Р е з у л ь т а т и соціологічного опитування учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних Малих академій наук : Волинська обласна Мала академія наук
Р е з у л ь т а т и соціологічного опитування учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних Малих академій наук

Дата проведення: 21 вересня 2007 року.

Всього учасників: 14 чоловік.

Мета опитування:Анкетування проводилось з метою виявлення деяких статистичних даних про учасників Всеукраїнського семінару, їхньої думки про рівень організації та проведення семінару-практикуму, тощо.Анкетування проводилось з метою виявлення деяких статистичних даних про учасників Всеукраїнського семінару, їхньої думки про рівень організації та проведення семінару-практикуму, тощо.

Анкетою було передбачено 8 запитань.

У опитуванні брали участь 14 респондентів.

Місце роботи учасників семінару:

 територіальне відділення МАН - 21,4 % опитуваних;  структурний підрозділ позашкільного закладу – 35,7 % опитуваних;  обласна МАН – 21,5 % ;  головне управління освіти і науки – 7,2 % . Серед учасників семінару:  директори – 21,4%;  заступники директора – 28,5%;  методисти – 42,8 %;  завідувач центру роботи з обдарованими дітьми – 7,2%;  керівник гуртка – 7,2%. Під час проведення семінару-практикуму учасникам найбільше сподобалось:  науково-методичне забезпечення семінару;  оперативність, послідовність та максимальний виклад інформації;  виховна та просвітницька робота ВО МАН;  відпочинково-пізнавальна програма;  науковий підхід в організації роботи МАН;  глибоке, змістовне насичення програми семінару;  широке представлення системи роботи МАН на рівні наукових товариств, міських та районних філій;  спілкування з колегами;  співпраця ВО МАН з ВНЗ.

На запитання що не сподобалось під час семінару - 70 % опитуваних не визначились з відповіддю або ж зазначили, що такого немає. У зв’язку з високою насиченістю програми семінару-практикуму мало часу було відведено для спілкування з методистами ВО МАН, учнівською молоддю, керівниками секцій, що не сподобалось 30 % респондентів.

Учасники семінару зазначили, що варто було б програмою семінару-практикуму передбачити більше часу для роботи у методичному центрі ВО МАН, та окрім роздрукованих методичних матеріалів доречним був би ще й електронний варіант.

Варто зазначити, що 70 % опитуваних акцентували, що програма повністю розкриває тему семінару-практикуму, а серед питань, які можна було б висвітлити детальніше виділили наступні:

- організаційно-технічні засади діяльності МАН;

- дистанційна освіта у ВО МАН.

Опитуваним було запропоновано оцінити рівень проведення семінару-практикуму за 5-ти бальною системою.

Бали Доступність Науковість Інформативність Практичне значення
5 92% 92% 78,5% 100%
4 7,1% 7,1% 14,2% -
3 - - 7,1% -
Висновок

Отже, з метою виявлення деяких статистичних даних про учасників Всеукраїнського семінару, їхньої думки про рівень організації та проведення семінару-практикуму, науково-методологічною лабораторією було проведено анкетування учасників семінару.

У опитуванні брали участь всього 14 чоловік.

На семінар прибули - директори – 21,4%, заступники директора – 28,5%, методисти відділів МАН – 42,8 %, завідувач центру роботи з обдарованими дітьми – 7,2%, керівник гуртка – 7,2%. Під час проведення семінару-практикуму учасникам найбільше сподобалось - науково-методичне забезпечення семінару, оперативність, послідовність та максимальний виклад інформації, відпочинково-пізнавальна програма, науковий підхід в організації роботи МАН, спілкування з колегами, тощо. На запитання що не сподобалось під час семінару - 70 % опитуваних не визначились з відповіддю або ж зазначили, що такого немає. Програмою семінару-практикуму варто було передбачити більше часу для роботи у методичному центрі ВО МАН. На думку 70 % програма повністю розкриває тему семінару-практикуму. Рівень проведення семінару-практикуму опитуваними оцінений переважно високими балами (5 і 4 по 5 –ти бальній системі).


к-сть переглядів:2013         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа