: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Секції відділення комп’ютерних наук:


Секції відділення комп’ютерних наук:

  • мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми;
  • комп’ютерні системи та мережі;
  • технології програмування;
  • інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту;
  • безпека інформаційних та телекомунікаційних систем;
  • інтернет-технології та Web-дизайн.

Керівники стаціонарних секцій:

  • Інтернет-технології та web-дизайн -  Вербицький Василь Сергійович, керівник гуртків ВО МАН;
  • Технології програмування – Гришанович Тетяна Олександрівна, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Волинського національного уніерситету імені Лесі Українки;
  • Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми – Котюк Олександр Іванович, учитель інформатики Любомльського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія” імені Наталії Ужвій;
  • Комп’ютерні системи та мережі – Щегельський Тарас Сергійович, керівник гуртків ВО МАН.

Завідувач відділення – Мазурик Валерій Володимирович (т. 096-3888026).

Заняття проводяться на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету та Волинської обласної Малої академії наук.

Слухачі відділення беруть участь у:

  • Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт;
  • Всеукраїнському турнірі юних інформатиків;
  • Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт»;
  • Всеукраїнському конкурсі «Intel-Техно Україна»;
  • Всеукраїнській заочній профільній школі НЦ «Мала академія наук України».

Досягнення слухачів:

2021 рік

 

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»

І місце – Лук’янюк Аріан, учень 10 класу Волинського наукового ліцею;

ІІІ місце – Солтисюк Дмитро, учень 11 класу Луцької гімназії №18;

ІІІ місце – Братюк Владислав, учень 10 класу Луцької гімназії №21.

2020 рік

 

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»

І місце – Демчук Назар, учень 10 класу Луцького НВК №9;

ІІ місце – Солтисюк Дмитро, учень 11 класу Луцької гімназії №18;

Міжнародний конкурс «Еко-Техно-Україна-2021»

ІІ місце –  Солтисюк Дмитро, учень 11 класу Луцької гімназії №18;

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІІ місце Мельник Ольга, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука;

ІІІ місце – Юдаков Олександр, випускник Луцької спеціалізованої школи І- ІІІ ст.   № 5 Луцької міської ради Волинської області.

2019 рік

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІ місце – Урин Дмитро, учень11 класу Волинського наукового ліцею-інтернату, секція інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту;

Матвіїв Анастасія, учениця 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату, секція інтернет-технології та web-дизайн.

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»

І місце – Юдаков Олександр, учень 10 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

         2018 рік

ІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

- Шумаков Максим, учень 11 класу Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту;

 

  2017 рік

ІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Тетяна Стеблевець, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату, секція Іnternet-технологій та WEB дизайну;

Дмитро Урин, учень 9 класу Волинського ліцею-інтернату, секція технологій програмування

ІІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Павло Білінський, учень 10 класу ОЗНВК “Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-ліцей” Маневицького району, секція комп’ютерних систем та мереж;

ІІІ місце – Всеукраїнський турнір юних інформатиків

         2016 рік

І місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Миронюк Антон, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату, секція технологій програмування;

ІІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Стеблевець Тетяна, учениця 10 класу Волинського ліцею-інтернату,  секція інтернет-технологій та веб-дизайну;

Ковальчук Максим, учень 9 класу Підгайцівського НВК  «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназія», секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм.

       

2015 рік

 

ІІІ місце – Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Яворський Антон, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм;

Олійник Богдан, учень 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, секція інтернет-технологій та веб-дизайну;

Миронюк Антон, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату, секція технологій програмування.

 

 

Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт"

І місце – Олійник Богдан, учень 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  (Розробка сервісу для організації онлайн репетиторства, секція web-дизайн);
ІІ місце – Рибчук Віталій, учень 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 23   (Проектування соціального проекту «Online-Adviser», секція web-дизайн);
ІІІ місце – Радіщук Владислав, учень 11 класу Луцької гімназії № 18 (Розробка системи автоматичного спостереження за рухом в приміщенні, секція прикладні програми).

 

2014 рік

ІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

    Зіневич Веніамін, учень 11 класу Ковельської міської гімназії, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм;

IІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

    Матвіюк Ірина, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату, секція прикладної математики та секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем;

    Гісь Дмитро, учень 10 класу Луцького НВК «Гімназія № 14», секція комп’ютерних систем та мереж;

2013 рік

  І місце – Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»

(Матвіюк Ірина, «Розробка програми для симуляції нечіткої нейронної  мережі», Самборук Павло «Програма для симуляції вибухів»);

 ІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

  (Падалко Галина, «Розробка вeб-сервісу керування нагадуваннями ReMe»);

   ІІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

    (Матвіїв Катерина, «Розробка навчальної програми для керування   маніпулятором робота»).

2012 рік

   І місце -   конкурс Intel-Техно Україна 2012 Національного етапу   міжнародного конкурсу Intel ISEF (Люк Роман, Уєвич Олексій, «Програма для моделювання утворення водойм»);

    І місце – обласний конкурс з інформаційних технологій;

   ІІ місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

  (Падалко Галина, «Інформаційний портал Луцьк-туристичний»);

   III місце - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

   (Топольський Назар, «Розподілена система OneShotInfo»).

2011 рік

 

   ІІІ місце – Всеукраїнський турнір юних інформатиків;

  ІІІ місце – Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт;

  (Матвіїв Катерина, «Програма для моделювання штучних нейронних мереж»).

  Люк Роман отримав свідоцтво про реєстрацію авторського права на  комп’ютерну програму «Програма для автоматичного розпізнавання номерного знаку автомобіля».