: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення історії:


  • історія України
  • історичне краєзнавство
  • всесвітня історія
  • археологія
  • етнологія

Методист відділення - Миронюк Наталія Віталіївна

КЕРІВНИКИ СТАЦІОНАРНИХ СЕКЦІЙ:

  • ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ  -  Зек Богдан Миколайович, кандидат історичних наук, завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Волинського обласного краєзнавчого музею.
  • ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА  - Зек Богдан Миколайович, кандидат історичних наук, завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Волинського обласного краєзнавчого музею;

Яцечко Світлана Володимирівна, кандидат історичних наук;

Василенко Ніна Василівна, вчитель історії комунального закладу загальної середньої освіти "Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради".

  • ІСТОРІЯ УКРАЇНИОришкевич Олена Миколаївна, вчитель історії опорного освітнього закладу "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" смт Голоби.
  • ЕТНОЛОГІЯ Боць Алла Миколаївна, вчитель історії опорного закладу загальної середньої освіти "Локачинський ліцей" Володимир-Волинського району Волинської області.
  • АРХЕОЛОГІЯ  Янішевський Сергій Сергійович, вчитель історії опорного закладу загальної середньої освіти "Ліцей села Копачівка" Копачівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Наукова база – Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет.

Слухачі секцій відділень беруть участь у:

  • Всеукраїнському  турнірі юних істориків;
  • Всеукраїнському інтерактивному конкурсі Малої академії наук України “МАН-Юніор”;
  • Всеукраїнській школі «Агенти змін»;
  • Міжнародній науково-практичній конференції “Україна очима молодих”;
  • Всеукраїнських літніх школах із історії;
  • Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін”;
  • Обласній науково-практичній учнівській конференції «Волинь у дослідженнях юних науковців»;
  • Пошукових експедиціях:  археологічній, історико-краєзнавчій
    фольклорно-етнографічній.

Результати виступів слухачів відділення у Всеукраїнському конкурсі – захисті

Стипендіати Президента України:

  • 2006 - Гаврилюк Ірина (Луцької СЗШ № 1);
  • 2007 - Тєнін Павло (Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія»)
  • 2007 – Вітрик Роман (НВК №13 м.Ковель);
  • 2009 - Тусь Павло (Старовижівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія»)
  • 2009 - Ясюк Євгенія (Луцький НВК «Гімназія №14»)
  • 2011, 2012 - Крайнік Юлія (Луцький НВК «Гімназії № 14»)
  • 2012 - Шваб Соломія (Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука)
  • 2014 - Кацевич Тетяна (Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів №12-колегіум)