Фінішував спільний проект МАН України та компанії «Нокіа-Україна» : Волинська обласна Мала академія наук
Фінішував спільний проект МАН України та компанії «Нокіа-Україна»

Фінішував спільний проект МАН України та компанії «Нокіа-Україна»
Учасники проекту
http://man.gov.ua
Один із нових проектів Малої академії наук, а саме Всеукраїнський конкурс-захист цільових розробок на замовлення компанії “Нокіа-Україна”, успішно фінішував 30 листопада в головному офісі компанії “Nokia Networks Ukraine”, де зібрались учасники його фіналу.Фіналістів зустрічав генеральний директор компанії Веллі-Мікко ЕЛОМАА. Компанія Нокіа, як відомо, є однією з найуспішнішіх в світі компаній переважно завдяки тому, що розробляла, сміливо впроваджувала та вміло використовувала в своєму виробництві новітні технології. Також особливістю компанії є уважне ставлення до своїх працівників, їх ідей та освіти. В Україні компанія позиціонує себе як соціально відповідального та цивілізованого учасника ринку. Тому не дивно, що пан Еломаа, незважаючи на щільний робочий графік, приділив багато уваги організації конкурсу та був присутній на всіх його заходах.

19 фіналістів конкурсу були визначені за підсумками першого, відбіркового, туру, в якому могли брати участь всі бажаючі з усіх областей країни.

Компанією Нокіа були визначені три напрямки досліджень:

1. Історія створення та розвитку бізнесу Корпорації Нокіа.

2. Характеристика основних переваг та недоліків комплексних стільникових рішень від компанії Нокіа у порівнянні з іншими постачальниками.

3. Основні відмінності функціональних можливостей двох або трьох типів (на вибір) мобільних терміналів Нокіа, характеристика основних груп користувачів, частота та основні причини зміни типів терміналів.

Оцінка робіт проводилася експертною комісією за такими критеріями: повнота розкриття теми, елементи творчості, самостійність, дослідницький характер та стиль, грамотність, якість оформлення.

Експертна комісія була сформована з представників компанії «Нокіа-Україна». Її очолювали директор з розвитку бізнесу компанії Олександр БОГОМОЛОВ та член-кореспондент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук Олексій САВЧЕНКО.

Цінність цього заходу, враховуючи обрані компанією теми, полягала не в отриманні від учасників якихось нових технічних рішень або креативних ідей, а в створенні для молоді унікальної можливості отримати досвід представлення себе та результатів своєї роботи перед керівництвом однієї з найуспішніших компаній світу. В житті талановитої та здібної до навчання молодої людини, безперечно, виникне немало ситуацій, в яких вміння лаконічно, чітко та впевнено викладати свої думки та доводити свою позицію буде мати вирішальне значення. Тому багаж такого досвіду є найбільшим подарунком для учасників фіналу від компанії “Нокіа-Україна”.

Але не єдиним.

Кожен учасник фіналу був нагороджений дипломом Малої академії наук та отримав від компанії Нокіа цінні подарунки – mp3-плеєри, а переможці – найновіші моделі телефонів Нокіа.

Генеральний директор компанії відмітив гарний рівень підготовки дітей, висловив своє бажання щодо продовження співпраці з Малою академією наук та не виключив того, що дехто із конкурсантів в майбутньому буде працювати в компанії Нокіа.

Президент Малої академії наук України Станіслав ДОВГИЙ висловлює своє задоволення експериментом та свою вдячність компанії за високий рівень організації заходу. Станіслав Олексійович вважає, що досвід співпраці Малої академії наук України з „Nokia Networks Ukraine” говорить на користь проведення подібних конкурсів в майбутньому, як з Нокіа, так і з іншими провідними вітчизняними та світовими підприємствами, що прагнуть мати високі стандарти соціальної відповідальності.

Переможцем другого етапу Всеукраїнського конкурсу захисту цільових розробок за замовленням компанії "Нокіа-Україна" є учень 9 класу Володимир-Волинської гімназії Роман Сергій (ІІІ місце).

Мала академія Наук України

к-сть переглядів:5104         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа