Архів новини


Новини: Всього - 1747
2 грудня 2020 р.
Всеукраїнський конкурс «Екопогляд» Всеукраїнський конкурс «Екопогляд»

З грудня 2020р. до квітня 2021р. Національним центром «Мала академія наук України» проводиться Всеукраїнський конкурс «Екопогляд»  

Детальніше

2 грудня 2020 р.
До уваги слухачів МАН. Конкурс!!! До уваги слухачів МАН. Конкурс!!!

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує національний відбір для участі у найбільшому та найпрестижнішому конкурсі наукових екологічних проектів GENIUS OLYMPIAD 2021.  

Детальніше

1 грудня 2020 р.
Мандрівка серцем… Мандрівка серцем…

Останній день падолиста огортає тихим домашнім затишком й, мабуть, злегка смутком. Можливо, саме час для поезії?
30 листопада 2020 року у філологічному відділенні Волинської обласної МАН в онлайн-форматі відбувся літературний вечір, присвячений 90-річному ювілею Ліни Костенко. Модератор заходу – Ольга Кулібаба, методист Волинської обласної МАН.  

Детальніше

1 грудня 2020 р.
Зберегти пам’ять Зберегти пам’ять

Щорічно наприкінці листопада українці всього світу вшановують пам’ять жертв голодоморів. Жахливі сторінки 1932-1933 років в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.  

Детальніше

30 листопада 2020 р.
СЛАВНА ПЛЕЯДА ВЧЕНИХ-БІОЛОГІВ УКРАЇНИ СЛАВНА ПЛЕЯДА ВЧЕНИХ-БІОЛОГІВ УКРАЇНИ

Всесвітньо відомі й незаслужено забуті: видатні біологи, – вчені, які залишили помітний слід у світовій науці, але серед них є і незаслужено забуті в Україні… Біографії цих непересічних особистостей знайшли своє місце в онлайн-лекції «Українські вчені-біологи у світовій науці», яка відбулась у відділенні екології та аграрних наук Волинської обласної Малої академії наук.  

Детальніше

30 листопада 2020 р.
Про українця, який навчив світ рахувати ВВП і не тільки… Про українця, який навчив світ рахувати ВВП і не тільки…

27 листопада 2020 року у відділенні економіки Волинської обласної МАН було проведено круглий стіл «Внесок українців у розвиток економічної науки». Саме в цей день, 102 роки тому, було засновано Національну академію наук України – найбільший центр наукових досліджень нашої держави.  

Детальніше

30 листопада 2020 р.
Вітання ювілярці!!!! Вітання ювілярці!!!!

Сьогодні, в останній день осені, свій ювілей святкує Тарасюк Ніна Адамівна - кандидатка географічних наук, доцентка кафедри фізичної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки, незмінна колега та друг Волинської обласної Малої академії наук.  

Детальніше

27 листопада 2020 р.
НЕВИДИМИЙ СВІТ КЛІТИНИ НЕВИДИМИЙ СВІТ КЛІТИНИ

25 листопада 2020 року відбулась чергове онлайн заняття зі слухачами секції біології заочно-дистанційної школи Волинської обласної Малої Академії наук на тему: «Структурно-функціональна організація клітини», яку провела кандидат біологічних наук, доцент ВНУ імені Лесі Українки Оксана Музиченко.  

Детальніше

27 листопада 2020 р.
Зміни формату конкурсу-захисту, релевантність освітнього простору: про що говорили на онлайн-нараді Волинської обласної МАН Зміни формату конкурсу-захисту, релевантність освітнього простору: про що говорили на онлайн-нараді Волинської обласної МАН

26 листопада 2020 року для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю та керівників секцій наукових відділень відбулась обласна нарада-семінар: «Освітня система МАН в контексті сучасних трансформацій та змін».  

Детальніше

25 листопада 2020 р.
«Ті, що змінили нашу державу і наш народ» «Ті, що змінили нашу державу і наш народ»

Для вшанування пам’яті загиблих героїв Небесної сотні та для відзначення Дня гідності слухачі ВО МАН секцій «Історії України» та «Математики» (методист Наталія Кулик) провели захід «Хроніка: «Ті, що змінили нашу державу і наш народ»».  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини