Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю


Відділення наук про Землю:

  • географія та ландшафтознавство
  • геологія, геохімія
  • кліматологія та метеорологія
  • гідрологія

Відділення історії:

  • історія України
  • історичне краєзнавство
  • всесвітня історія
  • археологія
  • етнологія

Відділення філософії та суспільствознавства:

  • філософія
  • соціологія
  • політологія
  • правознавство
  • теологія, релігієзнавство та історія релігії
  • педагогіка

Методист відділень - Миронюк Наталія Віталіївна

Наукова база – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Керівники СТАЦІОНАРНИХ секцій:

  • ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА – Кінд-Войтюк Наталія Василівна, кандидат історичних наук, доцент каф. доцент кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

  • СОЦІОЛОГІЇ  – Штик Олена Іванівна, магістр кафедри соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

    ПРАВОЗНАВСТВА  – Климчук Тетяна Дмитрівна, старший викладач каф. цивільного права  Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;  

     – Саско Олена Іванівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

  • ГЕОГРАФІЇ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВА   – Тарасюк Ніна Адамівна, кандидат географічних наук, доцент каф. географії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

  • КЛІМАТОЛОГІЇ ТА МЕТЕОРОЛОГІЇ  – Федонюк Віталіна Володимирівна, кандидат географічних наук,  доцент каф. екології Луцького національного технічного університету

  •    ФІЛОСОФІЇ  – Клімук Ірина Миколаївна, кандидат філософських наук, старший викладач каф.релігієзнавства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

  • ТЕОЛОГІЇ, РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ   – Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Прилісне Маневицького району

  • ГІДРОЛОГІЇ  – Галалюк Наталія Анатоліївна, вчитель географії Рокинівського навчально-виховного комплексу Луцької райради Волинської області

  • ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ  – Боярчук Людмила Іванівна, вчитель історії комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області»

  • ЕТНОЛОГІЇ – Пащук Олена Іванівна, вчитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №5 м. Ковеля Волинської області

Слухачі секцій відділень беруть участь у:

  • Всеукраїнських турнірах юних істориків, географів та правознавців;
  • Всеукраїнському конкурсі “Intel-Еко Україна”;
  • Всеукраїнському інтернет-турнірі “Відкрита природнича демонстрація”;
  • Всеукраїнській виставці-фестивалі "Обдаровані діти України”,
  • Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості “Країна юних майстрів”
  • Всеукраїнському інтерактивному конкурсі Малої академії наук України “МАН-Юніор”;
  • Всеукраїнській олімпіаді з релігієзнавства;
  • Міжнародному конкурсі «Мій рідний край»;
  • Міжнародній наукова-практичній конференції учнів-членів “Україна очима молодих”;
  • Всеукраїнських літніх школах:
  • пошуковій історико-краєзнавчій експедиції,
    фольклорно-етнографічній експедиції,
    літній школі теології, релігієзнавства та історії вивчення релігії.

Результати виступів слухачів відділу у Всеукраїнському конкурсі – захисті

Стипендіати Президента України:

  • 2006 рік- Мельник Валентина (Заборольської СЗШ Луцького району);
  • 2006 - Гаврилюк Ірина (Луцької СЗШ № 1);
  • 2007 – Вітрик Роман (НВК №13 м.Ковель);
  • 2007 - Тєнін Павло (Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія»)
  • 2008 - Безсмертнюк Тарас (Рокинівського НВК)
  • 2009 - Ясюк Євгенія (Луцький НВК «Гімназія №14»)
  • 2009 - Тусь Павло (Старовижівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія»)
  • 2010 - Павлік  Богдан (Луцький НВК №26)
  • 2011, 2012 - Крайнік Юлія (Луцький НВК «Гімназії № 14»)
  • 2011 - Лемехова Анастасія (Луцький НВК № 9)
  • 2012 - Гутовська Ольга (Луцький НВК № 26)
  • 2012 - Шваб Соломія (Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука)
  • 2013 - Шпак Тетяна (Луцький НВК «Гімназія № 14»)
  • 2014 - Кацевич Тетяна (Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів №12-колегіум), Буско Богдана (ЗОШ І-ІІ ступенів №5 м.Ковель)
  • 2015 - Біскуб Вікторія (Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради)
  • 2016 - Мазурик Інна (Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради)



: : Анонси

Завдання ХХІІІ обласного турніру юних математиків

Завдання XVI обласного турніру юних географів

Завдання ХVІ обласного турніру юних економістів

Завдання турніру юних фізиків, юніорська ліга, 8-9 клас

Завдання ХХVІІI обласного турніру юних хіміків

Довідки за телефоном 0500152192 (Михалюк Тетяна Вадимівна).

Шановна манівська родино!

Вподобайте сторінку Волинської обласної МАН у Фейсбуці та першими дізнавайтесь про новини, повідомлення та заходи.

: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Оберіть компетентності ХХІ століття, які, на Вашу думку, є найважливішими для сучасної людини:
Вирішення проблем, вміння брати на себе відповідальність
Ефективне спілкування
Життєві компетенції
Інноваційний стиль мислення (критичне, креативне мислення)
Інформаційно-цифрова компетентність
Компетентності в природничих науках і технологіях
Математична грамотність
Підприємливість
Робота в проєктах та в команді
Спілкування іноземними мовами

Всього проголосувало:304

Видавнича діяльність
   Наші видання
Г. Толстіхіна, Л. Мазурик

Конструктор НТУ або «Біла» книга про МАН

Кулібаба О.А., Рожило М.А.

Наукова робота з журналістики

Голуб С.М.

Наукова робота з агрономії

Музиченко О. С.

Дослідницька діяльність учнів в процесі вивчення екології

Мазурик В.В., Процик А.П.

На допомогу керівнику гуртка відділення комп’ютерних наук МАН України

І.Шурма

Організація та проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині»

Єлісєєва Л.В., Курносова А.В.

Наукова робота з економіки

Клімук І. М.

Науково-дослідницька робота з філософії

Дмитроца О.Р., Шевчук Т.Я.

Вікова фізіологія з основами валеології

Мазурик В.В., Процик А.П.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп’ютерних наук Малої академії наук України

Шигорiн П. П.

Практикум з астрономiї

С.С. Пахачук, І.П. Оніщук

Збірник навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секції «Робототехніка»

Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2019р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Літні школи Волинської обласної МАН
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< серпень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ