Навчально-оздоровча зміна слухачів Волинського відділення Малої академії наук України: відкриття тільки починаються : Волинська обласна Мала академія наук
Навчально-оздоровча зміна слухачів Волинського відділення Малої академії наук України: відкриття тільки починаються

Навчально-оздоровча зміна слухачів  Волинського відділення Малої академії наук України:  відкриття тільки починаються

З 3 по 23 червня переможці обласних інтелектуальних конкурсів мали змогу стати учасниками навчально-оздоровчої зміни слухачів Волинського відділення Малої академії наук України на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Табір «Сонячний», що знаходиться у с. Гаразджа Луцького району.

35 талановитих школярів з різних куточків Волинської області активно відпочивали, набирались сил для нових перемог – до того ж, поглиблювали свої знання, маючи організовані Волинською обласною МАН лекції, тренінги успіху, екскурсії вулицями Луцька та визначними пам’ятками Волинської та Рівненської областей.

Програма була побудована так, щоб збалансувати відпочинок та навчання в невимушеній атмосфері. Кожен день – нові відкриття, емоції та радість від спілкування. Особливо запам’ятались учасникам лекція  Людмили Малімон (кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної психології СНУ імені Лесі Українки) «Мотивація прагнення до успіху», яка відбулась в аудиторіях університету, тренінги розвитку комунікативних умінь та формування позитивного ставлення до життя. 

Школярі із захватом слухали лекцію про особливості пошуку інформації  у науковій бібліотеці та практично засвоїли знання на занятті «Робота з картотекою, бібліографічним показником».Слухачі ніби зазирнули у майбутнє і відчули себе студентами престижного вузу. Адже працювати в аудиторіях, бібліотеці поруч з науковцями неймовірно цікаво!

Незабутньою подією для школярів стала екскурсія до замку Радзивилів (смт Олика), культурно-археологічного центру «Пересопниця», а також відвідування Волинського обласного драматичного театру.

Учасники зміни не тільки відпочивали, а й вдосконалювали знання. Кожен загін мав змогу працювати над проектною науковою роботою, результати якої оголосили під час підсумкової конференції.

Навчально-оздоровча зміна внесла щось неповторне у життя школярів. Деякі знайшли нових друзів, інші – отримали досвід написання наукової роботи, засвоїли ази ораторського мистецтва. Байдужим не залишився ніхто.          Змінились, вдосконалили, запам’ятали, відчули – далеко не повний перелік частотних дієслів, якими  переповнювались розповіді учасників під час закриття навчально-оздоровчої зміни. А на згадку про себе колективу Волинської обласної МАН слухачі подарували сповнений вражень і теплих слів лист:

«Табір – це можливість розкрити свої таланти, знайти друзів, дізнатись багато нового і навчитись виконувати безліч цікавих завдань. Цього літа Волинська обласна Мала академія наук подарувала нам унікальну можливість стати учасником навчально-оздоровчої зміни у «Сонячному». На початку червня ми з надіями і сподіваннями прибули у новий світ – літню казку. З перших днів нам не дозволяли сумувати ані хвилини, бо шалений темп табірного, а окремо і наукового життя закрутив нас у вихорі творчої діяльності. Наші наукові керівники: Ірина Іванівна Шурма, Світлана Василівна Мельничук, Юлія Олександрівна Левчук, Аліна Володимирівна Курносова, - змогли не тільки залучити нас до науково-дослідницької діяльності, а й зробити її цікавою та повчальною. Вони змогли запалити вогники допитливості у наших очах і дали стимул до нових досліджень. Чудово, що Волинська обласна МАН подбала і про цікаве дозвілля.

Захоплюючі відкриття розпочались з бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі українки. Ми побачили, як працюють над науковим дослідженням студенти.  Також отримали можливість дізнатись багато нових цікавих фактів з біографії Лесі Українки у музеї Лесі Українки. Згодом крокували історичними стежками Волині - побували в Олицькому замку,  містечку Пересопниця. Мандрівка подарувала нам безліч незабутніх вражень, море позитиву і чудові фото.

Так, ми відпочивали і працювали, розважалися і трудились над науковими проектами: «Походження прізвищ жителів с. Гаразджа», «Нейрофізіологічні особливості психології людини»,  «Ткацький  промисел с. Гаразджа», «Числа Фібоначчі та золота пропорція». І ось прийшов день захисту наукових робіт. Сподіваємось, що презентації вдались, адже кожен загін старався.

Усі заходи: екскурсії, написання наукових робіт, лекції, розважальні конкурси, - вчили нас бути оптимістами, долати труднощі  і ніколи не опускати руки. Дякуємо за яскраві миті перебування в таборі!»

к-сть переглядів:4879         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа