Обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” : Волинська обласна Мала академія наук
Обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

Обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

17 травня 2014 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”.

 Учасники конкурсу представляли творчі доробки у шести номінаціях. Діти мали змогу ознайомитись з роботою контролера подачі дзвінків у навчальних закладах, побачити модель снігоочищувача, виготовленого самостійно з підручних матеріалів, ознайомитись з використанням роботизованих систем для модернізації наявного промислового обладнання, заслухати дослідження про можливість колорування бетону, розглянути способи проектування та використання програмно-апаратних засобів, які реалізовані на основі платформ ARDUINO тощо. Також учасники конкурсу отримали професійні поради та побажання від членів журі як покращити, удосконалити представлені дослідження.

За підсумками конкурсу визначено такі результати:

Номінація електроніка та приладобудування

І місце:

 -  Рибчук Віталій, учень 10 класу комунального закладу “Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Луцької міської ради”, слухач секції електроніки та приладобудування комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

ІІ місце:

 -  Калюх Олег, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Номінація інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

ІІ місце:

- Смоляков Роман, учень 7 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Номінація матеріалознавство та перспективні технології

І місце:

 - Мельник Роман, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”, слухач секції матеріалознавства комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

Номінація технічна творчість та винахідництво

І місце:

-  Коваль Євген, учень 11 класу, Чередниченко Максим, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне Маневицького району Волинської області.

Номінація екологія та ресурсозбереження

І місце:

- Бережний Андрій, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Лауреат:

- Шевчук Анастасія, учениця 10 класу, комунального закладу “Луцький НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 7 – природничий ліцей”.

Номінація робототехніка та робототехнічні системи

І місце:

 -  Бабарика Станіслав, учень 10 класу Ковельського НВК,,ЗОШ І-ІІІ ст. № 11-ліцей” Ковельської міської ради Волинської області.

Лауреат:

- Сальніков Олексій, учень 8 класу комунального закладу “Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №22 – ліцей” Луцької міської ради”, слухач секції робототехніки комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

к-сть переглядів:2942         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: