Волинська обласна Мала академія наук
: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення хімії і біології, екології та аграрних наук


СЕКЦІЇ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ:

  • хімія
  • медицина
  • психологія
  • зоологія
  • біологія людини
  • загальна біологія

СЕКЦІЇ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК:

  • агрономія
  • екологія
  • селекція та генетика
  • охорона довкілля та раціональне природокористування

Методист відділення хімії та біології – Дух Ольга Олександрівна.

Методист відділення екології та аграрних наук – Музиченко Оксана Семенівна.

Наукова база - Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Керівники секцій:

ХІМІЇ Сливка Наталія Юріївна, кандидат хімічних наук, доцент, завідувачка кафедри органічної хімії та фармації ВНУ імені Лесі Українки;

ХІМІЇПроц Дмитро Іванович, кандидат хімічних наук, доцент;

ХІМІЇГись Юрій Васильович, вчитель хімії Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради

ХІМІЇ Пахолюк Ігор Вадимович, вчитель хімії ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Голоби»;

МЕДИЦИНИШевчук Тетяна Яківна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії людини ВНУ імені Лесі Українки;

ПСИХОЛОГІЇФедотова Тетяна Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та соціальної психології ВНУ імені Лесі Українки;

ЗООЛОГІЇ Омельковець Ярослав Адамович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри гістології та медичної біології ВНУ імені Лесі Українки;

БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИШвайко Світлана Євгенівна, кандидат біологічних наук, доцент;

ЕКОЛОГІЇ Музиченко Оксана Семенівна, кандидат біологічних наук, доцент ВНУ імені Лесі Українки;

АГРОНОМІЇ  – Голуб Сергій Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент ВНУ імені Лесі Українки;

ГЕНЕТИКИ ТА СЕЛЕКЦІЇЛісовська Тетяна Павлівна, кандидат біологічних наук, доцент;

ЕКОЛОГІЇФіліпчук Валентина Вікторівна, вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липини Луцького району Волинської області;

ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯПодзізей Борис Анатолійович, вчитель біології ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» с. Зимне.

Слухачі відділень беруть участь у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних заходах:

  • Біологічні та екологічні експедиції;
  • обласний та Всеукраїнський конкурс-захист;
  • обласний та Всеукраїнський турніри юних біологів;
  • обласний та Всеукраїнський турніри юних хіміків;
  • обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів;
  •  обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнівської молоді “Здорова нація – майбутнє України”;
  • Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін;
  • Національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF – “Intel-Еко Україна”;
  • Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості “Країна юних майстрів”;
  • Заочна профільна школа МАН України з хімії, з біології;
  • Екологічний форум дітей та молоді України.
  • Всеукраїнський інтерактивний тестовий конкурс “МАН-Юніор Ерудит”;
  • Літні профільні школи НЦ “Мала академія наук України”;
  • Міжнародна наукова школа з біохімії на базі Експериментальної лабораторії для молоді XLab у м. Геттінгені (Німеччина);

Результати виступів слухачів відділень хімії та біології, екології та аграрних наук у Всеукраїнському конкурсі – захисті науково-дослідницьких робіт

Завдяки успішному виступу на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт (відділення хімії і біології, екології та аграрних наук) 29 слухачів визнано стипендіатами Президента України.

2007 рік Рибак Марія – Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція загальної біології та біології людини);

2007 рік Русюк Станіслав – Шклинська ЗОШ, Горохівського району Волинської області  (секція сільського господарства);

2008 рік Кузьмішина Світлана – Луцький НВК №9 Волинської області (секція лісового господарства);

2008 рік Сай Ольга – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція екології);

2009 рік Чікіна Вікторія – Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція біології людини);

2010 рік Юзюк Юлія – Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція селекції та генетики);

2010 рік Скоцик Дмитро – Нововолинський ліцей-інтернат Волинської області (секція лісознавства);

2010 рік Поліщук Едуард – с. Холопичі Локачинського району Волинської області (секція агрономії);

2010 рік Козяк Юлія – Рокинівська НВК Луцької районної ради Волинської області (секція селекції та генетики);

2011 рік Щербик Катерина – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція агрономії);

2011 рік Єсип Наталія – Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція лісознавства);

2012 рік  Журавель Андрій – Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради (секція загальної біології);

2012 рік Гуцкалов Ілля – Нововолинська загальноосвітня школа I - III ступенів № 6 Волинської області (секція хімії);

2012 рік Федонюк Олена – Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція біології людини);

2012 рік Єсип Наталія – Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинської області (секція екології);

2013 рік Демчук Олександр – Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Волинської області (секція хімії);

2013 рік Касян Тетяна – Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради (секція ветеринарії та зоотехнії);

2013 рік Третяк Світлана – Луцький НВК №9 Волинської області (секція зоології, ботаніки);

2014 рік Лагода Віталій – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція агрономії);

2015 рік Петрова Наталія Василівна – Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області (секція лісознавства);

2015 рік Куц Юлія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Ковель (секція психологія);

2015 рік Савка Роман – Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області (секція валеології);

2015 рік Цимбалюк Анастасія – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція агрономії);

2016 рік Галенко Марія – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція психології);

2016 рік Ціла Олена – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція агрономії);

2016 рік Шевчук Олександр – Володимир-Волинська СШ-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (секція хімії);

2017 рік Кравченко Назарій – Луцька гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (секція ветеринарії та зоотехнії);

2018 рік Романенко Яна – Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області (секція зоології, ботаніки);

2018 рік Фусько Олександр –  Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області (секція ветеринарії та зоотехнії).

Випускники природничих відділень Волинської обласної Малої академії наук продовжують своє навчання у престижних вищих навчальних закладах України, продовжують свою наукову діяльність, здобуваючи наукові ступені та звання.



: : Анонси
: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Оберіть компетентності ХХІ століття, які, на Вашу думку, є найважливішими для сучасної людини:
Вирішення проблем, вміння брати на себе відповідальність
Ефективне спілкування
Життєві компетенції
Інноваційний стиль мислення (критичне, креативне мислення)
Інформаційно-цифрова компетентність
Компетентності в природничих науках і технологіях
Математична грамотність
Підприємливість
Робота в проєктах та в команді
Спілкування іноземними мовами

Всього проголосувало:401

Видавнича діяльність
   Наші видання
Г. Толстіхіна, Л. Мазурик

Конструктор НТУ або «Біла» книга про МАН

Кулібаба О.А., Рожило М.А.

Наукова робота з журналістики

Голуб С.М.

Наукова робота з агрономії

Музиченко О. С.

Дослідницька діяльність учнів в процесі вивчення екології

Мазурик В.В., Процик А.П.

На допомогу керівнику гуртка відділення комп’ютерних наук МАН України

І.Шурма

Організація та проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині»

Єлісєєва Л.В., Курносова А.В.

Наукова робота з економіки

Клімук І. М.

Науково-дослідницька робота з філософії

Дмитроца О.Р., Шевчук Т.Я.

Вікова фізіологія з основами валеології

Мазурик В.В., Процик А.П.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп’ютерних наук Малої академії наук України

Шигорiн П. П.

Практикум з астрономiї

С.С. Пахачук, І.П. Оніщук

Збірник навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секції «Робототехніка»

Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2019р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
Фотогалерея
Заочно-дистанційна школа
: : Архів новин
<<< жовтень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
: : Статистика
: : Наші партнери

(c) 2006-2020     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Контакти    Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ