Запаліть свічку пам’яті 26 листопада 2016 року! : Волинська обласна Мала академія наук
Запаліть свічку пам’яті 26 листопада 2016 року!

Запаліть свічку пам’яті 26 листопада 2016 року!

Хай палає свіча… Хай палає,

Поєднає нас вона в цей час,

Хай сьогодні спогади лунають…

В історії бурхливого XX-го століття Голодомор 1932-1933 років в Україні посідає особливе місце. Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж Голодомор 1932-1933 рр. історія не знає.

Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору 22 листопада на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки зі слухачами Волинської обласної МАН була проведена виховна година “Голодомор 1932-1933 років: історія та сучасність”. З манівцями спілкувалася Кінд-Войтюк Наталія Василівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії, керівник секції історії України та історичного краєзнавства Волинської обласної Малої академії наук.

Слухачі більш детальніше  дізналися про історичні події 1932-1933 років, вшанувати пам’ять жертв голодомору-геноциду в Україні. Також мали можливість переглянули фрагмент фільму “Присвячується жертвам голодомору в Україні”, який містить свідчення очевидців, що є незаперечним доказом злочину державного масштабу. Власне манівці намагалися осягнути всі страждання, муки й скорботи, через які пройшов український народ в ті голодні роки. У результаті дискусії дійшли висновку, що голодомор 1932 – 1933 рр. – страшна трагедія в історії нашої держави і щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Закликаємо усіх 26 листопада долучитися до всеукраїнської акції та запалити свічку пам’яті жертв голодомору.

к-сть переглядів:2445         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа