Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства


Заняття в секціях проводяться на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (факультет філології та журналістики, факультет іноземної філології, факультет мистецтв).

Секції відділення мовознавства:

  • українська мова,
  • російська мова,
  • англійська мова,
  • німецька мова,
  • французька мова,
  • іспанська мова,
  • китайська мова.

Секції відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

  • українська література,
  • зарубіжна література,
  • російська література,
  • літературна творчість,
  • мистецтвознавство,
  • фольклористика,
  • журналістика.

Методист відділень Волинської обласної МАН – Кулібаба Ольга Андріївна.

Керівники секцій:

ЖУРНАЛІСТИКИ – Рожило Марія Андріївна, кандидат філологічних наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – Гончарук Світлана Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри практики англійської мови факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – Юшак Вікторія Миколаївна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ, ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ – Кицан Олена Вікторівна, член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,  РОСІЙСЬКОЇ МОВИ – Тарасюк Тетяна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії та культури української мови факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА – Коменда Ольга Іванівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства факультету мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

ФОЛЬКЛОРИСТИКИ – Коваль Оксана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області;

НІМЕЦЬКОЇ МОВИ – Рись Лариса Федорівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ – Мартинюк Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов та інтерлінгвістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

ІСПАНСЬКОЇ МОВИ – Поліщук Наталія Вікторівна, вчитель іспанської мови комунального закладу "Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області";

ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ – Дзьобик Єгор Володимирович, асистент  кафедри слов'янської філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Слухачі відділень беруть участь у:

  • конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт;
  • турнірі юних журналістів;
  • обласному заочному конкурсі «Юні літератори Волині»;
  • обласному конкурсі «Молоді літератори Волині»;
  • Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України»;
  • Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів»;
  • Всеукраїнській очно-заочній профільній школі МАН України.

Літні профільні школи МАН:

  • Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства;
  • Всеукраїнська літня школа журналістики;
  • Всеукраїнська літня фольклорно-етнографічна школа;
  • Всеукраїнська літня філологічна школа.

Стипендіат Кабінету Міністрів України – Закутня Юлія, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Липини Луцького району Волинської області (2009 рік).

Стипендіати Президента України:

  • 2008 рік – Кухарук Ірина (Старовижівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» Старовижівського району Волинської області);
  • 2009 рік – Єчеїна Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2010 рік – Панова Світлана (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 12 міста Ковеля Волинської області);
  • 2010 рік – Закутня Юлія (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Липини Луцького району Волинської області);
  • 2010 рік – Маїло Ольга (Головненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області);
  • 2010 рік – Крамаревич Надія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області);
  • 2011 рік – Кудацька Юлія (Старовижівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» Старовижівського району Волинської області);
  • 2012 рік – Мельник Лідія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області);
  • 2013 рік – Довгаль Ганна (Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради);
  • 2013 рік – Васильченко Богдана (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Буцин Старовижівського району Волинської області);
  • 2013 рік – Шкварок Софія (Ковельська міська гімназія Ковельської міської ради Волинської області);
  • 2013 рік – Лисецька Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2014 рік – Лаущенко Олена (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»);
  • 2014 рік – Дмитрук Ірина (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського»raquo; Луцької міської ради Волинської області»).
  • 2015 рік – Павлюк Олена (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2015 рік – Марущак Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»).
  • 2016 рік – Мороз Галина (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2016 рік – Максимук Златослава (Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області);
  • 2016 рік – Марущак Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»).

Паростки наукових робіт у Волинській обласній МАН проросли в серйозні наукові дослідження кандидатів наук: Блінової Тетяни, Бусел Світлани, Рожило Марії, Давидюк Зоряни, Бідюк Олени, Пашук Олени, Мещерякової Олени, Омельковця Олександра та аспірантів: Велимчаниці Ольги, Глодзь Галини, Сищука Олексія, Рогач Юлії та інших.



: : Анонси

Завдання ХХІІІ обласного турніру юних математиків

Завдання XVI обласного турніру юних географів

Завдання ХVІ обласного турніру юних економістів

Завдання турніру юних фізиків, юніорська ліга, 8-9 клас

Завдання ХХVІІI обласного турніру юних хіміків

Довідки за телефоном 0500152192 (Михалюк Тетяна Вадимівна).

Шановна манівська родино!

Вподобайте сторінку Волинської обласної МАН у Фейсбуці та першими дізнавайтесь про новини, повідомлення та заходи.

: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Оберіть компетентності ХХІ століття, які, на Вашу думку, є найважливішими для сучасної людини:
Вирішення проблем, вміння брати на себе відповідальність
Ефективне спілкування
Життєві компетенції
Інноваційний стиль мислення (критичне, креативне мислення)
Інформаційно-цифрова компетентність
Компетентності в природничих науках і технологіях
Математична грамотність
Підприємливість
Робота в проєктах та в команді
Спілкування іноземними мовами

Всього проголосувало:304

Видавнича діяльність
   Наші видання
Г. Толстіхіна, Л. Мазурик

Конструктор НТУ або «Біла» книга про МАН

Кулібаба О.А., Рожило М.А.

Наукова робота з журналістики

Голуб С.М.

Наукова робота з агрономії

Музиченко О. С.

Дослідницька діяльність учнів в процесі вивчення екології

Мазурик В.В., Процик А.П.

На допомогу керівнику гуртка відділення комп’ютерних наук МАН України

І.Шурма

Організація та проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині»

Єлісєєва Л.В., Курносова А.В.

Наукова робота з економіки

Клімук І. М.

Науково-дослідницька робота з філософії

Дмитроца О.Р., Шевчук Т.Я.

Вікова фізіологія з основами валеології

Мазурик В.В., Процик А.П.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп’ютерних наук Малої академії наук України

Шигорiн П. П.

Практикум з астрономiї

С.С. Пахачук, І.П. Оніщук

Збірник навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секції «Робототехніка»

Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2019р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Літні школи Волинської обласної МАН
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< серпень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ