Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Архів новини


Новини: Всього - 2070
25 жовтня 2022 р.
ХХ обласний турнір юних хіміків ХХ обласний турнір юних хіміків

У листопаді 2022 року комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” буде проведено ХХ обласний турнір юних хіміків.  

Детальніше

12 жовтня 2022 р.
ХХІХ обласний турнір юних фізиків ХХІХ обласний турнір юних фізиків

У листопаді 2022 року комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” буде проведено XХІХ обласний турнір юних фізиків.  

Детальніше

7 жовтня 2022 р.
Наші манівці – успішні, освічені та на вістрі найсучасніших наукових досліджень!  Наші манівці – успішні, освічені та на вістрі найсучасніших наукових досліджень!

3-5 жовтня на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна науково-технічна конференція молодих професіоналів GeoTerrace-2022, один з найвідоміших наукових форумів, що збирає фахівців з усієї Європи, які працюють у галузі геоінформаційних технологій та дистанційного зондування Землі.  

Детальніше

4 жовтня 2022 р.
Спецкурс Спецкурс "Основи генної інженерії"

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує спецкурс "Основи генної інженерії".  

Детальніше

3 жовтня 2022 р.
Курс вебінарів «Основи ГІС з використанням ArcGIS Online» Курс вебінарів «Основи ГІС з використанням ArcGIS Online»

Лабораторією геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі Національного центру «Мала академія наук України» з 1 жовтня 2022 р. до 28 лютого 2023 р. буде проведено курс вебінарів «Основи ГІС з використанням ArcGIS Online».  

Детальніше

3 жовтня 2022 р.
Курс з математики Курс з математики "Бінарні відношення"

Лабораторія математичних наук Національного центру Малої академії наук України запрошує учнів 8 -11 класів прийняти участь у онлайн-курсі Онлайн - курс з математики "Бінарні відношення".  

Детальніше

3 жовтня 2022 р.
Спецкурс Спецкурс "Методика розв`язування задач з математики: Функціональні рівняння"

Лабораторія математичних наук НЦ МАНУ запрошує педагогічних працівників, зокрема керівників гуртків математичного профілю та вчителів/викладачів математики прийняти участь у спецкурсі "Методика розв`язування задач з математики: Функціональні рівняння".  

Детальніше

27 вересня 2022 р.
До 130-літнього ювілею видатного математика До 130-літнього ювілею видатного математика

Сьогодні, 27 вересня, виповнилося 130 років з дня народження славетного математика, уродженця села Човниця на Ківерцівщині Михайла Пилиповича Кравчука. Волинська МАН спільно з факультетом інформаційних систем і математики ВНУ імені Лесі Українки проводить обласний конкурс краєзнавчих, дослідницьких та мультимедійних проєктів «Світ не знав, що він українець»!  

Детальніше

19 вересня 2022 р.
Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи

Національний центр «Мала академія наук» у вересні-листопаді 2022 року проведе Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.  

Детальніше

12 вересня 2022 р.
У Луцьку відбувся турнір з футболу Спеціальної Олімпіади України пам`яті М.Стасюка У Луцьку відбувся турнір з футболу Спеціальної Олімпіади України пам`яті М.Стасюка

Сьогодні у Малої академії наук особлива місія - привнести трішки науки до спортивного свята для особливої молоді.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа