Проводимо карантин з користю : Волинська обласна Мала академія наук
Проводимо карантин з користю

Проводимо карантин з користю

Онлайн курси — це гарна можливість поглибити або здобути нові знання. Особливо під час карантину, коли вільного часу у багатьох стало значно більше. Аби допомогти пережити цей непростий період з користю, деякі онлайн-сервіси відкрили безкоштовний доступ до своїх курсів. На жаль, велика частина цієї інформації доступна англійською мовою. Однак існує чимало українських платформ, які теж подають корисну інформацію.

Пропонуємо добірку таких онлайн-платформ, де Ви зможете під час карантину безкоштовно пройти курси різної тематики.

EdEra

Це студія онлайн-освіти, де є багато корисної інформації для дітей і дорослих. Український освітній проект створює повноцінні онлайн-курси та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Команда проекту у зв’язці з викладачем розробляє увесь контент самостійно та розміщує курси на своїй онлайн-платформі. Тут можна пройти курс з медіаграмотності, навчитися писати про економіку без помилок, дізнатися, як надати першу медичну допомогу. Є великий вибір навчальних курсів для педагогів. Школярі можуть у доступній формі повчити математику, фізику, українську мову, біологію, географію та інші предмети.

Prometheus

Це платформа масових відкритих онлайн-курсів. Тут зібрані курси з підприємництва, вдосконалення англійської мови, аналізу даних, комунікацій, економіки, громадянської освіти, здорового харчування, підготовки до ЗНО та багато іншого. На платформі можна переглянути відеолекції від кращих викладачів світу. Щоб перевірити набуті знання, доступні інтерактивні тестові завдання та творчі вправи, а на форумі можна спілкуватися з іншими слухачами та викладачами.

Beehiveor

Це українська освітня платформа, що займається створенням і організацією освітніх програм в області нейронаук. Beehiveor пропонує безліч цікавих можливостей для всіх, хто цікавиться нейронауками, фізіологією, нейромаркетингом і охороною здоров'я. Зазвичай курси, які пропонують на платформі, платні. Однак у зв’язку з карантином, до 16 квітня у компанії відкрили безкоштовний доступ до низки онлайн-лекцій: Він і Вона: нейробіологія статевих відмінностейЯк пам'ять створює мистецтвоВтілене пізнання: Мистецтво в заручниках тілаЯк мозок створює мистецтво: пошук емоціїНейроміфи в освіті. СпростуванняНейробіологія впевненості.

WiseCow

Вільний відеолекторій створений для того, щоб люди по всій Україні могли навчатися безкоштовно. На сайті 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум, а також розділ «Міста» — карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з розділів планується по 10 курсів. Кожен курс у свою чергу вміщує 10 відео та 10 додаткових матеріалів.

Цей формат актуальний для жителів великих міст у яких є можливість відвідувати найрізноманітніші лекції, але немає часу. Та особливо відеолекторій знадобиться жителям маленьких міст і сіл, куди не так часто привозять крутих спікерів з масштабними лекціями.  У кожному розділі два курси відведено українській історії літератури/кіно/театру. Перший «100 років за 100 хвилин» пунктирно оповідає століття. На кожне десятиліття — 10 хвилин. Другий курс буде більш змістовно розглядати найзначніші імена в українській історії.

Google Digital Workshop

Безкоштовні онлайн та офлайн-курси на платформі Google Digital Workshop доступні в 64 країнах. У центрі навчальної програми цифровий маркетинг та курси, які допоможуть у роботі. На платформі пропонують уроки для тренування важливих професійних навичок. Серед них – соціальні навички, такі як комунікація, мотивація, здатність впливати на інших та приймати рішення в складних умовах.

к-сть переглядів:1979         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа