Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Архів новини


Новини: Всього - 2070
28 грудня 2022 р.
IT-тиждень у Волинській  МАН IT-тиждень у Волинській МАН

З 19 по 23 грудня 2022 року відбувся «Тиждень юного інформатика» для слухачів відділення комп’ютерних наук.  

Детальніше

26 грудня 2022 р.
Підсумки конкурсу юних літераторів Волині


Щороку управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською МАН проводиться обласний заочний конкурс юних літераторів Волині.  

Детальніше

26 грудня 2022 р.
У історико-географічному відділенні відбулися секційні конференції У історико-географічному відділенні відбулися секційні конференції

Секційна конференція для слухачів стаціонарних секцій та заочно-дистанційної школи Волинської МАН – це своєрідний передзахист власного науково-дослідницького проєкту, де учні представляють свої розвідки та мають можливість випробувати себе перед виступом на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.  

Детальніше

23 грудня 2022 р.
Готуємось до обласного конкурсу-захисту Готуємось до обласного конкурсу-захисту

У відділенні філософії та суспільствознавства завершився 1-й етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.  

Детальніше

23 грудня 2022 р.
Волинські школярі знову у фіналі! Волинські школярі знову у фіналі!

23 грудня 2022 року підведено підсумки ХІІІ Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін. Захід ініційований національним центром “Мала академія наук України” задля підвищення інтересу молоді до вивчення фізики, астрономії, хімії, біології та географії.  

Детальніше

22 грудня 2022 р.
НА ЧАСІ – ХІМІЧНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ БОЇ! НА ЧАСІ – ХІМІЧНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ БОЇ!

19 грудня 2022 року відбувся XХ обласний турнір юних хіміків. У змаганнях школярі розв’язували цікаві та доволі непрості завдання з хімії, пропонували свої рішення, захищали їх у завзятій дискусії.  

Детальніше

22 грудня 2022 р.
Юні програмісти Волині розробили систему генерації ландшафтів Юні програмісти Волині розробили систему генерації ландшафтів

16 грудня 2022 року відбувся ХІХ обласний турнір юних інформатиків. Учасниками онлайн-турніру стали команди з Луцької, Любомльської та Нововолинської територіальних громад.  

Детальніше

21 грудня 2022 р.
ROBO-SUMO VOLYN 2022 ROBO-SUMO VOLYN 2022

Відбувся чемпіонат з робототехніки Robo-sumo Volyn 2022, участь у якому взяли 30 команд з Луцька, Ківерців, Володимира, Нововолинська та Торчина.  

Детальніше

21 грудня 2022 р.
Готуємось до обласного конкурсу-захисту Готуємось до обласного конкурсу-захисту

Активно триває робота над учнівськими проєктами в секціях відділень математики та економіки Волинської обласної МАН – адже незабаром конкурс-захист! Вражає розмаїття тем, які обрали для дослідження юні математики та економісти: специфіка розвитку малого бізнесу в умовах війни, перспективи розвитку ринку електроенергетики, геометрія в ландшафтному дизайні, теорія чисел в музиці та ще багато інших цікавих гіпотез та проблем, які неодмінно знайдуть підтвердження чи спростування.  

Детальніше

20 грудня 2022 р.
130 років тому Волинь подарувала науці видатного математика, педагога і щирого патріота України – Михайла Кравчука! 130 років тому Волинь подарувала науці видатного математика, педагога і щирого патріота України – Михайла Кравчука!

За підтримки народного депутата України Ірини Костанкевич, управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинської обласної МАН організували та провели обласний конкурс краєзнавчих, дослідницьких та мультимедійних проєктів «СВІТ НЕ ЗНАВ, ЩО ВІН УКРАЇНЕЦЬ». За підсумками конкурсу 37 школярів і студентів із закладів фахової передвищої та вищої освіти було визнано переможцями.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа