Архів новини


Новини: Всього - 2004
16 лютого 222 р.
Курс з поглибленого вивчення української мови «Синтаксис: проблемні питання» Курс з поглибленого вивчення української мови «Синтаксис: проблемні питання»

Національний центр «Мала академія наук України» з 14 березня по 08 квітня 2022 року проведе курс з поглибленого вивчення української мови «Синтаксис: проблемні питання» у рамках Всеукраїнської філологічної школи Малої академії наук у форматі онлайн.  

Детальніше

14 лютого 222 р.
СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС “ЛЕВЕНЯ - 2022” СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС “ЛЕВЕНЯ - 2022”

Всеукраїнський фізичний конкурс “Левеня - 2022” буде проведено у режимі онлайн з 3 по 6 квітня 2022 року. До участі у конкурсі запрошуються учні 7-11 класів.  

Детальніше

10 лютого 222 р.
Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками

Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено семінар-практикум «Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками» в рамках Всеукраїнського проекту «Професійний розвиток педагога».


  

Детальніше

10 лютого 222 р.
Зимова сесія STEM-школи Зимова сесія STEM-школи

Відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та за підтримки видавництва «Видавничий дім «Освіта», з 22 по 26 лютого 2022 року буде проведено зимову сесію STEM-школи.  

Детальніше

10 лютого 222 р.
Фахові студії «Професійний тест-драйв для підлітків» Фахові студії «Професійний тест-драйв для підлітків»

У лютому - грудні 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» проведе фахові студії «Професійний тест-драйв для підлітків»
  

Детальніше

7 лютого 222 р.
Курс для дітей 9-12 років Курс для дітей 9-12 років

Дитяча академія "Футурум" при Національному центрі "Мала академія наук України" анонсує курс для дітей 9-12 років "Просто про складне".  

Детальніше

7 лютого 222 р.
Методи розв`язування дослідницьких задач за допомогою програмування Методи розв`язування дослідницьких задач за допомогою програмування

Національний центр “Мала академія наук України” з 09 лютого до 04 травня 2022 року для учнів 9–11 класів проводить курс «Методи розв’язування дослідницьких задач за допомогою програмування» в рамках Всеукраїнської математичної школи Малої академії наук України з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

7 лютого 222 р.
Цикл заходів з нагоди Міжнародного дня числа Пі Цикл заходів з нагоди Міжнародного дня числа Пі

Національний центр "Мала академія наук України" анонсує проведення циклу заходів з нагоди Міжнародного дня числа Пі  

Детальніше

7 лютого 222 р.
Спецкурс для педагогічних працівників «Методика розв`язування олімпіадних задач з хімії» Спецкурс для педагогічних працівників «Методика розв`язування олімпіадних задач з хімії»

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» НЦ «МАНУ» анонсує спецкурс «Методика розв`язування олімпіадних задач з хімії».  

Детальніше

3 лютого 222 р.
Семінар-нарада для координаторів ММК «Кенгуру-2022» у Волинській області Семінар-нарада для координаторів ММК «Кенгуру-2022» у Волинській області

02 лютого 2022 року в онлайн–форматі відбувся семінар для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». У семінарі взяли участь 57 педагогів з усієї області. До конкурсу щорічно долучається близько 10 000 тисяч юних волинян.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини