12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Перша біохімічна школа для школярів<br> на базі експериментальної лабораторії XLA : Волинська обласна Мала академія наук
Перша біохімічна школа для школярів
на базі експериментальної лабораторії XLA

Перша біохімічна школа для школярів<br> на базі експериментальної лабораторії XLA

З 14.07.2013 р. по 27.07.2013 р. я перебувала в німецькому місті Геттінген, де відбувалася Перша біохімічна школа для школярів на базі експериментальної лабораторії XLAB, у роботі якої брали участь Олена Баб’як (учениця гімназії №21) та Світлана Третяк (учениця ЗОШ-Ліцей №9).


Туристична програма. Графік був дуже насичений різними подіями, в основному наукового характеру, хоча, звісно, були заплановані й різноманітні екскурсії. Перед початком роботи школи кожному її учаснику видали програму , де були розписані всі заходи, що мали відбутися під час роботи школи. Ми відвідали археологічний факультет Геттінгенського університету, замок на околиці міста, зоопарк і, звичайно ж, нам провели оглядову екскурсію по Геттінгену. Дуже цікавим був візит до Центру приматів, а також похід до лісу.

Наукова програма. З понеділка по п’ятницю протягом двох тижнів відбувалося навчання, яке тривало біля 8 годин. Основу наукової програми складали практичні курси з молекулярної біології, органічної та аналітичної хімії та нейрофізіології. Під час молекулярної біології ми провели такі експерименти, як Cell Counting, Transfection of DNA, Double Immunodiffusion Test, ELISA. Особливо запам’яталося вивчення методу ELISA, адже метою експерименту, який ми проводили, було зімітувати діагностичний аналіз з використанням ELISA на SARS атипову пневмонію. Кожному учаснику було видано по пробірці, в якій міг міститися вірус. Вході дослідження ми перемішували вміст пробірок, які належали різним учасникам. Після серії послідовних етапів ми помістили наші зразки в ELISA-reader, який надав нам результати, які ми могли використати для того, щоб зрозуміти, хто з учасників біошколи був розповсюдником вірусу.

Під час експериментального курсу з хімії синтезували різноманітні речовини, зокрема барвники, ефіри, аспірин та кофеїн.

Під час курсу з нейрофізіології досліджували потенціал дії нейронів п’явки, ооцитів жаби і т.д.

Також в ході роботи Першої біохімічної школи для школярів відвідали лекцію про нейродегенерацію професора Tiago Fleming Outeiro. Ця лекція була надзвичайно цікава та пізнавальна.

Два тижні захоплюючого навчання і незабутні враження на все життя.

Баб’як Олена

к-сть переглядів:2728         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа