Архів новини


Новини: Всього - 1981
16 травня 222 р.
Запрошуємо у ЛІТНІ ШКОЛИ Волинської обласної МАН!!! Запрошуємо у ЛІТНІ ШКОЛИ Волинської обласної МАН!!!

Долучайтеся до манівської спільноти!

У червні 2022 року Волинською обласною Малою академією наук в форматі онлайн буде проведено літні школи для учнів 7-11 класів.

Реєстрація до 8 червня 2022 року за посиланням: http://surl.li/bzeia.  

Детальніше

12 травня 222 р.
Шановні учні та педагоги! Шановні учні та педагоги!

Невдовзі літо – чудова пора не тільки для відпочинку, а й для проведення різноманітних досліджень та пошуків, створення нових проєктів та розробок. Для того, щоб з новими силами розпочати навчальний рік та представляти рідну Волинь на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях, Волинська обласна МАН пропонує вже зараз обрати та затвердити тему наукового проєкту.  

Детальніше

9 травня 222 р.
Курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь» Курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь»

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 09 до 30 травня 2022 року буде проведено курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь» у рамках Всеукраїнського проєкту «Крок до науки» для дітей 10–14 років  

Детальніше

5 травня 222 р.
Курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття» Курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття»

У травні 2022 року НЦ "Мала академія наук України" проведе навчальний курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття» у межах Всеукраїнської школи з мистецтвознавства Малої академії наук України у форматі онлайн.  

Детальніше

5 травня 222 р.
І знову перемоги І знову перемоги

29 квітня відбувся фінал всеукраїнського конкурсу «ЕКО-ПОГЛЯД». Це конкурс екологічних проєктів для школярів, що поєднує екологію, географію та багато суміжних галузей. Головна умова участі – використання в роботі даних дистанційного зондування Землі (супутникові знімки).  

Детальніше

4 травня 222 р.
Цікаво та повчально… Мистецький простір Комзюк Анни Цікаво та повчально… Мистецький простір Комзюк Анни

Пов’язати життя із мистецтвом – мрія, до здійснення якої впевнено йшла Анна Комзюк, одна з випускниць Волинської обласної Малої академії наук, а нині студентка Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.  

Детальніше

3 травня 222 р.
Цікаво та повчально…. Волиняни у віденському поході Яна ІІІ Собеського (1683–1684 рр.) Цікаво та повчально…. Волиняни у віденському поході Яна ІІІ Собеського (1683–1684 рр.)

Продовжуємо знайомство з нашими талановитими слухачами. Серед них – Марчук Андрій, випускник секції всесвітньої історії Волинської обласної МАН (науковий керівник – кандидат історичних наук, Богдан Миколайович Зек).  

Детальніше

3 травня 222 р.
«GENIUS Olympiad» знайшла геніїв серед волинян «GENIUS Olympiad» знайшла геніїв серед волинян

У 2022 році Україна, одною з перших у світі, виборола право проводити «GENIUS Olympiad» на регіональному рівні.  

Детальніше

27 квітня 222 р.
Слухачка ВО МАН - переможниця Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна 2022» Слухачка ВО МАН - переможниця Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна 2022»

Вітаємо Лугініну Юлію, слухачку секції кліматології та метеорології Волинської МАН, ученицю 10 класу Луцького НВК №9 та наукового керівника, Федонюк Віталіну Володимирівну, кандидата географічних наук, доцента Луцького національного технічного університету із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі «Еко-Техно Україна 2022» Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF 2022.  

Детальніше

27 квітня 222 р.
Створюй своє майбутнє сьогодні Створюй своє майбутнє сьогодні

Національний центр "Мала академія наук України" запроваджує цикл лекцій з лауреатами Нобелівської премії у травні.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини