Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: : Всі новини

Загальна кількість новин - 1574
25 травня 2020 р.
Кенгуру скликає друзів Кенгуру скликає друзів

22-24 травня 2020 року вперше в Україні Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» відбувся у форматі онлайн. Волинь на міжнародному конкурсі представляли близько 10 000 учнів закладів освіти  

Детальніше

22 травня 2020 р.
Цікаво та повчально. Неочевидні властивості неперервності й диференційовності функцій Цікаво та повчально. Неочевидні властивості неперервності й диференційовності функцій

Вілігурський Артур Олегович - двічі переможець у секції математики ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (ІІ та ІІІ м.), неодноразовий переможець Всеукраїнського турніру юних математиків  

Детальніше

22 травня 2020 р.
Поради психолога. Як розвинути впевненість у собі? Поради психолога. Як розвинути впевненість у собі?

Перше і найголовніше: знайди в собі відповідь на питання «Хто я?» і «В чому моя унікальність?». Чи є ще в цьому світі людина з такими ж здібностями, навичками, талантами; одинакова з тобою за формою тіла, візерунками очей і пальців?  

Детальніше

19 травня 2020 р.
Початок серії вебінарів з підготовки до фіналу конкурсу-захисту МАН для учнів і педагогів Початок серії вебінарів з підготовки до фіналу конкурсу-захисту МАН для учнів і педагогів

НЦ «МАН» розпочинає серію вебінарів з підготовки до фіналу конкурсу-захисту МАН для учнів і педагогів.  

Детальніше

18 травня 2020 р.
Цікаво та повчально. Можливості вдосконалення системи моніторингу атмосферних опадів (на прикладі Волині) Цікаво та повчально. Можливості вдосконалення системи моніторингу атмосферних опадів (на прикладі Волині)

Костів Орест – випускник секції кліматології та метеорології ВОМАН 2019 року. Неодноразовий переможець різних конкурсів та проектів (переможець Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна 2019, фіналіст національного етапу міжнародного конкурсу «Стокгольмський Юнацький водний приз»).  

Детальніше

17 травня 2020 р.
Наука долає кордони. Волинські манівці на онлайн - зв’язку з Південно-Африканською Республікою
Наука долає кордони. Волинські манівці на онлайн - зв’язку з Південно-Африканською Республікою

У День науки слухачі ВО МАН мали змогу поспілкуватись в онлайн режимі з вченим-паразитологом Ярославом Сиротою, який працює в одній з наукових лабораторій Південно-Африканської Республіки   

Детальніше

16 травня 2020 р.
Найщиріші вітання з ювілеєм! Найщиріші вітання з ювілеєм!

Сьогодні ювілей святкує професорка кафедри матеріалознавства Луцького національного технічного університету, керівник секції матеріалознавства Волинської обласної МАН Гулай Ольга Іванівна.  

Детальніше

16 травня 2020 р.
Шановна манівська родино! Щиро вітаємо Вас з Днем науки Шановна манівська родино! Щиро вітаємо Вас з Днем науки

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося. Рівень науки – запорука зростання держави, а науковці – безцінний інтелектуальний її потенціал.

Нових вам досягнень та цікавих ідей, далекоглядності у задумах, успішної реалізації задуманого, а манівцям – гідно поповнити наукову еліту!   

Детальніше

16 травня 2020 р.
Україна – батьківщина плеяди лауреатів Нобелівської премії Україна – батьківщина плеяди лауреатів Нобелівської премії

Но́белівська пре́мія — одна з найпрестижніших міжнародних премій, яку щорічно присуджують за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або значний внесок у культуру чи розвиток суспільства. За час існування цієї нагороди її лауреатами стали близько тисячі талановитих осіб з різних країн світу. Найбільше лауреатів у США, Великій Британії та Німеччині.  

Детальніше

16 травня 2020 р.
Промовити до світу поезією… Слухачі секції літературної творчості Волинської обласної МАН – переможці Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб» Промовити до світу поезією… Слухачі секції літературної творчості Волинської обласної МАН – переможці Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

У березні-травні відбувся Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб». Захід спрямований на підтримку обдарованих учнів і студентів у галузі «Літературна творчість» й творчої праці талановитих педагогів.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини
: : Останні новини
25 травня 2020
Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Очна сесія для слухачів заочної віртуальної школи
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< травень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ