея, головного військового капелана Волинської єпархії, настоятеля парафії в с. Княгининок Луцького районного деканату про сучасне та майбутнє України. Ірина Бандура, доцентка ЛНТУ, розповіла присутнім про діяльність Луцького національного технічного університету, який став платформою для інтелектуального розвитку обдарованої учнівської молоді Волині.

Далі учасники продовжили роботу у секціях. Після чого, завдячуючи запрошенню настоятеля Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря отця Костянтина Марченка Zhydychyn Center - Жидичин Центр та науковиці ЛНТУ Юлії Дащук учасники конференції відвідали Жидичинський Свято-Миколаївський монастир, світлина якого є брендом цьогорічної конференції.

Щиро дякуємо учасникам, їх наставникам, партнерам конференції, які у такий складний час працюють, досліджують, підтримують!

Зичимо юним дослідникам творчого натхнення та нових здобутків!