Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Архів новини


Новини: Всього - 2070
20 липня 2022 р.
Літня школа з філософії Літня школа з філософії "Сер(Е)альність. 2 сезон"

Запрошуємо здобувачів освіти 8-11 класів на Літню школу з філософії "Сер(Е)альність. 2 сезон", що відбудеться дистанційно 25-29 липня.  

Детальніше

8 липня 2022 р.
 Всеукраїнська літня наукова школа з розвитку креативності «Не байдики бити, а разом творити» Всеукраїнська літня наукова школа з розвитку креативності «Не байдики бити, а разом творити»

11 липня по 14 липня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» буде проводити Всеукраїнську літню наукову школу з розвитку креативності «Не байдики бити, а разом творити»  

Детальніше

4 липня 2022 р.
ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ НАУКОВА ШКОЛА З МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА «МИСТЕЦТВО ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ – КОД СКОВОРОДИ» ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ НАУКОВА ШКОЛА З МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА «МИСТЕЦТВО ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ – КОД СКОВОРОДИ»

З 14 по 17 липня 2022 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено Всеукраїнську літню наукову школу з мистецтвознавства «Мистецтво як спосіб життя – код Сковороди» , присвячену 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди.  

Детальніше

21 червня 2022 р.
Курс навчання з основ дистанційного зондування Землі Курс навчання з основ дистанційного зондування Землі

НЦ «Мала академія наук України» пропонує унікальну можливість для 7-11 класів пройти курс навчання з основ дистанційного зондування Землі. За результатами заходу учасники отримають сертифікати про участь та роздаткові матеріали, а три команди переможців призи від Європейського космічного агентства.  

Детальніше

21 червня 2022 р.
Заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників Заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників

20 червня 2022 року на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки розпочались заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників.  

Детальніше

21 червня 2022 р.
Волиняни вибороли дві нагороди на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США! Волиняни вибороли дві нагороди на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США!

Олімпіада геніїв – це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі, який щорічно проводять у США. У 2021-му МАН стала офіційним представником Genius Olympiad в Україні та єдиною установою, що має право організовувати національний відбір – Genius Olympiad Ukraine, а у грудні 2021 року Волинська МАН отримала статус регіональної афіліації «GENIUS Olympiad Ukraine».  

Детальніше

20 червня 2022 р.
Літній інтелектуальний простір Літній інтелектуальний простір

З 13 по 17 червня 2022 року Волинською обласною Малою академією спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Луцьким національним технічним університетом було організовано 12 літніх шкіл в форматі онлайн (філологічна, журналістики, географії, історії, “Юний програміст”, медицини, екології, матеріалознавства та хімії, “Основи мікроелектроніки та робототехніки”, біотехнологій, правознавства, матеріалознавства,математики) та літню студію «Матеріали навколо нас» . Більше 700 учнів з усієї Волинської області активно працювали, досліджували, спілкувалися та дискутували.  

Детальніше

20 червня 2022 р.
Вітаємо юних волинян – переможців  Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022» Вітаємо юних волинян – переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022»

Оголошено результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник - 2022». Серед переможців волиняни:  

Детальніше

20 червня 2022 р.
Онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти Онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти

Волинська обласна Мала академія наук в літній період проводить онлайн лекторії та семінари для закладів загальної середньої освіти та територіальних громад з питань розвитку та роботи науково-дослідницького напряму. Тематичні напрями лекторіїв додаються.  

Детальніше

17 червня 2022 р.
Вебінар   Вебінар "Взаємодія України з країнами Африки в умовах російсько-української війни"

Всеукраїнський клуб почесних послів науки ЦЕРН в Україні запрошує педагогів, учнів на вебінар Клубу №40 на тему "Взаємодія України з країнами Африки в умовах російсько-української війни"; спікер - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туніській Республіці та Державі Лівія, кандидат економічних наук Володимир Хоманець  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа