Архів новини


Новини: Всього - 2004
23 березня 222 р.
Запрошуємо на курс лекцій Запрошуємо на курс лекцій "Фізична географія України"

НЦ "Мала академія наук" запрошує долучитись усіх бажаючих учнів будь-якого класу до курсу лекцій "Фізична географія України".  

Детальніше

23 березня 222 р.
Воркшоп для дітей та вчителів за методикою Воркшоп для дітей та вчителів за методикою

Освітяни-практики з методики "Філософія для дітей" Метью Ліпмана з Італії, США, Ірану, Туреччини, Франції, Південної Кореї, Південно-Африканської Республіки та Румунії запрошують на заняття з розвитку мислення та комунікаційних навичок. Практика філософування має також терапевтичний ефект.   

Детальніше

20 березня 222 р.
Оргкомітет Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня” прийняв таке рішення: Оргкомітет Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня” прийняв таке рішення:

Офіційну реєстрацію в конкурсі Левеня-2022 перенесено на період з 20 серпня по 20 вересня 2022 року (проте доступ до реєстрації залишається відкритим, щоб учні/вчителі змогли у будь – який зручний час скористатись нею протягом останніх місяців цього навчального року та літніх канікул). Реєструвати учнів потрібно вказавши їх клас навчання (станом на 2021-2022 навчальний рік).  

Детальніше

20 березня 222 р.
Лекція для освітян від НЦ Лекція для освітян від НЦ "МАНУ" "Інформаційна гігієна під час війни"

Національний центр "Мала академія наук України" за сприяння відділу позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України 20 березня о 13.00 анонсує проведення лекції для освітянської спільноти "Інформаційна гігієна під час війни".  

Детальніше

20 березня 222 р.
Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» НЦ «МАНУ» анонсує проведення курсу лекцій хіміко-біологічного напряму Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» НЦ «МАНУ» анонсує проведення курсу лекцій хіміко-біологічного напряму

Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено курс лекцій хіміко-біологічного напряму  

Детальніше

17 березня 222 р.
Волинська обласна Мала академія наук  запрошує учнів 5-10 класів на навчання Волинська обласна Мала академія наук запрошує учнів 5-10 класів на навчання

Юний друже, якщо ти прагнеш успіху, набути нових знань та практичних навичок, зробити перше відкриття, провести експеримент, написати програму чи сконструювати робота, знайти нових друзів і визначитись з майбутньою професією – приєднуйся до спільноти МАНівців!

Реєструйся на навчання за посиланням онлайн-анкету, обравши секцію, у якій би ти хотів навчатися.

НАВЧАЙМОСЯ РАЗОМ! Усе, що ми пізнаємо, стає частиною нас!

  

Детальніше

17 березня 222 р.
Курс «Основні класи неорганічних сполук: рівняння та задачі» Курс «Основні класи неорганічних сполук: рівняння та задачі»

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» НЦ «МАНУ» анонсує курс «Основні класи неорганічних сполук: рівняння та задачі».  

Детальніше

17 березня 222 р.
Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник»

У квітні-травні 2022 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у режимі онлайн (умови конкурсу – на сайтах www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua).  

Детальніше

22 лютого 222 р.
Цікаво та повчально. Система відстеження переміщень багатофункціональних безпілотних літальних апаратів Цікаво та повчально. Система відстеження переміщень багатофункціональних безпілотних літальних апаратів

Максим Шумаков, учень Княгининівського ліцею, ще у 9 класі прийшов на гуртки інформатики у Волинську обласну МАН. Захопившись програмуванням, Максим був учасником та переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, олімпіад та турнірів. Під керівництвом Тараса Щегельського, керівника гуртків ВОМАН, розробив систему відстеження переміщень багатофункціональних безпілотних літальних апаратів.  

Детальніше

16 лютого 222 р.
Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Інститутом відновлюваної енергетики НАН України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 19 - 20 травня буде проведено молодіжну секцію для школярів в рамках XXIII Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті».  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини