Інформація про хід Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя : Волинська обласна Мала академія наук
Інформація про хід Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя

Інформація про хід Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю та з метою популяризації спадщини Миколи Гоголя, формування у школярів умінь і навичок літературної та науково-дослідницької роботи, підтримки талановитих дітей та творчих педагогів протягом 2008-2009 р. проходить Всеукраїнський конкурс науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя.

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, державний позашкільний навчальний заклад Мала академія наук учнівської молоді спільно з Національною спілкою письменників України та Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: · дослідження (дослідження життя та творчості письменника); · літературна творчість (нарис, есе). До роботи у журі конкурсу були запрошені науково-педагогічні працівники Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, літературознавці Національної спілки письменників України, представники закладів-організаторів.

У конкурсі беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, учні-члени територіальних відділень Малої академії наук України. Учасники мали право самостійного вибору теми науково-дослідницької роботи у межах творчої діяльності М.В.Гоголя.

На конкурс представлено 235 оригінальних творчих роботи із 21 області України, м. Києва та Автономної Республіки Крим, з них:

· дослідження – 129;
· літературна творчість (нарис, есе, вірші) – 106 робіт.

Підводячи підсумки 1-го етапу конкурсу, журі високо оцінило досягнення юних пошуковців та літераторів. Роботи учасників відзначаються зрілістю мислення, аргументованістю, вмінням пов’язувати минуле з сучасним. У дослідженнях представлене власне бачення конкурсантами морально-етичних проблем, висвітлених у творах М.В.Гоголя, індивідуальне сприйняття національного колориту у творчості відомого письменника.

2-й – фінальний етап конкурсу заплановано провести в травні-червні 2009 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної учнівської творчості та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської творчості.

Для участі у фінальному етапі будуть запрошені автори кращих науково-дослідницьких робіт та переможці конкурсу літературних творів. За програмою конкурсу відбудеться публічний захист робіт та нагородження.

За матеріалами МАН

к-сть переглядів:3332         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа