Архів новин

Архів новини


Новини: Всього - 2196
27 листопада 2023 р.
В рамках заходів щодо запобігання та протидії булінгу,  відбулась зустріч-тренінг з слухачами Волинської МАН. В рамках заходів щодо запобігання та протидії булінгу, відбулась зустріч-тренінг з слухачами Волинської МАН.

На заході, який відбувся 24 листопада, обговорили сутність такого явища, як булінг, причини його виникнення, різновиди булінгу, а також розібрали типові ролі: агресор, жертва, спостерігач, які зазвичай діють у цьому процесі, переглянули відеролики з різними ситуаціями і звісно обговорили способи підтримки та протидії булінгу.
І найважливіший момент, на якому неодноразово було наголошено протягом зустрічі: про булінг не можна мовчати!  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
У Луцьку молодих інтелектуалів зібрав 18-й обласний турнір юних економістів У Луцьку молодих інтелектуалів зібрав 18-й обласний турнір юних економістів

Цьогоріч він відбувся під девізом "Молодь для перемоги", адже завдання, які обговорювали наші розумники і розумниці стосувалися найактуальніших проблем сьогодення.  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
Всеукраїнський турнір, присвячений проблематиці Голодомору 1932-1933 років Всеукраїнський турнір, присвячений проблематиці Голодомору 1932-1933 років

Юні волинські історики взяли участь у Всеукраїнському турнірі, присвяченому проблематиці Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу у контексті подій російсько-української війни, який відбувся у м.Чернівці.  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
Ми пам`ятаємо... Ми пам`ятаємо...

У День пам`яті жертв Голодоморів керівник гуртка історії заочно-дистанційної школи Волинської МАН, кандидат історичних наук Богдан Зек ознайомив слухачів із матеріалами онлайн-виставки «Україна 1932-1933. Геноцид голодом».  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
Слухачі секції Слухачі секції "Біологія людини" продовжують вивчати будову Homo sapiens у лабораторіях Волинського національного університету імені Лесі Українки

Наразі опановують будову та функції серцево-судинної системи. На муляжах-серцях у розрізі розглядають оболонки серцевого м’язу та камери серця. На анатомічному столі 3D зображень опановують та досліджують провідну систему серця, а також роботу клапанного апарату.  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
Спецкурс «Основи мікробіології та вірусології» Спецкурс «Основи мікробіології та вірусології»

Національним центром "Мала академія наук України" у період з 28 листопада до 19 грудня 2023 року буде проведено спецкурс «Основи мікробіології та вірусології» у межах Всеукраїнського проєкту «Професійний розвиток педагога»  

Детальніше

27 листопада 2023 р.
Курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи Курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 30 листопада до 19 грудня 2023 року буде проведено курс «Генетика» у межах Всеукраїнської біологічної школи  

Детальніше

23 листопада 2023 р.
Стартує ММК «Кенгуру-2023/2024» Стартує ММК «Кенгуру-2023/2024»

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2023/2024» буде проходити з 15 по 17 грудня 2023 року у форматі онлайн з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп`ютер) для усіх бажаючих учнів 2-6 класів безкоштовно.  

Детальніше

10 листопада 2023 р.
Всеукраїнська профільна  історична школа Малої академії наук України Всеукраїнська профільна історична школа Малої академії наук України

Національним центром «Мала академія наук України» з 15 листопада 2023 року по 13 грудня 2023 року буде проведено Всеукраїнську профільну історичну школу Малої академії наук України «Діячі українського державотворення ХХ століття». Цільова аудиторія: здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  

Детальніше

31 жовтня 2023 р.
Консультаційна онлайн - сесія з педагогами  української мови та літератури Консультаційна онлайн - сесія з педагогами української мови та літератури

Майже 100 вчителів української мови та літератури Волинської області взяли участь у консультаційній онлайн-сесії, що відбулась 30 жовтня. Волинська обласна МАН як організатор зустрічі допомагає опановувати усе, що стосується навиків дослідницької діяльності, методології наукового пізнання, вибору актуальних тем, успішного захисту робіт.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа