Архів новини


Новини: Всього - 1850
6 липня 2021 р.
Математика: наука, яка вражає Математика: наука, яка вражає

Літні канікули – не привід відмовлятися від вивчення та пізнання нового в царині науки. Так вирішили юні волиняни, тож долучилися з 7 по 10 червня до літньої математичної школи Волинської обласної МАН.  

Детальніше

6 липня 2021 р.
Навчаємось досягати успіху разом з МАН Навчаємось досягати успіху разом з МАН

Що таке успіх? Які особливості цілеутворення? Як визначати цілі за критеріями методики SMART?


Як використовувати SWOT- аналіз: звіряти бажання з можливостями?
  

Детальніше

8 червня 2021 р.
Вивчати мову завжди актуально! Вивчати мову завжди актуально!

Червень дарує багато цікавих пропозицій для юних науковців. 1-4 червня школярі мали змогу долучитись до літньої філологічної школи, що організовувалась в онлайн-режимі Волинською обласною МАН.  

Детальніше

8 червня 2021 р.
Таємниці Старого міста Таємниці Старого міста

З 3 по 7 червня тривала пошукова археологічна експедиція для слухачів Волинської МАН у Державному історико-культурному заповіднику у Луцьку спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки.  

Детальніше

7 червня 2021 р.
Нові знання – інвестиція у майбутнє! Нові знання – інвестиція у майбутнє!

З 1 по 4 червня 2021 року Волинською обласною МАН проведено літню онлайн-школу з хімії. Цикл занять проводила кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та технологій Волинського національного університету імені Лесі Українки Світлана Іванівна Корольчук.  

Детальніше

7 червня 2021 р.
Міжнародна програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності"


10 червня стартує Міжнародна програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу”.  

Детальніше

7 червня 2021 р.
 Програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive Програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive

З З0 червня по 23 липня ц.р. Національним центром “Мала академія наук України” буде проведена програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive.  

Детальніше

7 червня 2021 р.
Екологічна експедиція на березі Світязя Екологічна експедиція на березі Світязя

Триває екологічна експедиція для слухачів Волинської обласної Малої академії наук. П’ятнадцять учнів-екологів з Волинської області досліджують проблеми Світязького регіону на базі відпочинку «Гарт».  

Детальніше

7 червня 2021 р.
Медіапростір для юних журналістів Медіапростір для юних журналістів

1-4 червня Волинською обласною МАН проведено літню школу з журналістики. Захід, що відбувся в онлайн-форматі, став осередком зібрання залюблених у слово юних дослідників з усієї Волинської області.  

Детальніше

4 червня 2021 р.
Всеукраїнська літня наукова математична школа Всеукраїнська літня наукова математична школа

Лабораторія математичних наук Національного центру «Мала академія наук України» анонсує проведення Всеукраїнської літньої наукової математичної школи  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини