Архів новин

Загальна кількість новин - 2205
21 травня 2024 р.
Обласна учнівська науково-практична  конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців» Обласна учнівська науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2024 року буде проведено обласну учнівську науково- практичну конференцію «Волинь у дослідженнях юних науковців».  

Детальніше

21 травня 2024 р.
Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» у 2024-2025 навчальному році Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» у 2024-2025 навчальному році

У 2024-2025 навчальному році відбудеться ІV Всеукраїнський конкурс «Олімпіада геніїв України» («GENIUS Olympiad Ukraine» - 2025).  

Детальніше

21 травня 2024 р.
Розпочніть  літо разом з Волинською МАН! & Партнерами!! Розпочніть літо разом з Волинською МАН! & Партнерами!!

Спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом за підтримки Фонду Ігоря Палиці "Тільки разoм" ми розпочинаємо реалізацію проєкту "Літо з наукою".  

Детальніше

20 травня 2024 р.
Волиняни – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Волиняни – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – одного з наймасштабніших інтелектуальних змагань року, за підсумком якого визначатимуть Стипендіатів Президента України, обиратимуть представників на Міжнародні конкурси та виставки. Одним словом маємо результат - майбутню інтелектуальну еліту України, яка вже сьогодні формує міцний ґрунт для стійкості, розвитку та відновлення нашої держави.  

Детальніше

16 травня 2024 р.
«Рекорди географічної оболонки» у межах проєкту « Крок до науки» «Рекорди географічної оболонки» у межах проєкту « Крок до науки»

Національним центром «Мала академія наук України» з 22 травня до 11 червня 2024 року буде проведено курс «Рекорди географічної оболонки» у межах проєкту « Крок до науки».  

Детальніше

26 квітня 2024 р.
Експедиційно-мотиваційне Експедиційно-мотиваційне

Триває експедиція в рамках науково-дослідницького проєкту "Моя аксіома нескінченності" у Нововолинському науковому ліцеї.  

Детальніше

26 квітня 2024 р.
 "МАН лаб" – одна з найбільших учнівських лабораторій у Княгининівському ліцеї Волинської обласної ради

Команда науковців у складі біолога - Жанни Білик, мінеролога - Євгена Пащенко, під керівництвом амбасадора Steam освіти в Україні - Ігора Чернецького зустрілися з ліцеїстами, щоб разом поекспериментувати та подосліджувати.  

Детальніше

26 квітня 2024 р.
Підсумкова конференція Підсумкова конференція "Юний науковець року"

25 квітня завершила свою роботу підсумкова конференція "Юний науковець року", яка об`єднала слухачів стаціонарних секцій та гуртківців заочно-дистанційної школи Волинської МАН.  

Детальніше

26 квітня 2024 р.
Проводили дослідження – презентуємо результати! Проводили дослідження – презентуємо результати!

Наукові події у Волинській обласній МАН тривають: у Волинському національному університеті імені Лесі Українки стартувала підсумкова наукова конференція “Юний науковець року”.  

Детальніше

16 квітня 2024 р.
15 квітня 2024 року команди з різних куточків Волині змагались за право називатись найкращими на обласному турнірі юних журналістів імені Івана Корсака. 15 квітня 2024 року команди з різних куточків Волині змагались за право називатись найкращими на обласному турнірі юних журналістів імені Івана Корсака.

Підтримати та привітати школярів завітали почесні гості: Наталія Даньків, заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Роман Корсак, генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group, Тетяна Репницька, директорка Луцької бізнес-академії РМВА.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа