12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення мовознавства


Заняття в секціях проводяться на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки (факультет філології та журналістики, факультет іноземної філології), Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.

Секції відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

  • українська мова,
  • англійська мова,
  • німецька мова,
  • французька мова,
  • іспанська мова,
  • польська мова.

Методист відділень Волинської обласної МАН – Кулібаба Ольга Андріївна.

Керівники секцій:

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ  – Ващук Ірина Зеновіївна, магістрантка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки;

АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – Гончарук Світлана Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри практики англійської мови факультету іноземної філології Волинського національного університету імені Лесі Українки;

НІМЕЦЬКОЇ МОВИ – Семенюк Тетяна Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Волинського національного університету імені Лесі Українки;  

 ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ – Мамосюк Олена Сергіївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов та інтерлінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки;

ІСПАНСЬКОЇ МОВИ – Поліщук Наталія Вікторівна, вчитель іспанської мови комунального закладу "Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області";

ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ – Чуй Андрій Валерійович, кандидат філологічних наук, викладач кафедри полоністики і перекладу Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Слухачі відділень беруть участь у:

  • конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт;
  • турнірі юних журналістів;
  • обласному заочному конкурсі «Юні літератори Волині»;
  • Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України»;
  • Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів»;
  • Фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху;
  • Міжнародній школі з культурної дипломатії;
  • Всеукраїнській очно-заочній профільній школі МАН України.

Літні профільні школи МАН:

  • Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства;
  • Всеукраїнська літня школа журналістики;
  • Всеукраїнська літня фольклорно-етнографічна школа;
  • Всеукраїнська літня філологічна школа.

Стипендіат Кабінету Міністрів України – Закутня Юлія, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Липини Луцького району Волинської області (2009 рік).

Стипендіати Президента України:

  • 2008 рік – Кухарук Ірина (Старовижівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» Старовижівського району Волинської області);
  • 2009 рік – Єчеїна Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2010 рік – Панова Світлана (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 12 міста Ковеля Волинської області);
  • 2010 рік – Закутня Юлія (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Липини Луцького району Волинської області);
  • 2010 рік – Маїло Ольга (Головненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області);
  • 2010 рік – Крамаревич Надія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області);
  • 2011 рік – Кудацька Юлія (Старовижівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» Старовижівського району Волинської області);
  • 2012 рік – Мельник Лідія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області);
  • 2013 рік – Довгаль Ганна (Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради);
  • 2013 рік – Васильченко Богдана (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Буцин Старовижівського району Волинської області);
  • 2013 рік – Шкварок Софія (Ковельська міська гімназія Ковельської міської ради Волинської області);
  • 2013 рік – Лисецька Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2014 рік – Лаущенко Олена (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»);
  • 2014 рік – Дмитрук Ірина (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2015 рік – Павлюк Олена (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2015 рік – Марущак Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2016 рік – Мороз Галина (комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2016 рік – Максимук Златослава (Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області);
  • 2016 рік – Марущак Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2017 рік – Нерода Софія (Навчально-виховний комплекс  «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Локачинського району);
  • 2017 рік – Костюк Діана (Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2018 рік – Кудісова Ольга (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2018 рік – Яновець Діана (комунальний заклад «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки»);
  • 2018 рік – Самодєєнко Анастасія (комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»);
  • 2019 рік – Суходольський Богдан (комунальний заклад «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»).
  • 2020 рік – Якимчук Максим (Княгининівський ліцей Волинської обласної ради);
  • 2020 рік – Степасюк Дарія (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського Волинської обласної ради);
  • 2020 рік – Косик Дарина (комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області");
  • 2020 рік – Крижик Софія (комунальний заклад загальної середньої освіти "Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради");
  • 2020 рік – Павлюк Юлія (Старовижівський ліцей Старовижівської селищної ради);
  • 2020 рік – Цигульова Катерина (комунальний заклад загальної середньої освіти " Прилуцький ліцей №29 Луцької міської ради");
  • 2021 рік - Крижик Софія (комунальний заклад загальної середньої освіти "Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради").

Паростки наукових робіт у Волинській обласній МАН проросли в серйозні дослідження науковців: Блінової Тетяни, Бусел Світлани, Рожило Марії, Давидюк Зоряни, Бідюк Олени, Пашук Олени, Мещерякової Олени, Омельковця Олександра, Велимчаниці Ольги, Глодзь Галини, Сищука Олексія, Рогач Юлії та інших.



Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа