Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Архів новини


Новини: Всього - 2070
28 листопада 2022 р.
Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

Запрошуємо педагогічних працівників та здобувачів освіти віком 12-16 років до участі у Міжнародному Фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху (International Festival of the Sixties and the Dissident Movement), який проводить Національний центр “Мала академія наук України”.  

Детальніше

23 листопада 2022 р.
СТАРОВИЖІВСЬКІ МАНІВЦІ ЗБИРАЮТЬ КОШТИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ СТАРОВИЖІВСЬКІ МАНІВЦІ ЗБИРАЮТЬ КОШТИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

21 листопада, у День Гідності та Свободи, вихованці гуртка «Основи комп’ютерної графіки» комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», який функціонує у Старій Вижівці, розпочали акцію на підтримку наших захисників.  

Детальніше

22 листопада 2022 р.
Спецкурс для освітян «Основи кібергігієни» Спецкурс для освітян «Основи кібергігієни»

Національний центр «Мала академія наук України» анонсує з 30 листопада по 5 грудня 2022 року проведення спецкурсу для освітян «Основи кібергігієни».  

Детальніше

21 листопада 2022 р.
Юні друзі! Юні друзі!

З 21 по 26 листопада запрошуємо вас до участі в сесії заочно-дистанційної школи Волинської обласної Малої академії наук. Викладачі підготували цікаву та насичену програму, тож ви маєте чудову нагоду підключитися до заняття не лише своєї секції, а й будь-якої іншої!  

Детальніше

21 листопада 2022 р.
Стартує ММК «Кенгуру-2022/2023» Стартує ММК «Кенгуру-2022/2023»

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2022/2023» буде проходити з 9 по 11 грудня 2022 року у форматі онлайн з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп`ютер) для усіх бажаючих учнів безкоштовно.

Заявки на участь у конкурсі 2022/2023 навчального року надсилати не потрібно.

Реєстрація участі буде проведена під час проведення конкурсу.  

Детальніше

15 листопада 2022 р.
Курс в рамках Всеукраїнської філологічної школи Малої академії наук Курс в рамках Всеукраїнської філологічної школи Малої академії наук

З 21 листопада по 15 грудня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» проведе курс з поглибленого вивчення української мови «Складні питання граматики української мови» в рамках Всеукраїнської філологічної школи Малої академії наук у форматі онлайн.  

Детальніше

13 листопада 2022 р.
Наймолодші дослідники - учасники Природничої студії Наймолодші дослідники - учасники Природничої студії

Під керівництвом молодого, креативного біотехнолога Анни Тимчій маленькі науковці досліджують рівень рН у продуктах, які ми щодня вживаємо у своєму раціоні. Адже, визначення та контроль рівня рН є надзвичайно важливим процесом контролю якості харчових продуктів.  

Детальніше

13 листопада 2022 р.
Перемога на Міжнародному ярмарку науки, енергетики, інженерії та музики — BUCA International Music Science Energy Engineering Fair Перемога на Міжнародному ярмарку науки, енергетики, інженерії та музики — BUCA International Music Science Energy Engineering Fair

Досліджуючи сучасний стан популяції любки дволистої в умовах нашого рідного Ківерцівського природного парку «Цуманська пуща» вихованка Волинської обласної МАН Катерина Демчишин, учениця Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука, виборола перемогу (ІІІ місце) на Міжнародному ярмарку науки, енергетики, інженерії та музики — BUCA International Music Science Energy Engineering Fair.  

Детальніше

13 листопада 2022 р.
ПІЗНАЄМО СВІТ РАЗОМ З МАН! ПІЗНАЄМО СВІТ РАЗОМ З МАН!

Подовжуються заняття у відділенні хімії і біології Волинської обласної Малої академії наук. Слухачі секції медицини під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента медичного інституту ВНУ імені Лесі Українки Шевчук Тетяни Яківни поглиблюють та систематизують свої знання з біології людини, розвивають логічне мислення, підкріплене науковими знаннями та фактами.  

Детальніше

10 листопада 2022 р.
День української мови та писемності у Волинській МАН День української мови та писемності у Волинській МАН

До Дня української мови та писемності на занятті гуртка української мови та літератури заочно-дистанційної школи Волинської обласної Малої академії наук відбувся тренінг «Антисуржик». Керівник гуртка - Ващук Ірина Зеновіївна.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа