Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки : Волинська обласна Мала академія наук
Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

У березні-листопаді 2021 року  Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» буде проводити Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

До участі в заході запрошуються здобувачі освіти 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти та студенти вищих закладів освіти віком до 21 року.

Конкурс проводиться за трьома напрямами:

  • літературні проекти (оповідання/новела, поезія, драма, лист);
  • дослідницькі проекти (наукова стаття, біографічна студія, краєзнавча розвідка, есей, рецензія);
  • мультимедійні проекти (відеоролик, графічні роботи, мультиплікація, сторінка в соцмережі).

Для участі в Конкурсі необхідно до 07 червня 2021 року зареєструватись за посиланням https://forms.gle/Kxx1KUwmYZ298b1cA та надіслати свої роботи, оформлені згідно з вимогами, відповідно до обраної категорії та напряму на електронні адреси зазначені нижче.

Робота з категорій поезія, драма, лист напряму «Літературні проекти», всі категорії робіт напряму «Дослідницькі проекти» та роботи, які відносяться до категорій відеоролик, графічні роботи, мультиплікація напряму «Мультимедійні проекти» надсилаються на електронну адресу vvman92@gmail.com з темою повідомлення «КонкурсПрізвище».

Роботи з категорій оповідання/новела напряму «Літературні проекти», роботи, які відносяться до категорій відеоролик (підкатегорія буктрейлер), сторінка в соцмережі напряму «Мультимедійні проекти» надсилаються на електронну адресу chytlab.man@gmail.com з темою повідомлення «Конкурс_Прізвище».

Результати Конкурсу оголошуються в онлайн-режимі у жовтні-листопаді. Інформацію про терміни буде розміщено додатково на сайті http://man.gov.ua.

Умови проведення конкурсу літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

к-сть переглядів:739         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: