Експериментальний навчально-дослідницький майданчик Вищої школи Малої академії наук України розпочинає свою діяльність : Волинська обласна Мала академія наук
Експериментальний навчально-дослідницький майданчик Вищої школи Малої академії наук України розпочинає свою діяльність

29 січня 2007 року розпочинає роботу перший в Україні експериментальний навчально-дослідницький майданчик для роботи з обдарованою молоддю. Його створення передбачене угодою про співпрацю між Малою академією наук учнівської молоді та фізичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та має на меті пошук, залучення та поглиблену підготовку обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницьких та експериментальних робіт, набуття практичного досвіду та навичок експериментальної роботи на лабораторній базі провідного вузу України, відпрацювання методик, технологій проведення наукових досліджень.

Учні–члени Малої академії наук України, які витримали непрості вступні випробування (загальний конкурс до навчальної групи складав 6 претендентів на місце), впродовж навчально-дослідницької сесії матимуть змогу поглиблено вивчати фізику та астрономію, працювати в наукових лабораторіях під керівництвом науковців, проводити експериментальні дослідження.

До участі у навчально-дослідницькій сесії експериментального майданчика на основі рекомендації територіалього відділення Волинської обласної Малої академії наук України, резюме, мотиваційних листів учнів та за результатами вступних випробувань запрошені від Волинської області:

1. Мельник Дмитро Борисович, учень 11 класу ЗОШ № 3 м. Нововолинська Волинської області.

Назва кафедри: Експериментальна фізика

Науковий керівник дослідження: Погорєлов В.Є., доктор фіз.-мат. наук, професор; Токар В.П., аспірант

Тематика наукового дослідження: Флуорисцентна детекція ДНК.

2. Рарата Олександр Миколайович, учень 11 класу ЗОШ № 3 м. Нововолинська Волинської області.

Назва кафедри: Фізика функціональних матеріалів

Науковий керівник дослідження: Куліш М.П., доктор фіз.-мат. наук, професор; Кубус О.С., аспірант

Тематика наукового дослідження: Вивчення структури та оптичних властивостей композитів поліпропілену вуглецевими нанотрубками.

Проведення наукових досліджень організовано в лабораторіях фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, початок - 29 січня о 10.00 за адресою: м. Київ, проспект академіка Глушкова, 2.

Джерело: Мала академія наук України

к-сть переглядів:4387         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа