Архів новини


Новини: Всього - 2048
21 квітня 2022 р.
Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування» Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування»

Національним центром «Мала академія наук України» з 16 по 28 травня 2022 р. буде проведено спецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування».  

Детальніше

21 квітня 2022 р.
Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих» Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих»

З 25 по 26 травня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно із Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді проведуть Міжнародну науково-практичну конференцію учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих»  

Детальніше

14 квітня 2022 р.
Цикл лекцій «Системи забезпечення електричною та тепловою енергією» Цикл лекцій «Системи забезпечення електричною та тепловою енергією»

Запрошуємо учнів 10-11 класів на цикл лекцій «Системи забезпечення електричною та тепловою енергією».  

Детальніше

14 квітня 2022 р.
Разом ми сила! Разом ми сила!

12 квітня педагоги Волинської обласної МАН намагалися поліпшити настрій дітям з тимчасово переміщених регіонів України під час арт-терапії “Разом ми сила” у Артмайстерні “Діти слухають казки” м. Луцька.  

Детальніше

8 квітня 2022 р.
Курси з хімії та біології для учнівської молоді Курси з хімії та біології для учнівської молоді

Запрошуємо учнів 7-11 класів взяти участь у курсах з хімії та біології для учнівської молоді.
  

Детальніше

7 квітня 2022 р.
Слайм (англ. Slime)  своїми руками - або як упіймати посмішку (англ. Smile) Слайм (англ. Slime) своїми руками - або як упіймати посмішку (англ. Smile)

6 квітня 2022 року під керівництвом Гулай Ольги Іванівни, керівника секції матеріалознавства Волинської обласної МАН, доктора педагогічних наук, професора кафедри матеріалознавства Луцького національного технічного університету, спільно з працівниками Волинської обласної МАН, для дітей, тимчасово переміщених у наш регіон, у Арт-майстерні "Діти слухають казки" було проведено Майстер-клас по виготовленню слаймів.  

Детальніше

7 квітня 2022 р.
Національний відбір до участі у Міжнародному конкурсі з нейронаук Національний відбір до участі у Міжнародному конкурсі з нейронаук

Запрошуємо до участі старшокласників у Національному відборі до Міжнародного конкурсу з нейронаук "International Brain Bee".   

Детальніше

7 квітня 2022 р.
Курс «Гормони: хімічні сполуки, що керують життям» Курс «Гормони: хімічні сполуки, що керують життям»

Національний центр «Мала академія наук України» з 12 квітня до 31 травня 2022 року проводить курс «Гормони: хімічні сполуки, що керують життям» в рамках Всеукраїнського проєкту «Крок до науки» для дітей 10–14 років з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

7 квітня 2022 р.
Курс “Основи кібергігієни” Курс “Основи кібергігієни”

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 8 по 18 квітня буде проведено курс “Основи кібергігієни” в рамках Всеукраїнського освітнього проекту «EduLab».  

Детальніше

6 квітня 2022 р.
“Чарівний пензлик рівноваги” “Чарівний пензлик рівноваги”

5 квітня у арт-майстерні “Діти слухають казки” м. Луцька педагоги Волинської обласної МАН згуртовували дітей з тимчасово переміщених регіонів України під час арт-терапії “Чарівний пензлик рівноваги”.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини