Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Обласні змагання з робототехніки ROBO-SUMO VOLYN 2023 : Волинська обласна Мала академія наук
Обласні змагання з робототехніки ROBO-SUMO VOLYN 2023

На базі Луцького національного технічного університету  відбулися обласні змагання з робототехніки ROBO-SUMO VOLYN 2023.

Підтримати юних розробників роботів завітали почесні гості: Юрій Поліщук, заступник голови Волинської обласної ради, Наталія Матвіюк, начальник управління освіти і науки Волинської ОДА, Володимир Захожий, начальник Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, ректор університету Ірина Вахович та Світлана Мілінчук, менеджер Фонду "Тільки разом".

Захід було проведено за підтримки Благодійного фонду Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм".

55 учнів 1-11 класів змагалися за звання найкращого у двох категоріях. 

У категорії "Дистанційно-керовані роботи" І місце виборола команда Нововолинського наукового ліцею у складі Макарчука Адріана.

ІІ місце розділили команди Волинської МАН у складі: Яреми Романа та Дикого Маркіяна; Дідича Вадима та Шкарлатюка Андрія; Мельничука Дениса; Токарчук Таїсії; команда Гімназії  №7 Володимирської міської ради у складі: Кордонця Ярослава; Дзюби Назарія та Гладчука Власа; та команда Луцького ліцею  № 27 у складі Лукавого Юрія.

ІІІ місце посіли команда Гімназії №7 Володимирської міської ради у складі: Попик Дарини та Домбровської Ірини; команди Волинської МАН у складі: Подоляка Діонісія та  Капітана Вадима; Благовірного Назарія; Здолбіцького Василя та Громика Давида; команди Луцького ліцею №26 у складі: Климчука Олександра; Пасічника Юрія; команда Луцького ліцею №23 у складі Хомика Павла; команда Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Романюка Іллі та Михальчука Богдана.

У категорії "Автономні роботи" І місце посіла команда Волинської МАН у складі Шкарлатюка Андрія.

ІІ місце розділили команда Луцького ліцею №21 імені Михайла Кравчука у складі: Дмитрука Ернеста та Пугача Богдана; та команда Луцького ліцею №26 у складі Климчука Олександра.

ІІІ місце посіли команда Нововолинського наукового ліцею у складі Кантора Станіслава та команда Луцького ліцею № 9 у складі: Головчука Юліана та Назарука Дмитра.

Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Окремо було відзначено найменших учасників змагань(учнів 1 та 2 класів): Роговського Марка, Здолбіцького Василя, Сергєєва Оскара та Данилюка Павла.

Щиро вітаємо усіх переможців та їх наставників, зичимо нових творчих досягнень!!! Дякуємо партнерам за підтримку та співпрацю!!!