Архів новини


Новини: Всього - 1777
22 квітня 2021 р.
III Всеукраїнський дистанційний конкурс діячів мистецтв  “ВЕСНЯНИМИ СТЕЖКАМИ” III Всеукраїнський дистанційний конкурс діячів мистецтв “ВЕСНЯНИМИ СТЕЖКАМИ”

Запрошуємо до участі у конкурсі “Весняними стежками”! У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі без вікових обмежень.  

Детальніше

19 квітня 2021 р.
Керівники гуртків ВО МАН – лауреати Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури Керівники гуртків ВО МАН – лауреати Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури

Підведено підсумки щорічного конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. Цього навчального року, за дослідницько-експериментальним напрямом, конкурс зібрав методичні напрацювання у науковому відділенні мовознавства. Керівники гуртків ВОМАН, науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки, презентували свої розробки відразу у трьох секціях – англійської, іспанської та української мов. Усі три визнано лауреатами конкурсу  

Детальніше

14 квітня 2021 р.
Відео-натхнення для фіналістів Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021 Відео-натхнення для фіналістів Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021

Зовсім скоро, 14-17 травня, відбудеться фінал однієї з найбільших інтелектуальних подій року — Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021!  

Детальніше

13 квітня 2021 р.
IІ Курс з атомної енергетики IІ Курс з атомної енергетики

Національний центр “Мала академія наук України” оголошує про початок відбору на II Курс з атомної енергетики для учнів 10-11 класів та абітурієнтів.  

Детальніше

13 квітня 2021 р.
Спецкурс для педагогів "Діджитал-інструменти для дистанційного навчання"


Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитися до спецкурсу «Діджитал-інструменти для дистанційного навчання».  

Детальніше

12 квітня 2021 р.
Свято робототехніки Свято робототехніки

11 квітня 2021 року відбулися І обласні змагання з робототехніки в категорії “Сумо” на базі Волинської державної обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки. Організаторами змагань стали управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та комунальна установа “Волинська обласна Мала академія наук”  

Детальніше

12 квітня 2021 р.
“Чорнобиль – молодь буде пам’ятати” “Чорнобиль – молодь буде пам’ятати”

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка була не лише найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики, але й подією всесвітньо-історичного значення, що відбулася на території України  

Детальніше

8 квітня 2021 р.
Презентація збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС «Чорнобильське досьє КГБ» Презентація збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС «Чорнобильське досьє КГБ»

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки спільно з Волинською обласною Малою академією наук, Волинською обласною організацією ВГОІ «Союз Чорнобиль України» та Луцьким педагогічним коледжем організовують захід під назвою «Чорнобильське досьє КГБ»  

Детальніше

8 квітня 2021 р.
Міжнародна молодіжна наукова олімпіада Міжнародна молодіжна наукова олімпіада

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad, IJSO) – одна з 12 найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, спрямована на популяризацію науки та природничих дисциплін.  

Детальніше

7 квітня 2021 р.
ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга) ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)

6 квітня 2021 року в режимі онлайн відбувся ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга). Обговорення розв’язання турнірних завдань відбувалося надзвичайно активно.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини