Архів новини


Новини: Всього - 1850
24 травня 2021 р.
Літня школа креативного письма Літня школа креативного письма

Національний центр «Мала академія наук України» з 05 по 09 липня ц.р буде проводити літню школу креативного письма «Агентка змін Леся Українка» в режимі онлайн (умови відбору учасників розміщено на сайті http://man.gov.ua)  

Детальніше

24 травня 2021 р.
До уваги педагогів та  керівників МАН До уваги педагогів та керівників МАН

Національний центр «Мала академія наук України» з 3 червня по 28 червня 2021 року проведе практикум для освітян «Цифровий простір педагога».  

Детальніше

24 травня 2021 р.
Всеукраїнська літня наукова філологічна школа Всеукраїнська літня наукова філологічна школа

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Волинською обласною Малою академією наук та Волинським національним університетом імені Лесі Українки з 14 до 19 червня 2021 року проведе Всеукраїнську літню наукову філологічну школу «Леся Українка в новому тисячолітті». Школа проводиться в рамках святкування 150- річчя з дня народження Лесі Українки.  

Детальніше

24 травня 2021 р.
Наукові пікніки у Прилісному Наукові пікніки у Прилісному

20 травня спортивний зал Прилісненської школи перетворився на справжню наукову лабораторію. Практичні досліди та експерименти з хімії, біології та фізики, роботи й трикоптери, 3D-сканери, окуляри віртуальної реальності та багато іншої наукової дивовижі було представлено на Наукових пікніках організованих Волинською обласною Малою академією наук у партнерстві з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом та Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.  

Детальніше

18 травня 2021 р.
Успішний старт - успішний фініш Успішний старт - успішний фініш

Досить символічно до Дня науки 15-16 травня 63 слухачів, учнів Волинської обласної Малої академії наук захищали свої наукові проєкти на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
  

Детальніше

18 травня 2021 р.
Проєкт "День з професором" в дії


18 травня о 17 годині в рамках проєкту "День з професором" буде презентована лекція українського політолога, історика, журналіста, директора Інституту світової політики Євгена Магди «Що таке гібридна війна та як у ній перемогти».  

Детальніше

16 травня 2021 р.
ЛІТНІ ШКОЛИ Волинської обласної МАН чекають саме на Вас!!! ЛІТНІ ШКОЛИ Волинської обласної МАН чекають саме на Вас!!!

У червні 2021 року Волинською обласною Малою академією наук в форматі онлайн буде проведено літні школи для учнів 8-10 класів Волинської області  

Детальніше

11 травня 2021 р.
Україна очима волинських школярів! Україна очима волинських школярів!

З 5 по 7 травня 2021 року в онлайн-форматі відбулася Міжнародна учнівська науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук “Україна очима молодих”, організаторами якої є Національний центр “Мала академія наук України” та Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.  

Детальніше

11 травня 2021 р.
Волинська школярка – переможець Всеукраїнського конкурсу! Волинська школярка – переможець Всеукраїнського конкурсу!

27 квітня 2021 року відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних проєктів “ЕКОПОГЛЯД”.  

Детальніше

7 травня 2021 р.
Юні манівці продовжують творити науку… Юні манівці продовжують творити науку…

6 травня 2021 року в режимах онлайн та офлайн відбулася наукова конференція слухачів стаціонарних секцій Волинської обласної Малої академії наук “Юний науковець року”.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини