Архів новин

Архів новини


Новини: Всього - 2196
23 серпня 2023 р.
Усі Перемоги тобі, Україно! Усі Перемоги тобі, Україно!

Нещодавно, у липні, Волинська обласна МАН спільно з Луцьким національним технічним університетом та фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» започаткувала новий освітній проєкт для учнів з вивчення технологій штучного інтелекту «Prompt engineering», під час якого учні навчалися керувати штучним інтелектом та розробляли перші свої роботи у цій перспективній сфері.  

Детальніше

8 серпня 2023 р.
Всеукраїнська літня наукова астрономічна школа Малої академії наук України Всеукраїнська літня наукова астрономічна школа Малої академії наук України

З 26 по 30 серпня 2023 року – Всеукраїнська літня наукова астрономічна школа Малої академії наук України.  

Детальніше

8 серпня 2023 р.
Всеукраїнська літня наукова математична школа Всеукраїнська літня наукова математична школа "Некласична геометрія"

Національний центр "Мала академія наук України" анонсує проведення всеукраїнської літньої наукової математичної школи "Некласична геометрія"  

Детальніше

8 серпня 2023 р.
Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP) Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує про початок проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)  

Детальніше

8 серпня 2023 р.
Вебінар для педагогів, наукових керівників учасників Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів Вебінар для педагогів, наукових керівників учасників Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів "InventorUA"

16 серпня 2023 року о 12:00 вебінар для педагогів, наукових керівників учасників Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів "InventorUA", головна тема – оновлені Правила проведення Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних проєктів "InventorUA".  

Детальніше

8 серпня 2023 р.
Спецкурс для освітян «Особливості викладання суспільних і гуманітарних дисциплін у школі та позашкіллі» Спецкурс для освітян «Особливості викладання суспільних і гуманітарних дисциплін у школі та позашкіллі»

З 14 до 25 серпня 2023 року - спецкурс для освітян «Особливості викладання суспільних і гуманітарних дисциплін у школі та позашкіллі» у межах Всеукраїнського проєкту «Професійний розвиток педагога».  

Детальніше

24 липня 2023 р.
Літо з ChatGPT, або як навчитись керувати штучним інтелектом Літо з ChatGPT, або як навчитись керувати штучним інтелектом

Волинська обласна МАН спільно з Луцьким національним технічним університетом та фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочинає новий освітній проєкт для учнів з вивчення технологій штучного інтелекту «Prompt engineering».  

Детальніше

14 червня 2023 р.
Літня школа з матеріалознавства Літня школа з матеріалознавства

З 6 по 10 червня у рамках реалізації всеукраїнського проєкту з розвитку професійної освіти «Youth Professional Development for Future», під керівництвом Гулай Ольги Іванівни, працювала літня школа з матеріалознавства на базі Луцького національного технічного університету.  

Детальніше

14 червня 2023 р.
Літня школа з історії Літня школа з історії

Близько 20 учнів Луцької, Боратинської та Затурцівської громад зібрала літня школа з історії. Ярослав Ярош, декан факультету історії, політології та національної безпеки, на базі якого відбувався захід, звертаючись із вітальним словом до присутніх, відмітив, що історичні знання є надзвичайно важливими, дозволяють аналізувати, критично мислити, прогнозувати.  

Детальніше

13 червня 2023 р.
Завершила свою роботу літня школа з робототехніки Завершила свою роботу літня школа з робототехніки

Юні робототехніки працювали з конструкторами LEGO BOOST: конструювали роботів за запропонованими схемами та мали можливість створити власні конструкції, розібралися з особливостями програмування та керування з допомогою додатку LEGO BOOST, познайомилися з програмуванням в графічному середовищі Scratch, спробували свої сили в міні-змаганнях з робототехніки в категорії “Cумо”.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа