Актуальні новини

: : Новини за період - /2017/11/20

Вітаємо з перемогою – ІІІ місцем юних філософів Волині на ІV Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Вітаємо з перемогою – ІІІ місцем юних філософів Волині на ІV Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів
20 листопада 2017 р.
16 - 18 листопада в м. Києві відбулася ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів, яку організували НЦ «Мала академія наук України» та факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова задля популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення. Захід був приурочений щорічному святкуванню Всесвітнього дня Філософії, що відзначається у третій четвер листопада.
Волиняни серед переможців Всеукраїнського турніру юних інформатиків Волиняни серед переможців Всеукраїнського турніру юних інформатиків
20 листопада 2017 р.
З 15 по 19 листопада 2017 року у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський турнір юних інформатиків. У турнірі змагались 17 команд з м. Києва, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Закарпатської, Чернівецької, Хмельницької та Волинської областей.
Урочисте нагородження  президентських стипендіатів Урочисте нагородження президентських стипендіатів
20 листопада 2017 р.
13 листопада у залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» зібралися школярі з усіх куточків України. Адже саме тут відбувалося урочисте нагородження 270 президентських стипендіатів. Цьогоріч це 150 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та 120 – Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Серед них і восьмеро представників Волині, п’ятеро з яких уже студенти престижних вузів, а троє – школярі 11-х класів. Це Костюк Діана ( школа №20 м. Луцька), Нерода Софія (ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія») та Білінський Павло (ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»).

Всі новини