VІІI Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” : Волинська обласна Мала академія наук
VІІI Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

VІІI Всеукраїнська науково-технічна  виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

З 21 по 23 листопада 2017 року у м. Києві  на базі Міжнародного виставкового центру  зібралося понад 100 МАНівців, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і розробки на виставці-конкурсі “Майбутнє України”.

Захід  проводився  за сімома  номінаціями: “Електроніка і приладобудування”, “Матеріалознавство та перспективні технології”, “Машинобудування”, “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”, “Екологія та ресурсозбереження”, “Технічна творчість та винахідництво” і “Робототехніка та робототехнічні системи”. Виставка-конкурс відбувалася на одному майданчику з ІІ Міжнародним форумом “Innovation Market” – місцем зустрічі винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, стартаперів з підприємцями, зацікавленими в технологічному оновленні виробничих процесів; акселераторами інвестиційних проектів; експертами в різних галузях економіки.

Від Волинської області на виставку було представлено шість робіт. За підсумками  стендового (постерного) захисту волиняни вибороли три призових місця:

- І місце  – Шумаков Максим, учень 11 класу Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” Волинської обласної ради у номінації “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”;

- ІІІ місце - Свереда Микола, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області” у номінації  “Технічна творчість та винахідництво”;

- ІІІ місце - Левак Олександр, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області” у номінації  “Машинобудування”.

Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватися з Грегом  Олсеном, американським  вченим, винахідником, третім космічним самофінансованим туристом у світі. Також всі учні отримали сертифікат учасника ІІ Міжнародного форуму “Innovation Market”.

к-сть переглядів:3483         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа