Архів новини


Новини: Всього - 1850
5 жовтня 2021 р.
Онлайн курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі” Онлайн курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі”

Дитяча академія “Футурум” Національного центру “Мала академія наук України” з 13 жовтня по 24 листопада 2021 року проводить курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі” в рамках Всеукраїнської профільної школи з астрономії Малої академії наук України з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

4 жовтня 2021 р.
Об’єднані наукою Об’єднані наукою

Що об’єднує формули скороченого множення, інформаційну грамотність та Present, Past Tenses? Відповідь на таке непросте питання знають слухачі заочної дистанційної школи Волинської обласної МАН – адже все це теми перших онлайн-занять, які відбулися в кінці вересня.  

Детальніше

4 жовтня 2021 р.
Як працювати в архіві, повинен знати кожен історик ! Як працювати в архіві, повинен знати кожен історик !

На базі Державного архіву Волинської області відбулось практичне заняття для слухачів відділення історії ВОМАН. Разом зі своїм керівником Зеком Богданом Миколайовичем учні ознайомилися із роботою архіву, його фондовою колекцією.  

Детальніше

30 вересня 2021 р.
«Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах» «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Національним центром «Мала академія наук України» з 18 до 31 жовтня 2021 року буде проведено спецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах».  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Бабин Яр… Історія, що пройнята болем Бабин Яр… Історія, що пройнята болем

Кривавою сторінкою нацистської окупації Києва стала трагедія, що пов’язується з Бабиним Яром. Саме в ці дні в Україні 80-і роковини трагедії.  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців» Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2021 року буде проведено обласну науково-практичну конференцію «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців». До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів фахової передвищої освіти, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

У вересні-грудні 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» проводить XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

Національним центром «Мала академія наук України» з 19 жовтня по 18 грудня 2021 року буде проведено Міжнародний Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху (International Festival of the Sixties and the Dissident Movement) (далі - Фестиваль).  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «MAH-Юніор Ерудит» Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «MAH-Юніор Ерудит»

У листопаді-грудні 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «MAH-Юніор Ерудит». Положення про проведення конкурсу розміщено на сайті http://man.gov.ua/ua  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
 Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи

У вересні-жовні 2021 року року Національним центром "Мала академія наук України" буде проведено Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини