Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: : Короткі відомості про Волинську обласну Малу академію наук

  1. Повна назва закладу: Комунальна установа «Волинська обласна Мала академія наук»
  2. Підпорядкованість: керівництво та контроль за діяльністю ВО МАН здійснюють – Волинська обласна рада, управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.
  3. Повна юридична адреса:  43024 Волинська область, м. Луцьк, вулиця В’ячеслава Чорновола, 3 тел. факс (0322) 71-16-93, 292 961, 292 962

              E-mail: info@vvman.lutsk.ua

Волинське відділення Малої академії наук створено у 1992 році на підставі спільного рішення управління освіти і науки облдержадміністрації та Волинського державного університету імені Лесі Українки.

У 2006 році рішенням Волинської обласної ради Волинське відділення МАН України реорганізовано в окремий позашкільний заклад – комунальну установу «Волинська обласна Мала академія наук».

Волинська обласна Мала академія наук – заклад науково-дослідницького спрямування, який виконує в області функцію пошуку, виявлення та розвитку обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності.

Навчально-виховний процес організовано у 12 наукових відділеннях: фізики та астрономії, математики, економіки, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, комп’ютерних наук, технічних наук, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Система залучення учнів області до науково-дослідницької роботи забезпечується:

  • роботою стаціонарних секцій; діяльністю філій та наукових товариств в області;
  • роботою заочної віртуальної школи для школярів районів та віддалених міст області;
  • організацією інтелектуально-масових заходів.       

У 1993 році, з метою пошуку, навчання та розвитку сільських дітей розпочала свою роботу заочна науково-технічна школа. У 2008 році було збільшено перелік секцій заочної школи до 8 наукових секцій (фізика, математика, хімія, українська мова і література, географія, англійська мова, історія, біологія). Розроблене програмне забезпечення надало можливість учням з усіх шкіл області навчатись у віртуальному режимі.

          Щорічно ВО МАН організовує та проводить 49 заходів обласного рівня. Слухачі та педагоги ВО МАН беруть участь у 58 заходах Всеукраїнського та у 8 заходах Міжнародного рівня. Три роки поспіль організовується Всеукраїнська літня філологічна школа. Загалом 115 заходів на рік.

Щорічним підсумком науково-дослідницької діяльності слухачів МАН є презентація власних наукових доробків у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. За результатами конкурсу формується команда області на Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

 За результатами конкурсу стипендіатами Президента України стали 58 слухачів Волинської обласної МАН та 1 учениця – лауреатом стипендії Кабінету Міністрів України.

У одинадцяти обласних турнірах (математиків, фізиків, винахідників та раціоналізаторів, хіміків, біологів, інформатиків, істориків, правознавців, журналістів, географів, економістів) щорічно беруть участь понад 900 учнів. За результатами обласних турнірів згідно індивідуального рейтингу учасників формується команда області на Всеукраїнські турніри.

З 1995 року ВО МАН проводиться обласний конкурс юних літераторів Волині. За результатами конкурсу видано 19 поетичних збірок. Волинська обласна МАН України бере участь та організовує обласний етап Міжнародного математичного конкурсу “ Кенгуру”, Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”. За 3 останні роки у інтелектуальних масових заходах ВО МАН взяли участь близько 57000 учнів шкіл області.

З метою адаптації наукових надбань та інтеграції науки в систему позашкільної освіти, їх ефективного застосування у навчально-виховному процесі МАН у 1993 році було створено науково-методологічну  лабораторію, основним завданням якої стала розробка програми науково-методичних підходів у роботі з обдарованими дітьми.

У ВОМАН розроблено систему психоконсультативної допомоги слухачам, керівникам секцій та батькам обдарованих старшокласників; психокорекційної та психотренінгової роботи. Діє програма інформаційно-методичного забезпечення слухачів та керівників.

Педагогічним колективом ВО МАН підготовлено більше 80 методичних матеріалів. За останні два роки 6 методичних розробок педагогічних працівників ВОМАН здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти. Науковцями науково-методологічної лабораторії ВОМАН підготовлено навчальний посібник, який у 2013 році отримав гриф МОН України.

Щороку організовуються науково-методичні заходи (семінари-практикуми, виїзні районні, обласні, постійно діючі навчально-методичні семінари, круглі столи з певної проблеми за участю науковців) для відповідальних за роботу з обдарованими дітьми у філіях та наукових товариствах, керівників секцій, вчителів закладів нового типу слухачів МАН тощо. За останні три роки було проведено п’ятнадцять семінарів (обласні, міжрегіональні).

 

: : Анонси

Шановна манівська родино!

Вподобайте сторінку Волинської обласної МАН у Фейсбуці та першими дізнавайтесь про новини, повідомлення та заходи.

З 24 по 25 листопада 2018 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні(м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.) відбудеться очна сесія для слухачів заочної віртуальної школи комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук». Реєстрація з 9.00 до 10.00 год.

: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Шановні відвідувачі сайту!
У роботі яких наукових студій Ви хотіли б взяти участь:
Робототехніки;
Програмування;
Фінансової грамотності;
Критичного мислення;
Медіаграмотності.

Всього проголосувало:388

Видавнича діяльність
   Наші видання

Мультимедійна презентація науково-дослідницької роботи слухача МАН

Шурма І.І.

Проведення та організація турніру юних журналістів

Левчук Ю.О.

«Розв’язування олімпіадних задач з програмування»

Герасимчук Н.О.

Культура наукового тексту слухача МАН

Кулібаба О.А.

Наукова робота з математики

Курносова А.В.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп‘ютерних наук Малої академії наук України

В.В. Мазурик

Психологічна діагностика обдарованості в системі Малої академії наук

Малімон Л.Я., Мазурик Л.Б.

Умови проведення та особливості підготовки турніру юних хіміків

Мельничук С.

Запитання як складова успішного захисту науково-дослідницької роботи слухача МАН

Левчук Ю.

Нормативно-правові засади діяльності МАН: збірник інструктивно-інформаційних матеріалів

Тези наукових робіт учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт


Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (1650)
Випадкове фото
 ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< листопад 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ