Школа громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін” : Волинська обласна Мала академія наук
Школа громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін”

Школа громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання  “Агенти змін”

З 22 по 25 березня 2017 року в м.Києві Національним центром “Мала академія наук України”,спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, БФ “Діти надії та любові” і Центром політичних студій та аналітики “Ейдос” було проведено школу з громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін”.

Це всеукраїнський проект для учнів 8–10-х класів. Метою школи є формування громадянської свідомості учнівської молоді України шляхом неформального інтерактивного навчання.

Для участі в школі всі учасники попередньо проходили конкурсний відбір. Головною умовою було написання есе на тему “Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?”. Серед 405 заявок надісланих з усієї України було відібрано 50. Учасниками школи, які пройшли відбір стали й учні Волинської області:

- Романюк Анна, учениця 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”,

- Боярчук Марія, учениця 8 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей” Луцької міської ради”,

- Співаченко Іванна, учениця 9 класу опорного закладу навчально-виховного    комплексу   “Загальноосвітня   школа   І-ІІІ  ступенів – гімназія” смт Турійськ Турійського району Волинської області.

Захід реалізовується у чотири етапи. Наразі відбувся перший етап. Навчання в Школі повинні сформувати в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглибити розуміння понять “громадянське суспільство”, “громада”, “відповідальна участь”. Усі заняття проходили в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами, а також чудовими гостьовими лекторами.

Учасники школи повинні навчитися засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення. Відтак, на заняттях учасників ознайомили зі складовими проекту, як можливо його реалізувати та досягати запланованого результату. Навчали учасників і роботі в команді, проектного менеджменту.

Кожен з учасників отримав домашнє завдання покрокової реалізації власного громадянського проекту, успішне виконання якого дозволить пройти у наступний етап, що відбудеться уже у травні.

к-сть переглядів:3512         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа