Архів новини


Новини: Всього - 1747
26 січня 2021 р.
СТАРТУЄ  МІЖНАРОДНИЙ  МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «КЕНГУРУ-2021» СТАРТУЄ МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «КЕНГУРУ-2021»

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру–2021» проводитиметься
18 березня 2021 року в класичному паперовому форматі.  

Детальніше

22 січня 2021 р.
День соборності України День соборності України

Сьогодні - День соборності України!
Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.  

Детальніше

21 січня 2021 р.
Дев’ять слухачів Волинської обласної МАН  отримуватимуть стипендії Президента України! Дев’ять слухачів Волинської обласної МАН отримуватимуть стипендії Президента України!

За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році, який відбувся у листопаді 2020 року, дев’ять cлухачів Волинської обласної МАН претендують на отримання стипендії Президента України  

Детальніше

20 січня 2021 р.
Ювілей Світлани Богдан Ювілей Світлани Богдан

Сьогодні ювілей шанованої людини, друга і порадника МАН, Світлани Калениківни Богдан!

Кожна зустріч з Вами - це завжди поштовх до високих морально-духовних орієнтирів. Ваша територія духовності лежить у глибині родинної пам`яті українства. Ви, як лікар - лікуєте душі людей від безпам`ятства нації і повертаєте їх до смислів нашого древнього коду. Дякуємо Вам за цей витончений дух українства.

Поважаємо, любимо, цінуємо.  

Детальніше

18 січня 2021 р.
150 років з Дня народження Агатангела Кримського 150 років з Дня народження Агатангела Кримського

Днями виповнилось 150 років із Дня народження одного із засновників Національної академії наук України, історика, поліглота та вченого Агатангела Кримського. Він народився на Волині.  

Детальніше

17 січня 2021 р.
Стартує конкурс юних літераторів Волині Стартує конкурс юних літераторів Волині

Якщо мистецький пошук та вміння творити текст є твоїм обдаруванням, якщо тобі необхідне поетичне самовираження, тоді долучайся до обласного заочного конкурсу юних літераторів Волині. Участь у ньому додасть впевненості й бажання вдосконалювати себе на шляху до успіху.  

Детальніше

14 січня 2021 р.
День з професором День з професором

До уваги слухачів, керівників секцій та всіх бажаючих!

Національний центр "Мала академія наук України" продовжує реалізацію онлайн-проєкту "День з професором".   

Детальніше

11 січня 2021 р.
До уваги учнів 8-11 класів! До уваги учнів 8-11 класів!

Національний Центр «Мала академія наук України» продовжує реалізацію курсу «Математика як інструмент мислення» в рамках Всеукраїнської профільної математичної школи з використанням дистанційних технологій  

Детальніше

30 грудня 2020 р.
22-23 квітня 2021 року відбудеться  ХIХ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» 22-23 квітня 2021 року відбудеться ХIХ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 22-23 квітня 2021 року проводять ХIХ Всеукраїнську конференцію-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»
  

Детальніше

28 грудня 2020 р.
Манівці вивчали німецький досвід   об’єднання країни Манівці вивчали німецький досвід об’єднання країни

Слухачі секції всесвітньої історії Волинської обласної МАН разом із своїм керівником, кандидатом історичних наук Зеком Богданом Миколайовичем ознайомились із виставкою «Злам на Сході. Життя змінюється», яка присвячена 30-річчю падіння Берлінської стіни.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини