Стипендіати Президента України : Волинська обласна Мала академія наук
: : Стипендіати Президента України

Стипендіати  Президента України

  1. Дмитренко Дмитро, учень 11 класу  Луцького НВК «Гімназія №14» Луцької міської ради, секція cистемне програмування та заходи інформаційної безпеки
  2. Куліковський  Володимир, учень 11 класу Ковельської СЗШ №3 ім. Лесі українки, секція комп’ютерні навчальні програми
  3. Бабій Максим, учень 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Луцької міської ради , секція мультимедійні системи, комп’ютерна графіка, ігрові програми
  4. Мельник Валентина, учениця 11 класу Заборольської СЗШ Луцького району, , секція правознавство
  5. Гаврилюк Ірина, учениця 11 класу Луцької СЗШ «1 Луцької міської ради,, секція історичне краєзнавство
  6. Оліферович Олеся, учениця 11 класу Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІст. - гімназія»,  секція  фольклористика


  1. Вітрик Роман, учень 11 класу НВК №13 м.Ковель, ,  секція мистецтвознавство, етнологія
  2. Кутузова Мар’яна, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука,  секція  економічна теорія
  3. Піменова Дарія, учениця 11 класу Луцької гімназії №18,  секція англійська мова
  4. Рибак Марія, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука,  секція українська мова, загальна біологія та біологія людини 
  5. Русюк Станіслав, учень 10 класу Шклинської ЗОШ, Горохівського району,  секція сільське господарство
  6. Тарасюк Оксана, учениця 11 класу Волинського ліцею - інтернату,  секція українська література
  7. Тєнін Павло, учень 11 класу НВК «школа - гімназія» міста Любомля,  секція історичне краєзнавство


  1. Безсмертнюк Тарас, учень 11 класу Рокинівського НВК Луцького району Волинської області,   секція географія
  2. Кухарук Ірина, учениця 10 класу Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія» ,  секція  фольклористика
  3. Петрук Юрій, учень 11 класу ЗОШ №1 м.Ковель,  секція  мистецтвознавство
  4. Кузьмішина Світлана, учениця 11 класу НВК №9 м.Луцька,  секція     лісове господарство
  5. Сай Ольга, учениця 11 класу НВК «Гімназія №14» м.Луцька,  секція  екологія


  1. Задорожний Олександр, учень 11 класу горохівського виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІст. - гімназія» ,  секція мікро- та макроекономіка
  2. Музиченько Валентин, учень 11 класу Луцького НВК №9,  секція економічна теорія та історія економічної думки
  3. Зварич Микола, учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату,  секція   електроніка радіотехніки та приладобудування
  4. Єчеїна Анастасія, учениця  11 класу Луцької гімназії №18,  секція англійська мова
  5. Ясюк Євгенія, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14» ,  секція етнологія
  6. Тусь Павло, учень 11 клсу  Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія» ,  секція історичне краєзнавство
  7. Чікіна Вікторія, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука,  секція біологія людини


  1. Панова Світлана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м.Ковель,  секція українська мова
  2. Закутня Юлія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Липини Луцького району,  секція українська література
  3. Маїло Ольга, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. смт Головне Любомльського району ,  секція мистецтвознавство –
  4. Крамаревич Надія, учениця 10 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука,  секція журналістика
  5. Павлік  Богдан,  учень 11 класу Комунального закладу «Луцький НВК №26» ,  секція географія
  6. Поліщук Едуард, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Локачинського району,  секція агрономія
  7. Юзюк Юлія, учениця 10 класу  Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука,  секція селекція та генетика
  8. Скоцик Дмитро, учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату,  секція   лісознавство


  1. Матвіїв Катерина, учениця 9 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс  № 26 Луцької міської ради Волинської області» ,  секція   інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
  2. Крайнік Юлія    учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" м. Луцька Волинської області,  секція етнологія
  3. Лемехова Анастасія,  учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 9 м. Луцька,  секція  географія та ландшафтознавства
  4. Щербик Катерина, учениця 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" Луцької міської ради Волинської області,  секція агрономія
  5. Кудацька  Юлія,  учениця 11 класу НВК "Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - гімназія" смт. Старої Вижівки Волинської області,  секція фольклористика
  6. Єсип Наталія,   учениця 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука,  секція  лісознавство
  7. Мартинюк Олександр, учень11 класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука Волинської області,  секція  технологічні процеси та перспективні технології
  8. Підцерковна Катерина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" м. Луцька Волинської област,    секція  географія


  1. Гутовська Ольга, учениця 11 класу Комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради” Волинської області
  2. Єсип Наталія,  учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука
  3. Шваб Соломія учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Волинської області
  4. Крайнік Юлія,  учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу “Гімназія № 14” Волинської області
  5. Мельник Лідія,  учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
  6. Гуцкалов Ілля, учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Нововолинської міської ради Волинської області
  7. Журавель Андрій, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
  8. Федонюк Олена, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука


  1. Довгаль Ганна, учениця 11 класу Волинського ліцею- інтернату, секція  українська література
  2. Васильченко Богдана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин Старовижівського району,  секція фольклористика
  3. Шкварок Софія, учениця 11 класу Ковельської міської гімназії,  секція англійська мова
  4. Лисецька Анастасія,  учениця 11 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького,  секція   німецька мова
  5. Шпак Тетяна, учениця 11 класу Луцького НВК ,,Гімназія №14”,  секція педагогіка, українська мова
  6. Пльотка Борис, учень11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою,  секція  екологічно безпечні технології та ресурсозабезпечення
  7. Демчук Олександр, учень 11 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  секція  хімія
  8. Касян Тетяна,   учениця 11 класу Волинського ліцею- інтернату,  секція ветеринарія та зоотехнія
  9. Третяк Світлана,  учениця 10 класу Луцького НВК №9,  секція зоологія, ботаніка


  1. Кацевич Тетяна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум»,  секція  етнологія
  2. Буско Богдана,  учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Ковеля,  секція теологія, релігієзнавство та історія релігії
  3. Желізний Сергій, учень 9 класу Нововолинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Нововолинської міської ради,  секція науково-технічна творчість та винахідництво
  4. Зіневич Веніамін, учень 11 класу Ковельської міської гімназії,  секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
  5. Лаущенко Олена,  учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9,  секція світова література
  6. Дмитрук Ірина, учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14»,  секція німецька мова
  7. Лагода Віталій, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради,  секція агрономія


  1. Павлюк Олена Олександрівна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»,  секція англійської мова
  2. Цимбалюк Анастасія Миколаївна, учениця 9 класу комунального закладу «Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»,  секція агрономія
  3. Марущак Анастасія Русланівна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»,  секція журналістика
  4. Петрова Наталія Василівна, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради,  секція лісознавство
  5. Герасимчук Арсен Адамович, учень 8 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» ,  секція астрономія та астрофізика
  6. Куц Юлія Василівна, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 міста Ковеля,  секція  психологія
  7. Савка Роман Володимирович, учень 9 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»,  секція валеологія
  8. Біскуб Вікторія Ігорівна,  учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»,  секція  правознавство


  1. Іванчук Владислав, комунальний заклад “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”,  секція мікроекономіка та макроекономіка
  2. Галенко Марія, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”,  секція  психологія
  3. Мазурик Інна,  комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області”, філософія
  4. Максимчук Златослава, НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Стара Вижівка,  секція фольклористика
  5. Марущак Анастасія, комунальний заклад “Луцька гімназія  № 18 Луцької міської ради Волинської області”,  секція журналістика
  6. Миронюк Антон, Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради,  секція технології програмування
  7. Кондрашов Ігор, Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради, теоретична фізика
  8. Ціла Олена,  комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”,  секція агрономія
  9. Шевчук Олександр,  Володимир-Волинська СШ-інтернат І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”,   секція  хімія


  1. Нерода Софія,  учениця 10 класу НВК “Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” Локачинського району,   секція журналістика
  2. Білінський Павло, учень 10 класу ОЗ НВК “Колківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступеня-ліцей” Маневицького району Волинської області,  секція комп’ютерні  системи та мережі
  3. Кравченко Назарій, учень 11 класу Комунальний заклад “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради,  секція ветеринарія та зоотехнія
  4. Костюк Діана    учениця 10 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2,  секція літературна творчість


  1. Кудісова Ольга,  учениця 11 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради,  секція українська мова
  2. Котюн Аліса,  учениця 10 класу комунального закладу «Луцький НВК № 9 Луцької міської ради»,   секція  географія та ландшафтознавство
  3. Лисюк Анна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький НВК № 9 Луцької міської ради», секція правознавство
  4. Павліха Віктор, учень 10 класу комунального закладу «Луцький НВК № 9 Луцької міської ради», секція економічна теорія та історія економічної думки
  5. Романенко Яна,  учениця 11 класу комунального закладу «Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради» ,  секція зоологія, ботаніка
  6. Самодєєнко Анастасія,  учениця 11 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради, секція  літературна творчість
  7. Фусько Олександр, учень 11 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради,  секція ветеринарія та зоотехнія
  8. Яновець Діана,  учениця 11 класу Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки,  секція англійська мова


  1. Ковальчук Вікторія, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради Волинської області”,   секція  педагогіка
  2. Суходольський Богдан, комунальний заклад “Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області”,  секція журналістика
  3. Урин Дмитро,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради,  секція інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
  4. Костів Орест,  Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області ,  секція кліматологія та метеорологія
  5. Матвіїв Анастасія,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради,  секція Іnternet-технологій та WEB дизайну


  1. Кльоц Софія, 11 клас, комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області";
  2. Косик Дарина, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, І курс, Український католицький університет
  3. Лабнюк Анна, 11 клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області
  4. Приймак Аріана, 11 клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області
  5. Степасюк Дарія, ІІІ курс, Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського
  6. Якимчук Максим, випускник Княгининівського ліцею Волинської обласної ради, І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки
  7. Коцюбчик Роман, випускник закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 міста Ковеля, І курс, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  8. Цигульова Катерина, випускниця комунального закладу загальної середньої освіти «Прилуцький ліцей №29 Луцької міської ради», І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки
  9. Павлюк Юлія, випускниця навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія” смт Стара Вижівка, Старовижівський район, Волинська область, І курс, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
  10. Крижик Софія, 10 клас, комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей с.Забороль Заборольської сільської ради» Волинської області


  1. Крижик Софія, 10 клас, комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей с.Забороль Заборольської сільської ради» Волинської області


Слухачі Волинської МАН - члени спілки письменників

  • Глодзь Галина
  • Пашук Олена
  • Стасюк Софія
  • Закутня Юля
  • Ляснюк Олена
  • Гундер Оксана
  • Форманюк Емілія
  • Хвас Юлія
  • Литвак Вікторія
  • Поліщук  Наталія