Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Архів новини


Новини: Всього - 2070
19 грудня 2022 р.
СТУДІЇ СТУДІЇ "РОБОТОТЕХНІКА-LEGO" ТА "CREATIVE PROJECT" ПРОВЕЛИ ВИЇЗНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Спільно з Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради та Ветеранським простором Плюс Плюс Луцьк ми провели виїзні майстер-класи з робототехніки та створення відеоконтенту для діток наших захисників та Дітей, для яких Луцьк тимчасово став домівкою.  

Детальніше

19 грудня 2022 р.
Наукові пікніки у Заборолі Наукові пікніки у Заборолі

14 грудня 2022 року, у день пророка Наума, покровителя науки та навчання, «Наукові пікніки» завітали до учнів Заборольського ліцею № 32 Луцької міської ради.  

Детальніше

8 грудня 2022 р.
Переможний старт юних винахідників Волині! Переможний старт юних винахідників Волині!

Підведено підсумки першого Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів “InventorUA”. «InventorUA» об’єднує тих, хто прагне розв’язати безпекові проблеми, допомогти довкіллю, має проривні ідеї з розвитку технологій.  

Детальніше

6 грудня 2022 р.
Чергова перемога юних волинян на міжнародному рівні Чергова перемога юних волинян на міжнародному рівні

Ланцева Катерина, учениця 11 класу Луцького ліцею №9 Луцька міська рада, слухачка секції «Геологія, геохімія та мінералогія» Волинської МАН здобула срібну медаль Міжнародного конкурсу Kaohsiung International Invention and Design EXPO 2022!  

Детальніше

3 грудня 2022 р.
Обласна учнівська конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців» Обласна учнівська конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців»

Цьогоріч обласна учнівська конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців» є особливою. У період активних воєнних дій, з початком повномасштабного вторгнення всі ми переосмислили, здавалося б, давно зрозумілі за замовчуванням поняття – «Україна», «Батьківщина», «патріотизм», «рідний край  

Детальніше

3 грудня 2022 р.
Студія архітектури та дизайну розпочала свою роботу! Студія архітектури та дизайну розпочала свою роботу!

Сьогодення несе виклики не тільки для пошуків нових технологічних рішень, а й для переосмислення стильових діапазонів. Креативні студійці завзято почали пропонувати насправді ексклюзивні ідеї, які з легкістю можна втілити у життя.  

Детальніше

29 листопада 2022 р.
Волиняни - лауреати Стипендії Президента України Волиняни - лауреати Стипендії Президента України

Четверо волинян, переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, стали лауреатами Стипендії Президента України!  

Детальніше

29 листопада 2022 р.
Світло розуму перемагає пітьму Світло розуму перемагає пітьму

Попри тривалу відсутність електроенергії сесія заочно-дистанційної школи ВО МАН таки відбулася, адже усі потуги ворога не можуть загасити вогонь допитливості в очах дітей та їх жагу до знань.  

Детальніше

28 листопада 2022 р.
Курс «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років Курс «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 01 до 22 грудня 2022 року буде проведено курс «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років.  

Детальніше

28 листопада 2022 р.
Cпецкурс «Генетично модифіковані організми» Cпецкурс «Генетично модифіковані організми»

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує спецкурс «Генетично модифіковані організми».  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа