Перші наукові Пікніки в ОТГ : Волинська обласна Мала академія наук
Перші наукові Пікніки в ОТГ

Перші наукові Пікніки в ОТГ

Працівники та вихованці Волинської обласної Малої академії наук мали можливість долучитись до проведення унікального заходу із популяризації науки для дітей і молоді  - "Наукові пікніки в ОТГ». Захід  пройшов за підтримки  управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА. Такі зустрічі  вже шостий рік поспіль збирали всіх зацікавлених у науці в місті Луцьку,  а подібний захід в районах відбувся вперше.

Пілотний проект «Наукові пікніки в ОТГ» стартував 5 листопада на території опорного освітнього закладу "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" селища Голоби",  7 листопада – учасників зустрічав НВК с. Залізниця Любешівського району.

Тут були і численні експерименти, і досліди, розвиваючі ігри, головоломки, майстер-класи для любителів науки, а також кожна дитина могла на хвильку спробувати себе у ролі рятувальника, сапера, лікаря, поліцейського. Волинська МАН презентувала  роботу секції «Робототехніка»raquo;, а учні  8-10 класів мали змогу ознайомитись з умовами навчання у Малій академії наук та взяти участь у тренінгу з ефективної комунікації. 

к-сть переглядів:3940         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа