Волинська обласна Мала академія наук
Волинська обласна Мала академія наук - Турніри
: : Турніри і конкурси

Турнір юних винахідників та раціоналізаторів


Турнір  проводиться відповідно до вимог “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. № 1099.

Збірна команда Волинської області - призер XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

ІІІ місце (2011 рік)

Команда Волинського ліцею з посиленою фізичною підготовкою - учасник XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Збірна команда Волинської області - призер ХVІІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів;
- ІІІ місце - 2014 рік

Команди-переможці ТЮВІР

Збірна команда Волинської області - призер

 ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів – І місце

(2008 року)

1. Зварич Микола, учень 11 класу Нововолинського ліцею- інтернату;

2. Гупало Богдан, учень 11 класу, гурток інформатики Любомльської СЮТ;

3.  Редчук Богдан, учень 10 класу Волинського ліцею- інтернату;

4. Сусюк Дмитро , учень 11 класу Нововолинського ліцею- інтернату;

5.  Юречко Максим, учень 10 класу Волинського ліцею- інтернату.

            Керівник команди – Бурбела Олена Федорівна, методист ВО МАН

  Команда Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

- призер  ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів –

ІІ місце (2008 рік)

1. Давидюк Євгеній – учень 11 класу;

2. Гриппа Віктор - учень 11 класу;

3. Сокол Володимир – учень 11 класу;

4. Ковальчук Сергій - учень 11  класу;

5. Гасіч Віктор - учень 10 класу.

Керівники команди – Ткачук Ігор Григорович, вчитель фізики,

      Пастушук Валентин Антонович, вчитель фізики

  Команда Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука - призер

 ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів - 

ІІ місце (2008 рік)

1. Мартинюк Олександр - учень 9 класу;

2. Миселюк Артур - учень 10 класу;

3. Осадчук Роман – учень 11 класу;

4. Ковальчук Роман - учень 11  класу;

5. Панков Іван - учень 11 класу.

Керівник команди – Киричик Сергій Михайлович, вчитель фізики

Збірна команда Волинської області -

призер XІI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІ місце (2009 рік)

1. Мартинюк Олександр, учень 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

2. Жємєля Денис, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

3. Лазука Олександр, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

4. Акерман Олександр, учень 11 класу Луцького НВК “Гімназія №14”.

Керівник команди:  Мартинюк Олександр Семенович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної фізики та методики викладання фізики ВНУ імені Лесі Українки, керівник секції ВО МАН 

Збірна команда Волинської області -

призер XІІI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІІ місце (2010 рік)

1. Бавда Орест, учень 10 класу Луцької гімназії №18;

2. Ханайчук Роман, учень 10 класу Камінь-Каширського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” № 2;

3. Зорик Тарас, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

4. Касянчук Назарій, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

5. Ясковець Борис, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник: Бурбела Олена  Федорівна, методист Волинської обласної Малої академії наук.

Команда Луцької гімназії № 21 імені Михайла

- призер XIІІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів – І місце (2010 рік)

1. Поляниця Андрій, учень 10 класу;

2. Мельник Іван, учень 10 класу;

3.Топольський Назар, учень 10 класу;

4. Мартинюк Олександр, учень 11 класу;

5. Момчев Олексій, учень 11 класу.

Керівник: Киричик Сергій Михайлович, вчитель фізики Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.

Збірна команда Волинської області -

призер XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІІ місце (2011 рік)

1. Лябук Костянтин, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;

2. Троцюк Ігор, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;

3. Табачук Олексій, учень 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

4. Гурін Артем, учень 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

5. Нікітін Максим, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату.

Керівник: Вербицький Василь Сергійович, керівник секції Волинської обласної Малої академії наук.

Збірна команда Волинської області – переможець XV Всеукраїнського турніру

юних винахідників і раціоналізаторів  - І місце

(2012 рік)

1. Дергач Роман, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Нововолинська;

2. Стадник Іванна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Нововолинська;

3. Модь Павло, учень 11 класу Луцького НВК № 9, гуртківець Луцького міського ЦНТТУМ;

4. Котюн Анна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, гуртківець Луцького міського ЦНТТУМ;

5. Дехтяр Андрій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля.

Збірна команда Волинської області – переможець  ХVІ Всеукраїнського турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІ місце

(2013 рік)

1. Міскевич Мирон, учень 11 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”;

2. Гуцук  Назар, учень 11 класу комунального закладу “Луцький  НВК “Гімназія № 14” Луцької міської ради Волинської області”;

3. Гісь Дмитро, учень 10 класу комунального закладу “Луцький  НВК “Гімназія № 14” Луцької міської ради Волинської області”;

4. Смітюх Юліан, учень 11 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”;

5. Сорока Павло, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник команди: Бурбела Олена Федорівна, методист комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”  

Збірна команда Волинської області – переможець  ХVІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце

(2014 рік)

1. Сорока Павло, ліцеїст 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

2. Рибачок Дмитро, гуртківець, комунального закладу “Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради”, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”; 

3. Янюк Дмитро, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”;

4. Єрмолаєв Гнат, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”;

5. Комар Владислав, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Керівник команди – Лукавий  Петро Миколайович, вчитель фізики комунального закладу “Луцький  НВК №9” Луцької міської ради”.

Збірна команда Волинської області -

учасник  ХVІІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів

(2015 рік)

1.  Горожанова Анастасія, учениця 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

2. Тимчій Анна, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця  9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

3. Бекирук Нікіта, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень  10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4.  Кочулап Богдана, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця  9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

5. Шкітеров Валерій, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень  11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Керівник команди:  Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки, комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” вчитель фізики комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”.

2016 рік

Збірна команда Волинської області -  І місце.

1. Жук Орест, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

2. Сильчук Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”;

3. Горожанова Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4. Шабала Юлія, учениця 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Нововолинської міської ради Волинської області;

5. Бекерук Нікіта, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, учитель фізики комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”, керівник секції робототехніки комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”. 

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2017 рік)

1. Свереда Микола, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс  “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області;

2. Торчило Андрій, учень 10 класу навчально-виховного комплексу “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум Нововолинської міської ради Волинської області”;

3. Гирикович Софія, учениця 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4. Солодуха Микола, учень 10 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

5. Русин Павло, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”.

Керівник команди – Бурбела Олена Федорівна, методист комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2018 рік)

1. Волосюк Дмитро, гуртківець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

2. Грабець Назар, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

3. Данилик Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”;

4. Лугінін Богдан, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс  “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

5. Панасюк Максим, ліцеїст 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки  комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”, вчитель фізики комунального закладу “Луцький  навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2019 рік)

1. Волосюк Дмитро, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2. Григорьєв Владислав, учень 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти  “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”;

3. Корецький Олександр, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

4. Музичук Віталій, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;

5. Ходаківський Єгор, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки  комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”, вчитель фізики комунального закладу загальної середньої освіти  “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”.





Турніри:
Юних інформатиків | Юних фізиків  | Юних істориків | Юних хіміків | Юних журналістів | Юних математиків | Юних правознавців | Юних географів | Юних біологів | Юних правознавців | Юних економістів |

: : Анонси
: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Оберіть компетентності ХХІ століття, які, на Вашу думку, є найважливішими для сучасної людини:
Вирішення проблем, вміння брати на себе відповідальність
Ефективне спілкування
Життєві компетенції
Інноваційний стиль мислення (критичне, креативне мислення)
Інформаційно-цифрова компетентність
Компетентності в природничих науках і технологіях
Математична грамотність
Підприємливість
Робота в проєктах та в команді
Спілкування іноземними мовами

Всього проголосувало:401

Видавнича діяльність
   Наші видання
Г. Толстіхіна, Л. Мазурик

Конструктор НТУ або «Біла» книга про МАН

Кулібаба О.А., Рожило М.А.

Наукова робота з журналістики

Голуб С.М.

Наукова робота з агрономії

Музиченко О. С.

Дослідницька діяльність учнів в процесі вивчення екології

Мазурик В.В., Процик А.П.

На допомогу керівнику гуртка відділення комп’ютерних наук МАН України

І.Шурма

Організація та проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині»

Єлісєєва Л.В., Курносова А.В.

Наукова робота з економіки

Клімук І. М.

Науково-дослідницька робота з філософії

Дмитроца О.Р., Шевчук Т.Я.

Вікова фізіологія з основами валеології

Мазурик В.В., Процик А.П.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп’ютерних наук Малої академії наук України

Шигорiн П. П.

Практикум з астрономiї

С.С. Пахачук, І.П. Оніщук

Збірник навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секції «Робототехніка»

Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2019р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
Фотогалерея
Заочно-дистанційна школа
: : Архів новин
<<< жовтень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
: : Статистика
: : Наші партнери

(c) 2006-2020     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Контакти    Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ