5 червня 2019 р.
У листопаді 2019 року Волинською обласною МАН буде проведено обласну науково-практичну учнівську конференцію «Волинь і волиняни в історії та культурі України».
До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.
5 червня 2019 р.
З 1 до 6 липня 2019 року на базі курортного готелю «Квелле Поляна» селища Поляна Свалявського району Закарпатської області, НЦ «МАНУ» спільно з Академією Copernicus Словацької Республіки та Академією Copernicus Республіки Польщі буде проведено Міжнародну літню школу з дистанційного зондування Землі (в рамках діяльності Академії Copernicus НЦ «МАНУ»).
Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!
Реєстрація на навчання!У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення: оберіть свій напрямок!
Стаціонарна форма навчання
Заочна форма навчання
Секції, гуртки, студії