Архів новини


Новини: Всього - 1747
8 лютого 2021 р.
Презентація книги «Волинь 1939–1946 років. Окупована, але не скорена»  Презентація книги «Волинь 1939–1946 років. Окупована, але не скорена»

4 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги «Волинь 1939–1946 років. Окупована, але не скорена».  

Детальніше

6 лютого 2021 р.
Волинські школярі провели понад 400 наукових досліджень Волинські школярі провели понад 400 наукових досліджень

6 лютого у Волинській обласній Малій академії наук розпочався 29 конкурс-захист науково-дослідницьких проєктів. Волинські школярі презентують та захищають свої наукові дослідження, та борються за право захищати наукову честь області на всеукраїнському рівні.  

Детальніше

5 лютого 2021 р.
29 ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ: ОНЛАЙН РЕЖИМ 29 ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ: ОНЛАЙН РЕЖИМ

Стартують найбільші змагання інтелекту - обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт!  

Детальніше

2 лютого 2021 р.
Школа громадянської і волонтерської участі  та патріотичного виховання “Агенти змін”  у 2021 році Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін” у 2021 році

Національний центр “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос” в 2021 році проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання “Агенти змін” (чотири етапи)  

Детальніше

1 лютого 2021 р.
TED-Ed Club для манівців TED-Ed Club для манівців

В суботу проведено онлайн-зустріч із слухачами ВО МАН та нашою випускницею, Юлею Мельничук. Юля поділилась своїм досвідом виступів на сцені TED-Ed у Нью-Йорку, та мотивувала манівців на розвиток!  

Детальніше

1 лютого 2021 р.
Роль молоді в формуванні державності Роль молоді в формуванні державності

Дискусія «Роль молоді в формуванні державності» на контексті річниці бою під Крутами відбулась 29.01.2021 о 17:00 на платформі Zoom.

До дискусії долучились здобувачі МАН з Прилісного та Забороля.

Обговорювали бачення процесу формування державності, можливість і інструменти молоді в цьому процесі.

  

Детальніше

27 січня 2021 р.
В рамках проєкту В рамках проєкту "День з професором" відбудеться цикл лекцій для 7-11 класів, присвячений святкуванню 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Перша з чотирьох лекцій відбудеться 30 січня о 16:00

Тема: "Леся Українка: життя як творчість"   

Детальніше

26 січня 2021 р.
Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

Конкурс проводять НЦ «Мала академія наук України», комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» та Львівський національний університет імені Івана Франка, щоб залучити учнів 1–11-х класів до поглибленого вивчення хімії та суміжних дисциплін і сформувати в них наукові основи та практичні навички проведення дослідження.  

Детальніше

26 січня 2021 р.
Мала академія наук – соціальний ліфт в науку! Мала академія наук – соціальний ліфт в науку!

Зінченко Марія Олександрівна – слухачка Волинської обласної МАН, сьогодні кандидат біологічних наук, доцент та завідувач кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук на факультеті біології та лісового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки. Вона була двічі переможцем обласного конкурсу-захисту наукових робіт у секції екології. Наукова робота Зінченко Марії «Галоутворювачі антропогенних ландшафтів» у 2004 році зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.  

Детальніше

26 січня 2021 р.
Цікаво і повчально.  Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана) Цікаво і повчально. Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана)

Стипендіатом Президента України в 2021 році стала Приймак Аріана, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», слухачка секції економіки Волинської обласної МАН.

Серед здобутків талановитої юнки перемоги у складі команди Волинської області на Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й.Ядренка, призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, обласному турнірі юних економістів.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини