Архів новини


Новини: Всього - 1850
3 червня 2021 р.
Наукові пікніки у Боратині Наукові пікніки у Боратині

2 червня 2021 року «Наукові пікніки» завітали до учнів Боратинської територіальної громади. Гостей привітно зустрічала загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці. Відкривали захід – Тетяна Михалюк, директорка Волинської обласної МАН, Олександр Хомич – керівник відділу освіти Боратинської ТГ, Валентина Марчук, директорка загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Рованці.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
Літні школи у Волинській обласній МАН стартували! Літні школи у Волинській обласній МАН стартували!

1 червня 2021 року у Волинській обласній МАН стартували літні онлайн-школи. Волинські школярі поринули у світ цікавої науки: хімії, журналістики та мовознавства.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
«Цікава наука» - захоплювала, вражала, надихала… «Цікава наука» - захоплювала, вражала, надихала…

30 травня 2021 року на багатожанровому фестивалі учнівської творчості «Дитинства світ в наших руках» площа перед фонтанами Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки перетворилася на справжнє наукове містечко.  

Детальніше

1 червня 2021 р.
 Всеукраїнські літні наукові школи Всеукраїнські літні наукові школи

З 15 червня до 2 липня 2021 року будуть проведені Всеукраїнські літні наукові школи в режимі онлайн  

Детальніше

31 травня 2021 р.
Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці

з 08 по 11 червня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено дискусійну панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці в режимі онлайн.  

Детальніше

31 травня 2021 р.
Дискусійна панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці Дискусійна панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці

З 08 по 11 червня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено дискусійну панель для учителів Філософія партнерства і співпраці в науці в режимі онлайн.  

Детальніше

28 травня 2021 р.
Волонтери: сила небайдужих. Презентація книг Волонтери: сила небайдужих. Презентація книг

27 травня слухачі відділення історії Волинської обласної МАН разом із керівником Зеком Богданом Миколайовичем взяли участь у презентації книг Наталії Позняк-Хоменко «Волонтери: сила небайдужих» та Тамари Горіха Зерня «Доця» у Волинському краєзнавчому музеї, які присвячені подіям сучасної російсько-української війни.  

Детальніше

28 травня 2021 р.
Поезією барвиться світ… Поезією барвиться світ…

Поетичне слово для слухачів секції літературної творчості Волинської обласної МАН – не просто інструмент для висловлення думок. То спосіб звернутися до світу, сколихнути виром почуттів, промовити до читача важливими суспільними темами.  

Детальніше

26 травня 2021 р.
Всеукраїнська літня наукова школа з мистецтвознавства Всеукраїнська літня наукова школа з мистецтвознавства

З 21 по 30 червня 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську літню наукову школу з мистецтвознавства в режимі онлайн.  

Детальніше

26 травня 2021 р.
Всеукраїнська  літня наукова школа з основ дистанційного зондування Землі Всеукраїнська літня наукова школа з основ дистанційного зондування Землі

З 5 до 8 липня ц. р. лабораторією геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі Національного центру «Мала академія наук України» буде проведено Всеукраїнську літню наукову школу з основ дистанційного зондування Землі (далі - захід) для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини