Архів новини


Новини: Всього - 2004
23 травня 222 р.
У фокусі українського кіно У фокусі українського кіно

19 травня у відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Волинської обласної МАН відбулась мистецька студія «У фокусі українського кіно». Модератор – Ольга Кулібаба, методист відділень.  

Детальніше

19 травня 222 р.
1000 і одна ідея для Перемоги! 1000 і одна ідея для Перемоги!

​Волинська обласна МАН, спільно з партнерами: управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Луцьким національним технічним університетом, оголошує новий обласний конкурс учнівських проєктів «Добрий день. Ми з Волині!».  

Детальніше

19 травня 222 р.
Cпецкурс для освітян «Риторична майстерність педагога» Cпецкурс для освітян «Риторична майстерність педагога»

Національний центр "Мала академія наук України" з 15 до 29 червня проводить спецкурс для освітян «Риторична майстерність педагога». Метою курсу є сприяння вдосконаленню знань із риторичної культури, розвиток професійних компетентностей, отримання практичних навичок у роботі з дітьми.  

Детальніше

18 травня 222 р.
Запрошуємо до участі в обласному конкурсі краєзнавчих, дослідницьких та мультимедійних проєктів! Запрошуємо до участі в обласному конкурсі краєзнавчих, дослідницьких та мультимедійних проєктів!

27 вересня 2022 року виповниться 130 років від дня народження Михайла Кравчука - нашого земляка, одного з провідних українських математиків ХХ ст., чиї праці становлять фундаментальне надбання з різних галузей математичної науки.  

Детальніше

12 травня 222 р.
Шановні учні та педагоги! Шановні учні та педагоги!

Невдовзі літо – чудова пора не тільки для відпочинку, а й для проведення різноманітних досліджень та пошуків, створення нових проєктів та розробок. Для того, щоб з новими силами розпочати навчальний рік та представляти рідну Волинь на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях, Волинська обласна МАН пропонує вже зараз обрати та затвердити тему наукового проєкту.  

Детальніше

9 травня 222 р.
Курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь» Курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь»

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 09 до 30 травня 2022 року буде проведено курс «Радіоактивні речовини: шкода та користь» у рамках Всеукраїнського проєкту «Крок до науки» для дітей 10–14 років  

Детальніше

5 травня 222 р.
Курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття» Курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття»

У травні 2022 року НЦ "Мала академія наук України" проведе навчальний курс з мистецтвознавства «Women’s art. Жіноче мистецтво: перевідкриття» у межах Всеукраїнської школи з мистецтвознавства Малої академії наук України у форматі онлайн.  

Детальніше

5 травня 222 р.
І знову перемоги І знову перемоги

29 квітня відбувся фінал всеукраїнського конкурсу «ЕКО-ПОГЛЯД». Це конкурс екологічних проєктів для школярів, що поєднує екологію, географію та багато суміжних галузей. Головна умова участі – використання в роботі даних дистанційного зондування Землі (супутникові знімки).  

Детальніше

4 травня 222 р.
Цікаво та повчально… Мистецький простір Комзюк Анни Цікаво та повчально… Мистецький простір Комзюк Анни

Пов’язати життя із мистецтвом – мрія, до здійснення якої впевнено йшла Анна Комзюк, одна з випускниць Волинської обласної Малої академії наук, а нині студентка Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.  

Детальніше

3 травня 222 р.
Цікаво та повчально…. Волиняни у віденському поході Яна ІІІ Собеського (1683–1684 рр.) Цікаво та повчально…. Волиняни у віденському поході Яна ІІІ Собеського (1683–1684 рр.)

Продовжуємо знайомство з нашими талановитими слухачами. Серед них – Марчук Андрій, випускник секції всесвітньої історії Волинської обласної МАН (науковий керівник – кандидат історичних наук, Богдан Миколайович Зек).  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини