Архів новини


Новини: Всього - 1850
29 березня 2021 р.
У Волинській МАН триває весняний турнірний сезон У Волинській МАН триває весняний турнірний сезон

26 березня 2021 року у режимі онлайн відбувся ХХІІ обласний турнір юних істориків, у якому взяли участь 20 команд із наукових учнівських товариств області.  

Детальніше

29 березня 2021 р.
Case-study для слухачів філологічного відділення заочної школи Case-study для слухачів філологічного відділення заочної школи

22-27 березня у секціях української мови та літератури, англійської мови Волинської обласної МАН відбулась онлайн-сесія заочної віртуальної школи.  

Детальніше

29 березня 2021 р.
Волинські МАНівці  - переможці Всеукраїнської олімпіади з креативності! Волинські МАНівці - переможці Всеукраїнської олімпіади з креативності!

Вітаємо з перемогою команду Open Kids та їх тренерку Клімук Ірину Миколаївну з перемогою у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з креативності - Міжнародної програми «Destination Imagination Ukraine»!  

Детальніше

25 березня 2021 р.
Результати соціологічного опитування на сайті ВО МАН


На сайті Волинської обласної Малої академії наук провели соціологічне опитування, присвячене темі компетентностей ХХІ століття. Респондентами стали 492 учасники, відвідувачі сайту ВО МАН.  

Детальніше

24 березня 2021 р.
Онлайн лекція «Коротко про засади фемінізму» Онлайн лекція «Коротко про засади фемінізму»

Запрошуємо Вас на онлайн-лекцію!  

Детальніше

24 березня 2021 р.
Міркуй зі мною, аналізуй як я, розв’язуй краще за мене! Міркуй зі мною, аналізуй як я, розв’язуй краще за мене!

Саме під таким гаслом промайнули дні весняної сесії для слухачів секції математики заочно-дистанційної школи ВО МАН.  

Детальніше

22 березня 2021 р.
Інтенсив «Методика формування цінностей та розвитку м’яких навичок учнів» Інтенсив «Методика формування цінностей та розвитку м’яких навичок учнів»

Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру «Мала академія наук України» анонсує програму інтенсиву для освітян «Методика формування цінностей та розвитку м’яких навичок учнів».  

Детальніше

22 березня 2021 р.
Інтелектуальний поєдинок юних журналістів Інтелектуальний поєдинок юних журналістів

19 березня 2021 року Волинською обласною Малою академією наук проведено обласний турнір юних журналістів. 14 команд з різних регіонів Волині представляли відповіді на заздалегідь обумовлені журналістські питання.  

Детальніше

19 березня 2021 р.
Вебінар-подорож «Леся Українка – «Весна в Єгипті» Вебінар-подорож «Леся Українка – «Весна в Єгипті»

Всеукраїнський клуб почесних послів науки ЦЕРН в Україні запрошує на вебінар – віртуальну подорож «Леся Українка – «Весна в Єгипті» 19 березня 2021 року о 17:00.  

Детальніше

16 березня 2021 р.
Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021» Слухачі відділення комп’ютерних наук ВО МАН – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021»

З 09 по 12 березня 2021 року у м. Києві відбувся XX Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт - 2021» у дистанційному форматі. Чемпіонат проводився з метою виявлення та підтримки здібної молодої генерації в галузі інформаційних технологій.
  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини