Запрошуємо старшокласників до змагань з нейронаук : Волинська обласна Мала академія наук
Запрошуємо старшокласників до змагань з нейронаук

Запрошуємо старшокласників до змагань з нейронаук

International Brain Bee - це змагання школярів з дисциплін, що досліджують нервову систему. Щороку в Brain Bee змагаються тисячі учнів з багатьох країн. Національні чемпіони змагаються на міжнародному рівні. Хто представлятиме Україну цього року? Можливо, саме ти?

Якщо тобі цікава нейротема, взяти участь у відборі напрочуд легко — потрібно лише зареєструватися за посиланням http://bit.ly/ukrbrainbee та  пройти онлайн тест!

До участі запрошуються старшокласники з усіх регіонів України. Зважте, що частина завдань буде англійською мовою. Більше інформації про змагання на офіційному сайті http://brainbee.in.ua/

Конкурс заснований у США професором Університету Меріленда (США) Норбертом Мислінським. На його думку, переможці конкурсу в майбутньому зможуть знайти шляхи лікування більш ніж 1000 неврологічних та психічних розладів, від яких страждають люди. Змагання підтримується найбільшими світовими організаціями — Міжнародне Товариство Вивчення Мозку (IBRO), Федерацією Європейських Товариств Нейронаук (FENS), Американською Психологічною Асоціацією (APA), Американським Товариством Нейронаук (SfN) та Альянсом DANA. Організаторами змагання в Україні є Українське товариство нейронаук, ГО "Ноосфера" та Національний центр "Мала академія наук України". Спонсорами є Американське товариство нейронаук SfN (грант для Kiev Chapter), Наукове Товариство Шевченка (США) та Федерація Європейських товариств нейронаук FENS разом з фундацією DANA (грант на проведення Тижня мозку).

Більше інформації  на офіційному сайті http://brainbee.in.ua/

Реєстрація вже триває http://bit.ly/ukrbrainbee

Координатор заходу - к.б.н., ст. досл. Андрій Олександрович Чернінський (тел. 063- 85-938-07)

к-сть переглядів:863         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа