Архів новини


Загальна кількість новин - 1903
30 листопада 2021 р.
Націленість на результат Націленість на результат

29 листопада Адміністрацією КУ «ВО МАН» та Рожищенською районною радою підписано угоду про співпрацю  

Детальніше

30 листопада 2021 р.
ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України” ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”

24 - 25 листопада 2021 року відбулася ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”. Захід проводився у онлайн-форматі. На виставці було представлено понад сто тридцять робіт з різних куточків України.  

Детальніше

29 листопада 2021 р.
ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ІНЖЕНЕРІЇ, НАУКИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, I-FEST ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ІНЖЕНЕРІЇ, НАУКИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, I-FEST

Вітаємо вихованку Волинської обласної Малої академії наук, ученицю 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Котюк Марію, яка стала переможцем на Міжнародному фестивалі інженерії, науки та технологій (International Festival of Engineering Science and Technology in Tunisia, I-FEST), здобувши срібну медаль.  

Детальніше

29 листопада 2021 р.
Яка Волинь у дослідженнях юних науковців? Яка Волинь у дослідженнях юних науковців?

26 листопада 2021 року відбулась обласна учнівська науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців». До участі у конференції долучилися 80 учнів з Боратинської, Горохівської, Забродівської, Камінь-Каширської, Копачівської, Локачинської, Маневицької, Прилісненської, Старовижівської, Торчинської, Ковельської й Луцької територіальних громад, Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв Волинської обласної ради.   

Детальніше

26 листопада 2021 р.
МАН – соціальний ліфт у велику науку МАН – соціальний ліфт у велику науку

Савич Сергій Святославович – випускник Волинської обласної Малої академії наук (секція правознавства), кандидат юридичних наук, доцент.  

Детальніше

26 листопада 2021 р.
Пам’ять не мовчить Пам’ять не мовчить

Напередодні дня пам’яті жертв Голодоморів, що вшановується у четверту суботу листопада, кандидат історичних наук Богдан Зек провів віртуальну екскурсію виставкою «Спротив геноциду» для слухачів відділення історії комунальної установи «Волинська обласна МАН».  

Детальніше

22 листопада 2021 р.
Всеукраїнська науково-практична конференція  «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ  НАУКОВОЇ ОСВІТИ» Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ»

Запрошуємо взяти участь у роботі онлайн-заходу, що відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде оприлюднено на сайті iod.gov.ua та надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).
  

Детальніше

22 листопада 2021 р.
Шляхи збереження біорізноманіття Шляхи збереження біорізноманіття

З 29 листопада до 20 грудня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде серед здобувачів освіти 5-9 класів закладів загальної середньої освіти проведено курс «Шляхи збереження біорізноманіття.  

Детальніше

22 листопада 2021 р.
«ДОБРУ ПАМ’ЯТЬ І РАНИ, ЯКІ НЕ ТРЕБА ЯТРИТИ...» «ДОБРУ ПАМ’ЯТЬ І РАНИ, ЯКІ НЕ ТРЕБА ЯТРИТИ...»

Осягнення подій українсько-польського протистояння періоду Другої світової війни та перших повоєнних років стало об’єктом дискусії круглого столу «Волинь і Холмщина 1938–1947 рр.: польсько-українське протистояння та його відлуння», який відбувся 18 листопада 2021 р. у відділенні екології та аграрних наук Волинської обласної Малої академії наук  

Детальніше

18 листопада 2021 р.
Розвиток та успішна реалізація творчої особистості дитини – результат співпраці Розвиток та успішна реалізація творчої особистості дитини – результат співпраці

Відбулися батьківські збори у відділеннях технічних наук, фізики та астрономії. Віта Іванівна Роїк, заступник директора Волинської МАН, ознайомила батьків з основними напрямами діяльності установи та перспективами, які відкриваються перед слухачами Малої академії наук.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини