Літній інтелектуальний простір : Волинська обласна Мала академія наук
Літній інтелектуальний простір

Літній інтелектуальний простір

З 10 по 14 червня 2019 року у м.Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук були проведені обласні літні школи “Юний математик”, “Основи мікроелектроніки та робототехніки”, “Юний програміст”, біологічна та філологічна.

Заходи зібрали 50 школярів Волинської області, переможців конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, турнірів, олімпіад, зацікавлених у певній сфері та з бажанням пізнавати у колі однодумців.

Формат літніх шкіл дав змогу учасникам гармонійно поєднати навчання з відпочинком. Волинські школярі під керівництвом досвідчених викладачів поглиблювали знання в обраній галузі науки, опановували методи наукових досліджень, набували досвіду командної роботи і власної творчої діяльності. Програмами шкіл були передбачені лекційні та практичні заняття, лабораторні практикуми на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету, майстер-класи тренінги ефективної самопрезентації, формування національно-патріотичної свідомості підлітка. Значне зацікавлення у школярів викликали диспут “Економіка та бізнес ХХІ століття”, навчальна екскурсія в IT-центр фірми “Модуль”.

Спілкування педагогів та школярів, звичайно, не обмежувалося профільними заняттями. Насиченою була і культурна програма. На дозвіллі учасники шкіл  відвідали  12 телеканал, замок Любарта, Підземелля, Волинський обласний драматичний театр імені Тараса Шевченка. Школярі з цікавістю брали участь у турнірі юних патріотів, інтелектуальному заході “Ігри патріотів” та Святі української пісні.

“Загалом перебування у літній школі мені дуже сподобалося, – ділиться враженнями Борисюк Ольга, – це круто: нові знайомства, цікаві заняття, екскурсії та дружня атмосфера під час заходів”.

Колектив Волинської обласної МАН дякує учасникам шкіл за позитивні відгуки та враження. Маємо на меті й надалі створювати середовище для команди інтелектуалів, які прагнуть розширювати знання, творити новий світ.

к-сть переглядів:4355         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа